>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
waldemar629 203

waldemar629

Użytkownik
nie obraz sie ale jak patrze na Twojego avatara to zawsze mnie kurwa bierze, to ten ruski czeladnik Emalienko czy jak mu tam ;) albo maz tej laski co zesmy kwiatki zrywali,ale jak to drugie to pozdrow Wiole wcale sie nie znamy
To legendarny Fedor ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Na bet city jest a niewiem czy na 1x becie będzie bo tam sporo jest hokeja i nawet Canadyjskie ligi mają ,niewiem co jest grane na bet exploter też sa mecze dopiero od 1 a ottawa jest bez kursów ,to niewiedomo co to będzie w tym meczu ,ja pograłem tylko ottawe 1,5 indywidualnie przed 23 a over 3,5 kurs 1.25 a ottawa 1.78 spadło z 1.90 coś musi być na rzeczy w tym meczu ,że tak kurs poleciał .5.5 under 1.70 jest ale niegram tego ,poczekam na Canadyjskie ohl i whl i bandy i floorbalek w tym czuje się dobrze tam sporo goli pada we florbarze jak Classic dzisiaj 9-3 pykną a kursy były dobre na handi na gole się bałem pograć bo między nimi nie było 10 goli a wiadomo sezon jest nie równy
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jak chcesz ja tenisa odpuszczam narazie jak mi zawaliła Kerber ,zostaje przy hOKEJU i bandach i floorbarze ,teraz czekam na Ottawe ,będe oglądał
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Jak chcesz ja tenisa odpuszczam narazie jak mi zawaliła Kerber ,zostaje przy hOKEJU i bandach i floorbarze ,teraz czekam na Ottawe ,będe oglądał
misiu drogi bo lasek sie nie gra po kursach 1.5, przed setem pewnie stala po 1.15 trzeba korzystac z okazji
wrocily przelewy u ruskich jakby kogo to interesowalo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja tam niewiem ile było ,nie patrze tenisa już ,wole swoje dziedziny Pograć to co lubię
Dziękuję i Powodzenia życzę
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Wczoraj dramat straszny. Harnik nie strzelił, Icardi też dno cały mecz. Do tego w meczu Dinama Zagrzeb poniżej 1.5 gola i wszystko poszło w pizdu. I do tego jeszcze Sparta przegrała :mad::mad::mad:
Na dzisiaj siatka kobiet.
Azerbejdżan @1.30
Rosja - Bułgaria over 3.5 @1.50
Turcja - Ukraina over 3.5 @1.65
@3.21 iforBet
✅ ✅ ✅
Po wczorajszej klapie dzisiaj jeden kupon, trafiony na szczęście ;) A na jutro do gry na pewno Czechy po 1.60 w tej chwili (duże spadki, bo początkowo kurs koło 2 stał) ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom