>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ależ BTC leci w górę to szok. Na Cloudbet nie trzeba grać ????
Wyplacaj poki mozesz ????
Bo to sie zanosi na przekret wiekszy niz Ambergold:p
Zeby nie bylo, nie mam bitcoinow i nie zamierzam kupowac. Dla mnie to tykajaca bomba.
Zarobia lub zarobili tylko Ci co juz zarobili na bitcoinach od 2010 roku i sprzedali. Dzisiaj cos czytalem ze za $1 w 2010 mozna bylo kupic 10 bitcoinow, a wiec 140,000 wartosc w przeliczeniu. Kto madry to wyplacil juz, a kto chciwy to dwa razy straci, i wie to chyba kazdy hazardzista ktory nie zamknal/skontrowal wygranego kuponu bo sie polasil na pare groszy wiecej( bo przeciez kazdy czeka ze bitcoin pojdzie w gore) ????
https://www.cbsnews.com/amp/news/bitcoin-stolen-nicehash-hacked-btc-price-tops-19000-crashes-sharply/
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ja się zacząłem interesować bitcoinem przed wakacjami i gdybym nie miał pieniędzy włożonych w funta to pewnie i bym go kupił cena wynosiła około 10tys zł więc dzisiaj bym miał niezły zysk natomiast teraz już się w to nie pakuje trochę za późno a ci co mówią że to przekręt są lekko śmieszni bo zarobić juz mozna bylo ciagle po wzroscie ceny slysze ze to przekret poczym nastepuje korekta i po jakims czasie znowu idzie w gore
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Stefan dobrze prawi. Ja wpłaciłem równy 1000 zł 3 tygodnie temu i teraz mam ponad dwa razy tyle. Część wypłaciłem a część zostawiłem. Nie jestem jakiś znawca bo dopiero zaczynam zabawę ale nie przewiduje obecnie nagłych spadków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom