>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
nikt do 10 w trzeciej kwarcie, (U22)Minas
(U22)Joinville, kurs 51, dla zabawy za 20 zł
minus.⛔ Luk Asz, żadnych przesłanek, zagrałem dla zabawy, szkoda, że goście nie ceglą tak jak faworyci. musiałem zagrać coś na rozluźnienie, bo mecz Jużnego doprowadzał mnie na granicę mojej wytrzymałości. wygrał drugiego seta, choć Rao dwa razy serwował na mecz, w tb Kanadyjczyk miał 5-1 i przegrał! ???? dobrej nocy wszystkim.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
minus.⛔ Luk Asz, żadnych przesłanek, zagrałem dla zabawy, szkoda, że goście nie ceglą tak jak faworyci. musiałem zagrać coś na rozluźnienie, bo mecz Jużnego doprowadzał mnie na granicę mojej wytrzymałości. wygrał drugiego seta, choć Rao dwa razy serwował na mecz, w tb Kanadyjczyk miał 5-1 i przegrał! ???? dobrej nocy wszystkim.
He he spoko rozumiem ???? To już lepiej trzeba było na jakiegoś jednorękiego do kasyna przelać te dwie dychy, a może być jackpota trafił ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
San Lorenzo - La Guaira over 0.5 gola HT + Fortaleza - Inernacional over 0.5 gola HT -&gt; 2.16 (całoroczny)
Powinno wejść ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
5567 719

5567

Użytkownik
To w takim bądź razie zlecam wypłatę i najwyżej jak będzie saldo ujemne to nowe konto się zrobi ^^
Na 99% anulują Ci wypłatę, nie warto. Nie bylo rożnego, wiec nie kombinuj i pogódź sie z tym, że rzut rożny jest wtedy, kiedy zawodnik wykopie piłkę z narożnika boiska. Sędzia nie pozwolił na wykonanie i tyle. : )
 
5567 719

5567

Użytkownik
Na oficjalnej stronie ligi róg z 93 minuty jest zaliczony;) mi się wydaje że wykonali go krótko i wtedy zagwizdal
To w końcu wykonali tego korka czy nie? Bo jesli nie wykonali to nawet staty ze strony nic nie pomogą, bo buki liczą po swojemu. Jak nie wykonali roznego to nie ma szans na kasę. (ja nie oglądałem, mowie tylko jak jest)
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Wypłacaj może się nie zorientują, mi parę razy błędnie na plus rozliczyli, zawsze szybko wypłacałem i nawet nigdy ujemnego salda nie miałem.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ja nie wiem czy wykonali czy nie bo akurat nie widziałem tego, zauważyłem tylko że rożny wskoczył to zamykam i widzę że skończyli mecz
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja nie wiem czy wykonali czy nie bo akurat nie widziałem tego, zauważyłem tylko że rożny wskoczył to zamykam i widzę że skończyli mecz
jak niektóre osoby robią relację to zbyt szybko naciskają na rożnego, a jest taka zasada, żeby rożne akceptować dopiero po ich wykonaniu, więc kluczowe jest to, czy buk naprawi błąd
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom