>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
9.50
Australia
Reds vs Glory
sporo typów w dziale, ja pogram odpowiednio malymi stawkami bo mecz nie jest łatwy i prosty:
bts, x2, dnb2, czysta 2 (symbolicznie), bts i 2 (ciekawy kurs 4,75 w premium) za monetę.
Narwanym graczom przypominam, że w takich spotkaniach wszystko może się zdarzyć!
Dodatkowo mecz opóźniony z powodu temperatury! W Adelaidzie 35 stopni C (wiadomo w słońcu odczuwalna jeszcze wyższa) i będą co najmniej 2 przerwy na uzupełnienie płynów, to dodatkowy czynnik utrudniający poprawne wytypowanie wyniku tego spotkania!
Na razie opóźnienie o godzinę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 123

karwan1988

Użytkownik
Całoroczny ladnie dyma mnie dziś, teraz chciałem pograć 3 set Kadlcek - dog w pinglu, i oczywiście nie było takiej możliwości a on łatwo wygrał. Ale oni mnie dziś wyprowadzają z równowagi

Na 4 set już dali ale teraz to pewnie przegra ????

E no ciśnie i w czwartym gemie
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Całoroczny ladnie dyma mnie dziś, teraz chciałem pograć 3 set Kadlcek - dog w pinglu, i oczywiście nie było takiej możliwości a on łatwo wygrał. Ale oni mnie dziś wyprowadzają z równowagi
Nie moja kasa,nie moja sprawa,ale kolego,najbardziej to Ty się sam dymsz,grając wszystko jak leci,bo nie sądze,że masz,aż taką wiedze ;) tym sposobem daleko nie zajedziesz.Chociaż kazdy ma tam jakis swój system gry,powodzenia.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Nie moja kasa,nie moja sprawa,ale kolego,najbardziej to Ty się sam dymsz,grając wszystko jak leci,bo nie sądze,że masz,aż taką wiedze ;) tym sposobem daleko nie zajedziesz.
Pingla na becie obserwuje od miesiąca około i kojarzę te nazwiska kto jak gra, itp. I wiem kiedy łapać dobre kursy na pojedyncze sety, rzadko tam ktoś wygrywa 3:0, łapałem gemy dogów po @5 i wchodziły, nie mówię że się znam ale obserwuję i raczej dawało mi ✅
Teraz easy zlapane mecz Kriston @1,90 przy 2:2 w gemach i 1:0 dla Kadlcka. Wygrana 6:11 w decydującym ;)
Ja to gram trochę na czuja na zasadzie kursów pre, przed meczem Kriston stal @1,33, prowadził 2:0 potem 2:2 wiec za @1,90 warto było ;)
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Pingla na becie obserwuje od miesiąca około i kojarzę te nazwiska kto jak gra, itp. I wiem kiedy łapać dobre kursy na pojedyncze sety, rzadko tam ktoś wygrywa 3:0, łapałem gemy dogów po @5 i wchodziły, nie mówię że się znam ale obserwuję i raczej dawało mi ✅
No i niech wchodzi jak najczęściej. :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom