>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [55]

Status
Zamknięty.
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Możesz po prostu iść do gościa za ladą, powiedzieć że jeśli będzie ktoś z grubszą wygraną to żeby dał Ci znać, a Ty ją odkupisz w ten sam dzień. Wypłata większych kwot nie odbywa się przy ladzie, zazwyczaj następnego dnia można ją odebrać. Więc Ty kupujesz od gościa kupon na duża wygraną, dajesz mu pieniądze, później sam wypłacasz z potwierdzeniem. Za cynk o wygranej, dajesz gościowi $ i wszyscy są zadowoleni.

Sprawdź też jak to odbywa się z fortuną, Lazarov pisał że da się to zrobić w 5 min.
Myślisz, ze złapie kogoś z kuponem aby robić na ulicy transakcje na te kilka czy kilkanaście koła?? Ja bym sie nie odważył i pogonił delikwenta.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
Myślisz, ze złapie kogoś z kuponem aby robić na ulicy transakcje na te kilka czy kilkanaście koła?? Ja bym sie nie odważył i pogonił delikwenta.
nie komentujcie, bo albo nie rozumiecie Domela i o co chodzi, albo jestescie idiotami.
jedno nie wyklucza drugiego:razz:
 
domell 454

domell

Użytkownik
Myślisz, ze złapie kogoś z kuponem aby robić na ulicy transakcje na te kilka czy kilkanaście koła?? Ja bym sie nie odważył i pogonił delikwenta.
Panie, a rób Pan co chcesz. Odważ się lub nie odważ się, co mnie to obchodzi.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
Pany, to jak juz tak radzicie to moze wiecie czy jest jakis sposob, aby odblokowac konto na bet365?
jakis rok temu po serii przegranych zablokowalem sobie konto do 2023 roku, na dodatek z adnotacja, ze jestem hazardzista. od tamtego czasu nie moge go uzywac i support pisze, ze musze poczekac az blokada sie skonczy......
na znajomych nie moge zrobic konta, bo nie chce zeby ktokolwiek wiedzial, ze gram :p
jest jakas opcja, moze byc na granicy szarej strefy abym mogl wrocic na bet365?
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
nie komentujcie, bo albo nie rozumiecie Domela i o co chodzi, albo jestescie idiotami.
jedno nie wyklucza drugiego:razz:
No to wytłumacz na czym ten myk polega. Typ ma gotówkę i potrzebuje osobę z wygranym kuponem. Wręcza mu gotówkę, zabiera kupon i udaje sie po legalny odbiór wygranej. Tylko jak pod stsem przekonać typa na taka transakcje??
Nie mój hajs nie moja sprawa. Zastanawiam sie tylko jakby to przebiegło.
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
No to wytłumacz na czym ten myk polega. Typ ma gotówkę i potrzebuje osobę z wygranym kuponem. Wręcza mu gotówkę, zabiera kupon i udaje sie po legalny odbiór wygranej. Tylko jak pod stsem przekonać typa na taka transakcje??
Nie mój hajs nie moja sprawa. Zastanawiam sie tylko jakby to przebiegło.
do mnie jakby podszedł pod sts taki typ to bym się nie zgodził, bo by wyglądało, że jakiś fałszywy hajs ma i chce się pozbyć wciskając mi go
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
No to wytłumacz na czym ten myk polega. Typ ma gotówkę i potrzebuje osobę z wygranym kuponem. Wręcza mu gotówkę, zabiera kupon i udaje sie po legalny odbiór wygranej. Tylko jak pod stsem przekonać typa na taka transakcje??
Nie mój hajs nie moja sprawa. Zastanawiam sie tylko jakby to przebiegło.
Albo się umie kombinować i przekonać typa albo się nie umie i nie stoi pod stsem :razz:
 
ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik
No to wytłumacz na czym ten myk polega. Typ ma gotówkę i potrzebuje osobę z wygranym kuponem. Wręcza mu gotówkę, zabiera kupon i udaje sie po legalny odbiór wygranej. Tylko jak pod stsem przekonać typa na taka transakcje??
Nie mój hajs nie moja sprawa. Zastanawiam sie tylko jakby to przebiegło.
Prowadzilem kiedys punkt Toto-mix a potem Tipsport. Do wygranej kwoty na kuponie dodawano 5% i wiekszosc odsprzedawała kupon. np. wygrana 1000 dostawał 1050
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Zagrałem Besiktas przy 20 do 20 na 3 seta na zwycięstwo kurs 1.75 chciałem napisać ale net mi się zwiesil i kurs spadł

⛔⛔
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Pany, to jak juz tak radzicie to moze wiecie czy jest jakis sposob, aby odblokowac konto na bet365?
jakis rok temu po serii przegranych zablokowalem sobie konto do 2023 roku, na dodatek z adnotacja, ze jestem hazardzista. od tamtego czasu nie moge go uzywac i support pisze, ze musze poczekac az blokada sie skonczy......
na znajomych nie moge zrobic konta, bo nie chce zeby ktokolwiek wiedzial, ze gram :p

jest jakas opcja, moze byc na granicy szarej strefy abym mogl wrocic na bet365?
nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom