>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [67]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Siemandero. Wlasnie z pracy, przegladam prase forumkowa z dnia dzisiejszego i...
✅ Malaga wygrała różnicą 1 punkta.Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w tym miesiącu do 400 ???? .Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
Ludzie nie przesadzajcie z ta reputa. Do Adminow, proponuje na nowym forum dodac funkcje gdzie mozna oddac swoja repute do wspolnej puli do nowego konkursu. Ja moge zadeklarowac All-In, czyli cos 3500 chyba mam. Mozna zrobic jakis turniej gdzie nagroda sa reputki z puli:p Xseba co Ty na to? Byla Awantura o kase w polsacie, moze byc i Awantua o reputki na forum ???? gdzie co tydzien sa wylawiani &quot;mistrzowie reputek&quot;
Z innej paczki, to Fener chyba frajerzy dnia, ale ktos ich pobil to niech napisze. Dopiero sprawdzam co i jak z wynikami bylo.
tomek , myslisz ze Adeliade da rade wygrac 3raz z rzedu?
p.s. wlasnie sprawdzilem. Mam 3686. Tak czy inaczej deklaruje calosc dla dobra forum.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Pograne w dublu under 210.5 i clippers -7.5 handi Ako 3.25, za 2 stale stawki
104:87...191...⛔ ⛔ ⛔ Ladnie weszlo. Wczoraj byl dobry dzien....
P.S. dopiero teraz zauwazylem ze zaakceptowalo mi 209.5 zamiast 210.5, ale linia 210.5 na live byla
p.s. Dla tych co sie interesuja, w meczu Atlanty linia 204 w pre a rzucili 202....cos ost dziwny zbieg okolicznosci ze buki wystawiaja linie w NBA presezonowy co do punktu w jakis dziwnych &quot;niespodziankach-meczach&quot;
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Co jest z tym wirusem jak się wchodzi na forum? Od wczoraj non stop mi wyskakuje jakieś zablokowane zagrożenie, przy każdym ruchu/odświeżeniu strony. Ma ktoś podobnie? Jakaś masakra.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Siemandero. Wlasnie z pracy, przegladam prase forumkowa z dnia dzisiejszego i...

Ludzie nie przesadzajcie z ta reputa. Do Adminow, proponuje na nowym forum dodac funkcje gdzie mozna oddac swoja repute do wspolnej puli do nowego konkursu. Ja moge zadeklarowac All-In, czyli cos 3500 chyba mam. Mozna zrobic jakis turniej gdzie nagroda sa reputki z puli:p Xseba co Ty na to? Byla Awantura o kase w polsacie, moze byc i Awantua o reputki na forum ???? gdzie co tydzien sa wylawiani &quot;mistrzowie reputek&quot;
Z innej paczki, to Fener chyba frajerzy dnia, ale ktos ich pobil to niech napisze. Dopiero sprawdzam co i jak z wynikami bylo.
tomek , myslisz ze Adeliade da rade wygrac 3raz z rzedu?
p.s. wlasnie sprawdzilem. Mam 3686. Tak czy inaczej deklaruje calosc dla dobra forum.
Mysle,ze tak i ja będę grał.
Oglądałem ten pierwszy mecz pomiedzy tymi druzynami .....
W Melbourne mają Ware, ktory jest top 1-3 wśród murzinow w tej lidze,ale zaciag australijski lepszy w Adelaide,no i to rewanz za pierwszy mecz...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Co jest z tym wirusem jak się wchodzi na forum? Od wczoraj non stop mi wyskakuje jakieś zablokowane zagrożenie, przy każdym ruchu/odświeżeniu strony. Ma ktoś podobnie? Jakaś masakra.
Możesz przesłać mi screeny na PW? Podeślę je do odpowiedniej osoby, żeby zerknęła co się dzieje.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nadal zjebał TB. Ale mimo wszystko w nim upatruję zwycięzcę. Bułgar się najarał tym setem i zaraz odda co zdobył
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom