>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [60]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Wiem, że na tenisie się znasz, wiec cenie sobie twoje marne zdanie. Dzięki za opinię
To było nie na miejscu. Całość ok, poza tym jednym wyrazem, na przyszłość popraw się młody człowieku. ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
a Ty popraw skrzynkę wiadomości ????
Pewnie chodzi Ci o to, iż moja skrzynka jest zapełniona i nie można do mnie nic napisać.... Obiecuję pokasować kilka wiadomości, tak aby można było do mnie znowu pisać. Przepraszam za zaniechanie i oczywiście goraco pozdrawiam, zycząc wysokich wygranych :grin::]:cool::browar565:????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Pewnie chodzi Ci o to, iż moja skrzynka jest zapełniona i nie można do mnie nic napisać.... Obiecuję pokasować kilka wiadomości, tak aby można było do mnie znowu pisać. Przepraszam za zaniechanie i oczywiście goraco pozdrawiam, zycząc wysokich wygranych :grin::]:cool::browar565:????
proszę nie kserować Tomcia, tylko podać jakieś typy LAJW ;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
proszę nie kserować Tomcia, tylko podać jakieś typy LAJW ;)
Typy LAJW nie mogą być na zawolanie. Tego typu typy muszą być &quot;PEFNE&quot; oraz muszą być poparte rzetelną analizą. Uzytkownik 5567 czasem poda typ LAJW, ale gdy już poda, to taki typ sprawdza się w 100%. Pozostali użytkownicy forum mogą to łatwo sprawdzić. Bardzo dużą populanością cieszą się zwłaszcza typy użytkownika 5567 &quot;ALL IN&quot;. Jeszcze nigdy w historii forum taki typ nie okazał sięprzegrany. Pozdrawiam normalnych grających ze mną! :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom