>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Masz rację ja zaraz lece spać bo coś Hokej odpierdziela na całego ,chyba ż ebandy pogram na Rano zobacze co dadzą ,kurde jestm lekko wnerwjony ż enic ottawa niegra
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
✅ ✅ ✅
Po wczorajszej klapie dzisiaj jeden kupon, trafiony na szczęście ;) A na jutro do gry na pewno Czechy po 1.60 w tej chwili (duże spadki, bo początkowo kurs koło 2 stał) ;)
leci kurs na czeszki ostro zapakowalbym sie ale to baby wiec lepiej cos dobrac na 2 niz szalec, juz dzisaj poszalalem z turczynkami + Guguruza po 1.18 siadzie nie cale 1.9 z szybkich obliczen
i tak zrobie dorzucilbym jeszcze Malysza, ze wygra krysztalowa kule ale juz nie skacze.
e: Czeszki juz po 1.46 odpuszczam
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Jeszcze na jutro kolejna próba ;)
Kane + Coutinho + Insigne + Jesus + Falcao
@18.49 iforBet

Spurs na wyjeździe z Apoelem, więc minimum 2 powinni wsadzić. The Reds na wyjeździe ze Spartakiem, a Cou pograł ostatnio z Leicester to nie mam pytań, z Salahem motory napędzające ofensywę Liverpoolu - więc też 2 powinni minimum strzelić. Napoli i City powinny wygrać na luzie - Insigne na pewno w podstawie bo Arek Milik kontuzja, Jesus z kolei dla mnie jutro też w podstawie - w sobotę City gra na Stamford z Chelsea a wydaję się, że teraz główne trio z przodu to Sane-Aguero-Sterling. Falcao super forma ostatnio, Monaco u siebie lubi postrzelać.
Coś czuję, że o jeden typ za dużo, ale próbuję - jak się bawić to się bawić, drzwi ... okna wstawić ;)
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Kuźwa,diabeł mnie skusił na tą piłkę w Argentynie C, przecie tera to nie do zweryfikowania te rożne,a buk może rozliczyć jak chce.
E: dali,zwrot,czyli pewnie typ wszedł..
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Pewne to są Holenderki ale kurs do dupy a CZeszki zagrać jak mówicie ,bo ta ottawa nie wbije 2 goli już moim zdaniem 1 tercja zanotowali pogrom straszny
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Boston Bruins over 1,5 1.19
NY Islanders over 1,5 1.6
ako-1.38
Boston 2-0 już siadło po 2 min ???? :rolleyes:
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
w tej damskiej siatce to juz nie wydaje sie byc pewne jak chorwatki urywaja sety wloszkaom, czy wegierki niemkom, a Polki dalej swoje hehe, a Azerki beda mistrzem europy to prawie jak z innym panstwem, ktore w europie nawet nie lezy ???? ale gra hehe
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuję masz racje to odpuszczamy siatkę ,ja skupiam się na Bandach nie długo zaczynają i Floorbal Fiński jutro startuje coś pogramy na gole albo Handi
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
jutro z tenisa Sakkari napsuje krwi Karolinie, pogralbym z dogow Zhang i Cirstee, jakies dodatnie gemy na te mecze mozna by probowac bedzie troche walki mysle se.
Karolina nie lubi szybkiego biegania ona se lubi podleciec do pilki i ja dobrze trafic a na tej nawierzchni bedzie szybsza gra jak ostatnio a Maria to jest grozna zawodniczka ale co ja wiem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Boston Bruins over 1,5 1.19
NY Islanders over 1,5 1.6
ako-1.38
Boston 2-0 już siadło po 2 min ???? :rolleyes:
Siadło pięknie dziękuję po 1 tercjach
szkoda ottawy tylko idjoci nic nie grają
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Siadło pięknie dziękuję po 1 tercjach
szkoda ottawy tylko idjoci nic nie grają
Dziękuję jeszcze mam bandy o 2:30 w temacie .możesz coś wybierzesz z nich
ja jeszcze maleńką nadzieje w Ottawie że strzelą 2 gole ,ale zamyka się światełko umnie coraz bardziej z upływem czasu
To jestem w plecy na Hokeju ,oby bandy dały zarobić to będe szcześliwy myślę over 2,5 to jest spoko typ w 1 połowie siądzie czuje i chyba za grubasa wejde ,ale niegram tych samych meczy 2 razy mam nauczkę już
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom