>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Oj żeby się Legiunia nie przejechała tym składem, bo takimi rezerwami to jeszcze w tym sezonie chyba nie grała, a Puchar Polski rządzi się swoimi prawami, mimo że Zdzieszowice to jakaś prowincja, to Legia tak bardzo nie powinna ich lekceważyć, bo grają na własnych śmieciach w dodatku z 2 czy też 3 garniturem Legii, kursy na Legie nie warte gry
„Z pewnością dla Was minusem jest natomiast fakt, że nie gracie w Zdzieszowicach, tylko w Opolu.
Na pewno w naszym „garnuszku” zawodnicy Ruchu czuliby się dużo lepiej, grając przed swoimi kolegami czy rodzinami. Dla nas mecz w Opolu to jednak będzie wyjazd. Nie wiem, czy nawet Legia nie będzie czuła się tam lepiej.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
hahaha sam pokazales ze graja dwie druzyny z Dush w nazwie, to rownie dobrze jakby byl mecz Wisla Płock WIsła Krakow moglbym, ze Wisla strzeli nastepnego gola xD ale dobra juz nie czepiam sie po kursie pewnie kazdy by sie domyslil o jakie Dush Ci chodzilo
 
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
hahaha sam pokazales ze graja dwie druzyny z Dush w nazwie, to rownie dobrze jakby byl mecz Wisla Płock WIsła Krakow moglbym, ze Wisla strzeli nastepnego gola xD
Po pierwsze napisałem specjalnie Dush FC a po drugie kurs był @2 a potem @2 z groszem a na gospodarzy @3+ więc o co robisz gówno burzę, źle postawiłeś i płaczesz?
@Może trochę mocno zareagowałem ale nie lubię jak ktoś próbuję mnie stawiać w jakimś dziwnym świetle albo czepia się jak zapomnę rozliczyć 1 typ gdzie dziennie wrzucam ich dużo..
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Po pierwsze napisałem specjalnie Dush FC a po drugie kurs był @2 a potem @2 z groszem a na gospodarzy @3+ więc o co robisz gówno burzę, źle postawiłeś i płaczesz?
troche kultury, po co od razu jakies wycieczki osobiste, zle postawiles i placzesz ile Ty masz lat? nie robie zadnej gownoburzy, nie gralem tego meczu,ale jak podajesz typy to podawaj tak zeby inni wiedzieli o co Ci chodzi, tymbardziej jestli obie druzyny maja ten sam czlon w nazwie, to nie podawaj akurat tego czlonu. na innych bukach np. 1xbet sa zupelnie inne nazwy jest mecz Dush 1:7 Mfa Mukachevo wiec To czy napisales z FC czy nie, nie ma znaczenia bo akurat Dush w nazwie ma tylko druzyna przegrywajaca, mogles wprowadzic ludzi w blad, sam bylem blisko od postawienia na Dush, tylko nie to o ktorym pisales.
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
troche kultury, po co od razu jakies wycieczki osobiste, zle postawiles i placzesz ile Ty masz lat? nie robie zadnej gownoburzy, nie gralem tego meczu,ale jak podajesz typy to podawaj tak zeby inni wiedzieli o co Ci chodzi, tymbardziej jestli obie druzyny maja ten sam czlon w nazwie, to nie podawaj akurat tego czlonu. na innych bukach np. 1xbet sa zupelnie inne nazwy jest mecz Dush 1:7 Mfa Mukachevo wiec To czy napisales z FC czy nie, nie ma znaczenia bo akurat Dush w nazwie ma tylko druzyna przegrywajaca, mogles wprowadzic ludzi w blad, sam bylem blisko od postawienia na Dush, tylko nie to o ktorym pisales.
wystarczy spojrzec na kursy, kazdy buk podaje inne nazwy, wszystko w temacie
 
verno 609,6K

verno

Znawca - Hokej
troche kultury, po co od razu jakies wycieczki osobiste, zle postawiles i placzesz ile Ty masz lat? nie robie zadnej gownoburzy, nie gralem tego meczu,ale jak podajesz typy to podawaj tak zeby inni wiedzieli o co Ci chodzi, tymbardziej jestli obie druzyny maja ten sam czlon w nazwie, to nie podawaj akurat tego czlonu. na innych bukach np. 1xbet sa zupelnie inne nazwy jest mecz Dush 1:7 Mfa Mukachevo wiec To czy napisales z FC czy nie, nie ma znaczenia bo akurat Dush w nazwie ma tylko druzyna przegrywajaca, mogles wprowadzic ludzi w blad, sam bylem blisko od postawienia na Dush, tylko nie to o ktorym pisales.
Jestem już przewrażliwiony na niektórych ludzi z tego forum, no i przepraszam że nie wiem jakie nazwy ustawi sobie 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom