>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Bandy mam pograne już siadło po 20 min na połowy owerki ,2 start o 9:30 Bandy lecą ,mam nadzieje ż edadzą Dynamo w bandy na 13 bo narano dali bandy
Miłego Ranka i dobranoc wszystkim będe rano na Bandach o 9:30 jak wstane
Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za typki i pogawetke
Troszke odrobione zostało nieszczesna ottawa 1 gol wbiła tylko
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Na poczatek Under 167.5 w San Lorenzo za stala stawke kurs 1.83 w najlepszym buku czyli 5Dimes
80;90....170..⛔ ⛔ ⛔ Eh Lorenzo,niby mistrzowie a psychicznie patologia 2giej ligi. No nic, trzrba grac dalej.
Pograne u 4.5 w mecxu Pingwinow z Detroit w hokeja @ 3.43 za stala stawke
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
80;90....170..⛔ ⛔ ⛔ Eh Lorenzo,niby mistrzowie a psychicznie patologia 2giej ligi. No nic, trzrba grac dalej.
Pograne u 4.5 w mecxu Pingwinow z Detroit w hokeja @ 3.43 za stala stawke
1:4....⛔ ⛔ ⛔...ku.....na 10.4 sek do konca ...eh trzeba zagrac ost typ i jak nie wejdzie to trzeba dac spokoj na noc
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Wkurza to ze przebijaniem pilki mozna wygrywac mecz ale ta passa skonczy sie na barty ona juz nie robi tak prostych bledow jak niemka
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
żenujący poziom spotkania w LoLu, masakra jakaś, jakby chcieli sprzedać spotkanie ale jednak tamci są za słabi żeby je wsiaść haha ale dubelek co wczoraj mówiłem zapowiada się na +
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Na jutro od 7 rano E-sports granie przeciwko Rampage nie jest złym wyjściem. Widać różnicę poziomów między nimi a resztą drużyn w turnieju. Grają jutro 2 mecze BO1, jak kursy u was niepospadały i za 2 mecze przeciwko nim macie około 1.80-2.00 kurs to próbujcie
Mój boże, poziom to jakaś amatorska liga, takie błędy tego Rampage, no w każdym razie + darmowa kasa, mam nadzieję,że ktoś zagrał ????
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Gdzie znajdę apke SportZone na androida ? Bo szukam i nie mogę coś znaleźć... Ewentualnie jakąś inną, grunt żeby można było oglądać wszystkie mecze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom