>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ale Ruskie na razie słabo rzucają

Lemara podobno nie ma z nimi
Dla połowy STSowego czata to też okazja i dla 70% stron &quot;typerskich&quot;.
Ja uważam, że Monaco nie będzie miało łatwo zatem... pewnie Twój typ wejdzie ????
IMO Lipsk wyjdzie z drachą na majtach i tyle z tego będzie... Już sam nie wiem
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
IMO Lipsk wyjdzie z drachą na majtach i tyle z tego będzie... Już sam nie wiem
Może tak, sporo osób używa tego argumentu ale czymże jest to Monaco? Przecież Lipsk to nie ogórki z jakiejś Mołdawii, Bułgarii czy innego przeciętnego piłkarsko kraju. Nie mieli obiekcji aby tłuc w bundeslidze innych jak leci, włącznie z Bayernem i BVB. Oczywiście LM robi wrażenie i pewnie się spalą, ale ja upatruję tutaj albo męczu w granicach wyniku 0:0 lub jednobramkowego wina którejś, albo totalnie radosnego strzelania 5+ goli
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Ruscy tragedia, wina trenera bo w pierwszej kwarcie nie wiem po co przy 17-17 wprowadził drugie s5. Chlopaki piłki nie potrafili kozlowac i pierwsze s5 Grecji zrobiło run
To wyglądało jak jakaś rosyjska ruletka ruski trener chciał wygrać w ten sposób mecz zajeżdżając przeciwnika a sam sobie strzelił w pusty cymbał jakby nie znał swoich zawodników
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
No, widać było jak z drachą weszli w poprzedni sezon Bundesligi.
ja bym to porównał do drużyny która przebojem leci w regularze w NBA na pierwsze miejsce w konfie, a obsrywa się w playoffach, patrz Atlanta, Houston czy Boston w ostatnich latach. Lipsk nie zna tego klimatu, to inne granie niż w lidze.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
ja bym to porównał do drużyny która przebojem leci w regularze w NBA na pierwsze miejsce w konfie, a obsrywa się w playoffach, patrz Atlanta, Houston czy Boston w ostatnich latach. Lipsk nie zna tego klimatu, to inne granie niż w lidze.
Przepychamy się niepotrzebnie argumentami, bo przecież nasze stanowiska nie są przeciwne. Ja tu gram bts, ale uważam, ze traktowanie Monaco jako okazji i stawianie domów to pomyłka. Nawet jeżeli zrzucimy winę na inny klimat, to przecież Lipsk gra u siebie. Murawę zna, stadion też, kibiców, atmosfere, pogodę... normalny mecz z lepsiejszym przeciwnikiem niż na codzień
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom