>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
✅ Malaga wygrała różnicą 1 punkta.Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 400 ???? .Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
XDDDDDDDDDDD
Jak ktoś jest dobrym typerem, nie potrzebuje prosić się o żebro reputki. Żeby nie szukać daleko ja nigdy nie prosiłem o reputy, a ta ilość nie wzięła się z niczego ;)
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Matko Boska,Malaga ????
Od wczoraj to za mna chodziło,a sie wystraszylem troche bo turbany dobrze grały.
Tomek jak będziesz cos miał na jutro napisz na priv jakbyś mógł bo nie wiem o której z pracy wrócę, a coś bym zagrał, tylko nie będę miał jak sledzić forum. Z góry dzięki ;)
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
XDDDDDDDDDDD
Jak ktoś jest dobrym typerem, nie potrzebuje prosić się o żebro reputki. Żeby nie szukać daleko ja nigdy nie prosiłem o reputy, a ta ilość nie wzięła się z niczego ;)
Kupijesz na amazonie ;)
Ja tam zadnych reput na tym nowym forum nie widzę....
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
W sobote rano,gramy Adelaide z Melbourne
Kurs 2.10.
To jakbym zaspał.
Melbourne, ma Kacpra Ware, ale mysle,ze dadzą radę u siebie,no i rewanż co wazne.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ok pograne za 2.5 stalej stawki na Under 149.5 w meczu Fenerbahce @ 1.87. Jak szalec to szalec, Euroliga nie jest czesto:p
68:67 ✅ ✅ ✅ Az rozlicze na plus hahahah Fener jak sfrajerzyli hahaha Dobrze ze nie pogralem to -2.5, bym sie mocno wkur... haha. Fener...Galata...Turcja i wszystko jasne. Turecki cyrk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom