>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
byl wczesniej ten zapis w Skrill ?
11.2. Surowo zabrania sie dokonywania platnosci dla lub akceptowania platnosci od osób lub podmiotów oferujacych nielegalne uslugi hazardowe, wlaczajac w to (lecz nie ograniczajac sie do) nielegalnych zakladów sportowych, gier w kasynach oraz pokera. Mamy prawo do zawieszenia lub zamkniecia konta Skrill w kazdej chwili badz tez odmówienia realizacji lub uniewaznienia danej transakcji w przypadku, gdy bedziemy podejrzewali, ze bezposrednio lub posrednio uzywaja Panstwo konta Skrill do nielegalnych transakcji hazardowych lub konto jest uzywane w powiazaniu z takimi transakcjami. Do krajów, w których zabroniony jest hazard on-line zaliczaja sie Stany Zjednoczone Ameryki, Turcja, Chiny, Malezja i Izrael. Niniejsza lista nie jest wyczerpujaca i do zakresu Panstwa obowiazków nalezy upewnienie sie, ze nie uzywaja Panstwo naszych uslug do transakcji, które moga byc uwazane za nielegalne w obrebie jurysdykcji kraju, w którym Panstwo mieszkaja.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Cytat:
Napisał Analyst -&gt;
tam są cyrki ale dzisiaj San Miguel to bierze. Można poczekać na live bo początkowo to pewnie TNT będzie wygrywało +20 i wtedy trzeba zagrać
by napisać,że:
Cytat:
Napisał Analyst -&gt;
Na San Miguel poleciało już do 1,20. Dobrze, że jeszcze za 1,45 pobrałem bo kto zna tą ligę ten wie, że oni dzisiaj wygrywają Tak na zmianę się chlopaki tam bawią

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANAL-ityku. Wróżbitą to TY jesteś,ale z analitykiem i logicznym myśleniem masz tyle wspólnego co Janowicz z utrzymywaniem nerwów na wodzy ????
Nie ma co, gościu nie myślał,źle,bo faktycznie,tam scenariusz co roku był łatwy do przewidzenia.
Mnie odwiodły od tego, kursy,które bez powodu rosły i to w takim meczu. Różnie to może tu jeszcze być.No i to,że nie gra się niskich kursów na Filipinach.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Nie zamykam TnT po kursie 2.0 tylko dlatego, że stawka rekreacyjna.
Under próbują zatopić, a tak ładnie wyglądał w połowie kwarty. Ale wiadomo, falowanie musi być na Filipinach.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Nie ma co, gościu nie myślał,źle,bo faktycznie,tam scenariusz co roku był łatwy do przewidzenia.
Mnie odwiodły od tego, kursy,które bez powodu rosły i to w takim meczu. Różnie to może tu jeszcze być.No i to,że nie gra się niskich kursów na Filipinach.
tylko skoro tak jest, to na uj gra 1.45? i wyzywa co graja na TNT od &quot;chlopcze&quot; itp prowokujac? teraz mialby kurs z 3. WIEM, nie przewidzi sie tego,ale skoro takie waly tam robia to tylko glupi sie na 1.45 daje lapac. teraz By mial hc +5.5 po 1.90 a nie typ po 1.45. Niepowazny gosc i tyle. Jak sie orientuje w tej lidze to trzeba to live wykorzystywac a nie pre ochlapy.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
⛔⛔ kanarki wjebały z jankesami.



Siatkówka plażowa

Hughes/Claes vs Betschart N / Huberli 1 @ 1.85 Dafabet



Młode Amerykanki świetnie dysponowane. U Szwajcarek Betschart problemy w ataku.
To git, że też wybrałeś to samo. Bo ja już wcześniej o tym pomyślałem, nawet typ podałem ale czekałem na Ciebie jeszcze ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom