>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [35]

Status
Zamknięty.
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Na dziś fajny bet Jastrzębski - Zaksa over 181.5 @ 1.89 ruskie
Mecz przy pełnych trybunach, prezentacja. Nikt nie będzie kończył 3:0. Start o 17
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
ostatnio wszystko co robie, robie źle, w złym momencie zamykam, zamkne to konczy sie tak jak postawilem, nie zamkne - w plecy... chce cos zagrac a nie zagram - trafiam, zagram - przegrywam hehe ???? przez ostatnie miesiace calkiem spoko zarobilem, wyplacilem fajny hajs ale od ostatniej wypłaty nic nie idzie... no poprostu nic...
macie jakies sposoby na powrót do formy? odpuscic na jakis czas? nie wiem
co robicie w takich sytuacjach? bo napewno sie zdarzają
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
gdy slabiej ida &quot;moje&quot; typy, zazwyczaj wybieram 2-3 typy po mniejszych kursach takie pewki typu bayern+real+juve w weekend zarabiam na tym, a od &quot;swoich&quot; typow robie przerwe zeby ochlonac/zlapac troche dystansu, przy okazji analizujac mecze z okresu przerwy
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
ostatnio wszystko co robie, robie źle, w złym momencie zamykam, zamkne to konczy sie tak jak postawilem, nie zamkne - w plecy... chce cos zagrac a nie zagram - trafiam, zagram - przegrywam hehe ???? przez ostatnie miesiace calkiem spoko zarobilem, wyplacilem fajny hajs ale od ostatniej wypłaty nic nie idzie... no poprostu nic...
macie jakies sposoby na powrót do formy? odpuscic na jakis czas? nie wiem
co robicie w takich sytuacjach? bo napewno sie zdarzają
zrobić przerwę , nie zaglądać na forum ani na żadnego z bukmacherów, odpocząć od tej całej otoczki &quot;bukmacherskiej&quot; jednym słowem zrestartować sie, pomaga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom