>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i nalizy ATP&WTA - 13-19 sierpnia 2007

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Rogers Cup presented by American Express

Toronto, Canada
Prize Money: $1,340,000
Surface: Hardcourt/Outdoors
http://www.rogerscup.com

2006 Singles Final
(13) Ana Ivanovic (SCG) d. (7) Martina Hingis (SUI) 62 63

2006 Doubles Final
M.Navratilova/Petrova (USA/RUS) d. (2) Black/Groenefeld (ZIM/GER) 61 62


Western &amp; Southern Financial Group Masters

Cincinnati, Ohio
Surface: Hard
Prize Money: $2,450,000
http://www.cincytennis.com

Singles Final 2006:
(9)A Roddick (USA) d J .C. Ferrero (ESP) 63 64

Doubles Final 2006:
(2)Bjorkman/Mirnyi d (1)Bryan/Bryan 36 63 10-7 (Match TB)
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Peng S. - Wozniacki C.
Typ - Typ: 2 1,90


Młoda Dunka uznawana jest za znakomicie rozwijającą się juniorkę, WTA mocno ją promuje, a sama ma już spore rzesze fanów. Z pochodzenia jest Polką [Jej ojciec (Piotr Wozniacki) był profesjonalnym piłkarzem w Polsce i Danii. Jej matka (Anna Wozniacki) grała w siatkarskiej reprezentacji Polski.], więc już nawet w Polsce ma strony [ http://caroline_wozniacki.republika.pl/ ] i trzeba przyznać, że WTA ma nosa. Ostatni turniej, w którym grała, to turniej w Sztokholmie, gdzie odpadła z naszą Agą, ale po dobrym spotkaniu, Polka zresztą również pozytywnie wypowiadała się na temat najlepszej duńskiej tenisistki. Peng tydzień temu pokonała Shvedovą i odpadła bardzo gładko z Jankovic - od dłuższego czasu jej gra stoi w miejscu. Na hardzie jeszcze jedynie zwycięstwo z Boviną, więc tu szansa dla tej młodszej. Caroline na hardzie grać potrafi, bo gra dla drużyny Kansas City Explorers, trenowanie z takimi gwiazdami jest tylko na plus [Morariu, Bryany]. Tu szansa na przejście pierwszej rundy dla niej, bo Peng nie gra nic nadzwyczajnego, a przede wszystkim nie jest w nadzwyczajnej formie.

Peer S. - Krajicek M.
Typ - Typ: 2 2,20


Mecz za meczem przegrywa Izraelka, najgorsze jest to, że ma pechowe losowania. Żadnych ciekawych zwycięstw od Wimbledonu, porażki z zawodniczkami typu Govortsova czy Razzano nie nastrajają optymistycznie. Miśka za to od dłuższego czasu gra swoje. Owszem, popełnia bardzo dużo błędów, ale jest tak samo waleczna, jak Peer, a przede wszystkim jest w lepszej dyspozycji. Umiejętności deblowe na podobnym poziomie, ale forma przemawia za Miśką.

Schnyder P. - Medina Garrigues A.
Typ - Typ: 1 1,20


Patty w San Diego grała znakomity tenis. Widać, że po zmianie kontaktów podczas meczów z mężem, jej gra zmieniła swój wymiar, zaczyna ją znowu cieszyć, a nie denerwować. Medina, jak to Medina - na hardzie bez rewelacji, wygrywa tylko z niżej notowanymi [a to i tak nie wszystkimi], ostatnia porażka z Cibulkovą w Sztokholmie była sporym rozczarowaniem dla Hiszpanki. Do tego H2H 2-1, na hardzie 1-0, w tym sezonie w Doha, w dwóch setach.

Golovin T. - Vakulenko J.
Typ - Typ: 1 1,25


Obie grają beznadziejnie, ale każda z innego powodu. Tati po kontuzji nie może się do końca odnaleźć, a Julia nagle przestała dobrze serwować i przegrywa mecz za meczem. Tati ostatnio odpadła z Tanasugarn poprzez krecz, ale ponoć już wszystko jest ok i ze słabą Julką powinna sobie poradzić, musi w końcu łapać jakieś punkty.

Loit E./Tu M. - Birnerova E./Dekmeijere L.
Typ - Typ: 1 1,25


Dwie nowe pary stają po przeciwnych stronach siatki. Z jednej Tu z Loit [ich przedstawiać nie trzeba], a z drugiej Czeszka Ewka Birnerova i Lidka Dekemeijere - obie panie sprawiają zawsze przeogromną sensację, jeśli w singlu przejdą jakąkolwiek rundę, wtedy każdy się zastanawia czy to przeciwniczki tak beznadziejnie grały, czy to one zaczęły tak dobrze... Tu nie ma się co rozczulać, Meilen Tu i Emilie Loit to wyższa półka [albo i kilka półek], obie mają trochę sukcesów deblowych, więc te przeciwniczki po prostu skonsumują na śniadanie.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
zludna o kobietach, to ja o facetach:

I.Karlovic-J.Melzer 1,52 2,40 13.08 17:05 ⛔
Niby w h2h zdecydowanie na korzyść Austriaka, jednak to Ivo zarówno u mnie jak u bykmacherów jest faworytem. Ostatnio gra po prostu lepiej od swego rywala. Atomowy serwis, którym na pewno bedzie tutaj wygrywał gemy serwisowe, a także czasem dobry return pozwolą mu gładko wygrać z zagubionym w swojej formie Melzerem

M.Youzhny-D.Hrbaty 1,34 3,04 13.08 17:05 ⛔
Typ wcale nie tak ryzykowny jak kurs to wskazuje. Dominik chyba w ostatnim turnieju przypomniał sobie jak się gra. Ograł Kohliego, Robredo i dzielnie walczył z Hewittem. To świadczy o jego wzrastającej formie. Natomiast Michał, zawsze solidny, jednak nie widać polotu w jego grze. Dominik może tutaj sprawić niespodziankę.

F.Mayer-N.Almagro 1,86 1,86 13.08 18:15 ✅
Mayer zgubił chyba forme w Sopocie. Po przgranej z Acasuso postanowił odpocząć od turnieju. Teraz gramy na hardzie więc gramy zupełnie inaczej. I tutaj Florian chyba nie radzi sobie za dobrze. Almagro tez jest specjalistą od clayu, jednak to on moim zdaniem jest ostatnio równiejszy w swej grze, mimo, ze w Sopocie szybko odpadł. Typ z lekkim ryzykiem jednak na tym chyba to polega :p

D.Nalbandian-C.Moya 1,65 2,13 13.08 18:15 ⛔
Nalbi pokazał się z dobrej strony w Montrealu, gdzie uległ znakomitemu Djokovicovi. Obydwaj chyba lepiej czują sie na cegle, jednak to Nalbi jest moim zdaniem lepszym hardziarzem. Kurs pewnie dlatego tak duzy iz Moya ma lepszy tegoroczny bilans, ale to dlatego, że David mniej stratował.

a bym zapomniał:

J.Nieminen-V.Spadea ATP Cincinnati 1 1,48 13.08.2007 18:15 ✅
Jarko to w/g mnie typowy hardziarz. Vincent najlepiej chyba gra w tym roku na grassie. Jarko ma dobry serwis, który będzie tutaj kluczem do sukcesu :p

Z kobiet, podobie jak zludna polecam Krajicek i Wozniacki oraz ode mnie Kateryna Bondarenko i Tamira Paszek. ⛔ ⛔ ⛔ ⛔
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
J.Nieminen-V.Spadea ATP Cincinnati 1 1,48 13.08.2007 18:15
Jarko to w/g mnie typowy hardziarz. Vincent najlepiej chyba gra w tym roku na grassie. Jarko ma dobry serwis, który będzie tutaj kluczem do sukcesu
Pozwolę sobie nie zgodzić się z tą opinią. Co prawda nie jestem aż takim znawcą tenisa jak Ty, ale wydaje mi się, że kurs na Vincenta jest w tym meczu warty grzechu. Dlaczego?

Nieminen gra w tym roku bardzo przeciętnie. Odpada w pierwszych rundach, najdalej doszedł w turnieju w Halle (grass), bo do półfinału gdzie pokonał go Berdych. Ostatnio w Montrealu wygrał 2-0 z przeciętnym Benneteau i odpadł z Davydenką 0-2. Warto spojrzeć na tegoroczne poczynania obu zawodników na hardzie. Nieminen wygrał niewiele rozgrywanych spotkań. Przegrywał z Rochusem, Malisse i Youzhnym. Szczególnie ci dwaj pierwsi nie powalają na kolana.

Spadea natomiast gra całkiem przyzwoicie na hardzie wbrew temu co napisałeś, że w tym roku bardziej grass. Doszedł ostatnio do ćwierćfinału w Los Angeles gdzie pokonał go Blake. Wcześniej w sezonie wygrywał ze średnimi zawodnikami- Andreev, Rochus, Ginepri, Tursunov. W eliminacjach do zawodów w Cincinnati wygrał gładko 2-0 ze słabym Ramem i pokonał 7-6; 7-6 Andreia Pavela.

Faworytem buków jest Nieminen, ale kurs 2.52 (bwin) na Spadea jest trochę zawyżony, bo Amerykanin przed własną publicznością da z siebie wszystko i moim zdaniem jest w stanie sprawić niespodziankę ;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie jest to dla mnie pewny mecz. Nie przeglądam statystyk tak dokładnie jak Ty, bo rzadko na nich opieram swoje typy. Być może Spadea dobrze gra na hardzie, ale jakoś zapamiętałem, że w tym roku gra lepiej na trawie. Nie gram tego za dużą stawkę więc nie będę płakał jak Vincent sprawi niespodziankę. :]
 
rudestus 0

rudestus

Użytkownik
Nalbandian D. - Moya C. 1.62(Partybets) ⛔

No cóż chyba pomału Argentyńczyk odzyskuje formę. Ostatnio grał słabo nie notował wyników na miarę swojej wysokiej lokaty w rankingu. I wydawało się, że tak samo będzie w Montrealu. Tymczasem zaskoczył, o ile mecz z Fallą dało się jakoś przewidzieć to już w starciu z Ferrerem większość ludzi Hiszpana widziała jako zwycięzce. David wygrał w dwóch setach, a później miał pecha nie tyle nawet trafiając na Djokę co trafiając na Serba w rewelacyjnej tego dnia formie. Dość powiedzieć że Novak niemal przez całego pierwszego seta miał 100% skuteczność pierwszego i drugiego serwisu.

Dziś przeciwnikiem Nalbandiana będzie Moya, który przegrał w Montrealu z Bagietą. H2H dla Argentyńczka i o dziwo wszystkie ich mecze rozegrano na nawierzchni, którą preferuje Moya, na clayu. Hard wydaje się być lepszą nawierzchnią dla Nalbandiana, co w połączeniu z dobrą ostatnio formą może dać zwycięstwo. Po niezłym trzeba przyznać kursie...


Nieminen J. - Spadea V. 1 1.55(expekt) ✅

Fin dobrze pokazał się w Montrealu. Pokonał Juliena Benneteau w dwóch setach, a w drugiej rundzie trafił na nieźle grającego Wałkarza i niestety musiał uznać jego wyższość.Pokazał jednak niezłe możliwości, niezły serwis. Spadea jest kwalifikantem tego turnieju. W ostatniej jego fazie pokonał w dwóch setach Pavela, ale po dwóch tie-breakach. Wcześniej nawet po swojej półkuli nie grał w zasadzie nic. Kwale do Montrealu przegrał z Bastlem. Do tego wydaję mi się że Nieminen jest jednak lepszym tenisistą. Będzie to pewnie ciężki mecz, ale myślę, że górą wyjdzie Fin.

Safin M. - Kiefer N. 2 1.9 (Betsson) ✅


Niemiec wraca do wysokiej formy. W Kanadzie pokonał po walce mocnego ostatnio Tursunova. A później miał podobny kłopot co Nalbi wpadł na Novaka i nie było co zbierać. Teraz też nie miał najszczęśliwszego losowania, ale moim zdaniem wygra. Rosjanin od dłuższego czasu gra tak jakby w tenisie już nic go nie interesowało. W Montrealu pewnie przegrałby z Sodą niestety Szwed skreczował, a pokonał Safina nie będą cy w jakiejś rewelacyjnej dyspozycji Rafa. Kiefer gra pewnie, gra dobrze i powinien awansować dalej. Dobrze postawić w Betssonie, bo zwracają za krecz, a Nicolas jak wiadomo to zawodnik kontuzjogenny.

Teraz typy mniej oczywiste:

Ferrer D. - Isner J. 2 2.2(Betsson) ⛔

Isner to rewelacja ostatnich tygodni. Finał z Roddickiem w Washington po kapitalnym turnieju, w którym pokonał Monfilsa, Haasa, Henmana i zaserwował około 150 asów. Za to Ferrer do którego mam słabość przede wszystkim za to, że walczy często pomimo kiepskiego nawet rezultatu ostatnio troszkę się pogubił. Niedawno jeszcze rządził na clayu( choćby na turnieju w Bastad) dziś coraz częściej przegrywa. W Umag z Moyą, w Montrealu zaś z Nalbandianem. Do tego wydaje się, że ostatnio ma problemy głównie ze swoim podaniem. Jeśli zaś będzie tak w tym meczu to niewielkie jego szanse. Isner to nie Acasuso, przede wszystkim pod względem serwisu. Mój imiennik z Hiszpanii może dziś mieć problemy...

Youzhny Mikhail - Hrbaty Dominik 2 3.45 (betsson) ⛔

Od przegranej z Cipollą w Poznaniu do pewnej wygranej z Robredo, a wcześniej Kohliem. Nawet Lleytonowi sprawił Słowak wiele problemów. Wydaje się, że jest w tej chwili w świetnej dyspozycji. Rosjanin jak dla mnie zaprezentował się słabo w meczu z Denką. Kiedy go przełamywał natychmiast tracił swoje podanie i nawet nie powalczył. Sądząc z ostatnich meczy Hrbaty może mu stawić opór...


Melzer, J - Karlovic, powyżej 24,5 mecze 1.85 (betsson) ✅

Wysoki pułap, ale moim zdaniem możliwy do osiągnięcia. Po pierwsze faworyt Ivo ma z rywalem fatalny bilans. 3:0 i to dwa mecze na hardzie przegrane. Po drugie można było ostatnio zauważyć, że Ivo fatalnie gra przy podaniu przeciwnika, nawet przy drugim serwisie(vide mecz z Mirnyiem). A Melzer już w meczu z Blakiem pokazał, że umie grać twardo punkt za punkt. 7-6, 7-6 z Federerem jest pokłosiem fantastycznego serwisu Chorwata, ale przy podaniu przeciwnika było słabo. Moja prognoza to trzy sety pewnie dla Karlovicia, ale ja dziś ten mecz sobie odpuszczam. Nawet jeśli będą dwa sety to całkiem możliwe, że oba skończą się po tie breakach.


Z pozostałych typów moim zdaniem dziś wygra Ljuba. Drugi tydzień w turnieju kończonym na pierwszej rundzie to już by było za wiele. Dobrze wygląda też Sam.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Querrey S. - Gicquel M. 2-0 // 2,0

Gicquel ostatnio dno. Począwszy od wtopy 1-3 w Wimbledonie z jeszcze bardziej żałosnym Hernychem. A później jeszcze gorzej. Sam natomiast zrobił sobie tygodniową przerwę od ATP. Zagrał czelendża - doszedł do finału - ot, taka rozrywka. Ale Amerykanin zdążył już w tym sezonie pokonać na hardzie takie nazwiska jak Karlovic czy Blake. A te nazwiska coś już na hardzie znaczą. Nie ma opcji, żeby Querrey odpadł u siebie w 1 rundzie z tak słabym przeciwnikiem.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję dwa mecze, które wydają mi się najpewniejsze....
Stepanek - Fish Typ 1
Stiopa jest w rewelacyjnej formie. W ostatnim turnieju w Montrealu dotarł aż do półfinału, ogrywając Gonzo, Haasa, Daviego, przegrał z Ferdkiem po walce... Fish ostatni dobry turniej rozegrał również na twardych kortach ale w styczniu na Australian Open..... Ostatnie jego występy nie napawają optymizem, przegrana z Berrerem w pierwszej rundzie, z Kunitsynem w 2 rundzie, Mardy jakoś nie gra najlepiej. Wierzę, że Radek nie straci formy i pokona Fisha., tym bardziej, że już raz w tym roku gładko go ograł 6-2 6-2 w LA.

Mathieu - Clement Typ 1
Kolejny &quot;pewniak&quot;. Henri jest też w niezłej formie. W Motrealu ograł Ancica, Canasa, przegrał z Nadalem w 3 setach. Za to Arnaud nie błyszczy, przegrana w 1 rundzie na hardzie z johanssonem, a w Montrealu gładko przegrał z Roddickiem.... Mathieu jest lepszym tenistą na chwilę obecną od Clementa, z którym 3 ostatnie pojedynki na przestrzeni dwóch lat rozstrzygał na swoją korzyść.... Co ciekawe dwa lata temu spotkali się na tym samym etapie w Montrealu i lepszy był Henri 6-3 3-6 6-3...
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Kolejny dzień zawodów, trzy analizy z trochę lepszymi kursami:

Nieminen J. (Fin) - Robredo T. (Esp) 2,13 - 1,54 /Profesjonał/ ⛔
Wczoraj Fin pewnie pokonał Spadeę 2-0, ale teraz czeka go o wiele trudniejsze zadanie. Po drugiej stronie stanie bowiem Tommy Robredo. Hiszpan po zwycięstwie w Sopocie dał plamę w Montrealu odpadając z Hrbatym (0-2). Było to jednak pierwsze spotkanie Tommy&#39;ego na hardzie od kwietnia, po serii turniejów na cegle. Obydwaj spotkali się pięć razy i zawsze górą był Robredo. Hiszpanowi wyraźnie &#39;leży&#39; turniej w Cincinnati, na przestrzeni 3 lat dwa razy docierał tu do półfinału. Po wpadce w Montrealu Tommy nie powinien drugi raz z rzędu odpaść w pierwszym turniejowym meczu.


Tursunov D. (Rus) - Benneteau J. (Fra) 1,44 - 2,34 /Profesjonał/ ⛔
Pierwsze spotkanie Rosjanina z Francuzem. Nigdy do tej pory nie trafiali na siebie w turniejach ATP, a to spowodowane było głównie faktem, iż Żul-ien :p daleko w nich nie dochodził, albo odpadał w pierwszym meczu czy to na cegle, trawie, czy hardzie. Dmitry ustabilizował w miarę swoją formę, ostatnio wygrał turniej w Indianapolis pokonując w finale Dancevica (2-0) i chyba przez wygranie tych zawodów poczuł się zbyt pewnie w Montrealu i prowadząc 1-0 z Kieferem (pierwszy set 6-1) oddał dwa następne i odpadł, chociaż po tym jak wczoraj widziałem Kiefera miażdżącego Safina to żaden wstyd. Kubeł zimnej wody na głowę Rosjanina powinien zmobilizować go dzisiaj do zwycięstwa nad Benneteau

Rezai A. (Fra) - Razzano V. (Fra) 2,43 - 1,41 /Profesjonał/ ✅

Pewne w tym meczu są dwie rzeczy. Awansuje Francuzka i odpadnie Francuzka :p Na poważnie, moim zdaniem awans zaliczy Virginie Razzano. Tej zawodniczce zdecydowanie odpowiada twarda nawierzchnia. Na cegle prawie zawsze odpadała w pierwszych rundach (poza Barceloną, gdzie w słabo obsadzonym turnieju dotarła do półfinału), ale teraz chyba przyszła wreszcie dobra forma. W San Diego porażka w drugiej rundzie z nie byle kim, bo Venus Williams, ale już w LA ćwierćfinał. Nie sprostała tam późniejszej finalistce- Nadii Petrovej, która musiała się trochę namęczyć, aby pokonać Razzano (z 0-1 na 2-1). Virginie po drodze pokonała zawodniczki sklasyfikowane kilkanaście miejsc wyżej w rankingu, a mianowicie Shahar Peer i Sanie Mirzę. O Rezai nie było do tej pory słowa, bo w zasadzie nie ma o czym mówić. Aravane odpada seryjnie w pierwszych rundach, jej bilans w tym sezonie to 9 zwycięstw i 19 porażek. Może stawić opór Razzano, ale nie sądzę, aby była w stanie wygrać.

Trzy inne typy bez analizy, powinny wejść bez problemu to oczywiście Stepanek, Hewitt i piękna Maria Kirilenko ;) ✅ ✅ ✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hewitt vs Gasquet 1.70

Wg. mnie taki kurs na Francuza to promocja! Kangór powinien wczoraj przegrac w meczu z Wawrinką, który naprawde w tym meczu był b. dobrze dysponowany i zaskakiwał niesamowitymi zagraniami.... Hewiit słabo serwował, 1 as w meczu Rg zaserowałem ponad 20 asów.... popełniał sporo błedów, takie rzeczy nie ujda w meczu z Gasquetem, który w zeszłym tygodniu nie pograł sobie za duzo, juz w I rundzie przegrał z Verdasco po trzech b. zacietych setach. H1H 1:0 dla Lleyton po tym jak na zeszłorocznym US OPEN pokonał Francuza po niesamowitym meczu 6-4 6-4 4-6 3-6 6-3 ... Czas na rewanż !!

Ljubicic vs Almagro 1.35

Ivan w poniedziałek pokazał niesamowity charakter i determinacje ogrywając Delica po tym jak pierwszego seta przegrał do 1 Dzisiaj rywal rowniez młody, doświadczony ale Ivo moze sie go bać tylko na cegle W zeszłym sezonie zagrali na hardzie i Ljubo wygrał 7-5 6-1, dzisiaj licze na podobny wynik...

Oprócz tego polecam dzisiaj Davydenke oraz Djokovica....

P.S mam takie zaj... wazne pytanie! Jaki buk naziemny i w jakich godzinach jest dzisiaj otwarty???????????????? Jak mozecie to napiscie mi na gg! Bardzo bym Was prosił o info!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Finały:

tydzień temu udało mi się trafic wszystkie 4 finały, zobaczymy jak będzie dzisiaj...

WTA Toronto (nawierzchnia: hard; pula: 1 340 000 $)
J.Henin-J.Jankovic 1,39 2,72 19.08 20:05
Justyna to dla mnie taki Federminator damskiego tenisa. Podobnie jak nie przepadam za dominacją Fedexa, także dominacja Justyny mnie denerwuje. Poza tym Jelena się rozkręca i na US Open będzie jedną z faworytek. Jeszcze nigdy z nią nie wygrała, ale nigdy nie mów nigdy...

WTA Toronto, deble (nawierzchnia: hard; pula: 1 340 000 $)
C.Black/L.Huber-K.Srebotnik/A.Sugiyama 1,57 2,16 19.08 17:35
Co ja tu sie będę rozpisywał. Najlepszy debel damski spotyka się z prawdopodobnie drugim deblem damskim. Ten pierwszy pozostanie pierwszy...

ATP Cincinnati (nawierzchnia: hard; pula: 2 450 000 $)
R.Federer-J.Blake 1,19 4,26 19.08 22:05
Mógł juz odpaść z Almagro, powinien z Hewittem, no to niech przegra z powracającym bo wysokiej formy Blake&#39;em. Tak jak w przypadku kobiet, Amerykanin nigdy nie pokonał Szwajcara no ale nigdy nie mów nigdy... Go James go!!

ATP Cincinnati, deble (nawierzchnia: hard; pula: 2 450 000 $)
B.Bryan/M.Bryan-J.Erlich/A.Ram 1,15 4,60 19.08 20:05
Tu mimo kursu boje się trochę tych Bryanów. No ale rządzą i powinni wygrać ale może być ciężko bo ich przeciwnicy są w znakomitej formie.

:oops: już poprawione :p
 
prezes_antek 0

prezes_antek

Użytkownik
ATP Cincinnati (nawierzchnia: hard; pula: 2 450 000 $)
R.Federer-J.Blake 1,19 4,26 19.08 22:05
Mógł juz odpaść z Almagro, powinien z Hewittem, no to niech przegra z jednym z moich ulubieńców, powracającym bo wysokiej formy Hewittem. Tak jak w przypadku kobiet, Australijczyk nigdy nie pokonał Szwajcara no ale nigdy nie mów nigdy... Go Leyton go!!

od kiedy Federer bedzie gral w finale z Hewittem?? :roll:

poprawione - Gusto
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
ATP Cincinnati (nawierzchnia: hard; pula: 2 450 000 $)
R.Federer-J.Blake 1,19 4,26 19.08 22:05
Mógł juz odpaść z Almagro, powinien z Hewittem, no to niech przegra z jednym z moich ulubieńców, powracającym bo wysokiej formy Hewittem. Tak jak w przypadku kobiet, Australijczyk nigdy nie pokonał Szwajcara no ale nigdy nie mów nigdy... Go Leyton go!!

Pomijając to, że Roger nie gra w finale z Hewittem to typ na Blaka wydaje mi się co najmniej przesadzony. Roger po fascynującym spotkaniu przegrał ostatni finał z Djokoviciem, co na pewno podrażniło jego ambicję. Dziś będzie chciał pokazać klasę i zrehabilitować się za ostatnią porażkę.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
J.Henin-J.Jankovic 1,39 2,72 19.08 20:05
Justyna to dla mnie taki Federminator damskiego tenisa. Podobnie jak nie przepadam za dominacją Fedexa, także dominacja Justyny mnie denerwuje. Poza tym Jelena się rozkręca i na US Open będzie jedną z faworytek. Jeszcze nigdy z nią nie wygrała, ale nigdy nie mów nigdy...
No niestety nigdy nie wygrała, ale kilka razy była blisko. Nie widziałam żadnego meczu obu pań w tym turnieju, więc nie powiem czy Jelena naprawdę gra swoją życiówkę [np.taką, jak wcześniej :p] czy JuJu nie jest w totalnej formie... Próbowac zawsze można, bo kurs na JuJu mało opłacalny.

R.Federer-J.Blake 1,19 4,26 19.08 22:05
Mógł juz odpaść z Almagro, powinien z Hewittem, no to niech przegra z jednym z moich ulubieńców, powracającym bo wysokiej formy Hewittem. Tak jak w przypadku kobiet, Australijczyk nigdy nie pokonał Szwajcara no ale nigdy nie mów nigdy... Go Leyton go!!
Oj, koledze się pomyliło. Tak czy siak, zarówno Lleyton, jak i Blake powracają do formy, wczoraj Fedziu ledwo, ledwo. Też po takim kursie Feda nie opłaca się grać, a pokazał tydzień temu, że jest do ogrania.
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
R.Federer-J.Blake TYP: Wynik 2:1 4,20

Federer gra na totalnym luzie ten turniej. Świadczą o tym ostatnie 3 mecze. Mało brakowało a Bagieta wygrałby pierwszego seta łamiąc Ferdka na 6:5, lecz Ferdek wziął się do roboty i automatycznie walnął brejka i w tie był lepszy. Następnie z Almagro przegrał drugiego seta ale jak szybko potwiedził byl to wypadek przy pracy. Wczorajszy mecz z Hewittem był sensacją gdyż ledwo wogóle wygrał mecz. Ale trzeba oddać że Australijczyk jest w wysokiej formie. Natomiast Blake idzie jak burza w tym turnieju. Stracił jedynie seta ze swoim rodakiem Querreyem a tak wszystkie pojedynki 2:0. Widać że powrócił do swojej dawnej dyspozycji i byłby wstanie pokonać Ferdka jednak wydaje mi się że ma on coś do udowodnienia po porażce z Djokovicem w poprzednim turnieju i nie da sobie wyrwać zwycięstwa. Uważam że wynik będzie 2:1 i bardziej licze jednak na Ferdka;] A kurs napewno warty ryzyka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom