>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Ogladalem flash gaming z ago jak grali z miesiąc temu, to w 2 mapach na naszych lacznie nie ugrali chyba nawet 10 rund. A dzis z G2 - topowa druzyna bawią się i leca po zwycięstwo. Chinskie zespoly trzeba omijac. ⛔
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
G2 jest chyba najbardziej przehajpowaną drużyną, miał być super french team, a tak naprawdę same rozczarowania, granie cokolwiek w ich stronę gdy są faworytami to odwaga/szaleństwo ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Na noc z NBA
Indiana Pacers @2.20

To co wczoraj zagralo cavs to zenada. Licze na powtorke. Indiana napewno powalczy
Heh,przed chwilą zobaczyłem,ze dziś cavs gra I nie wiem co mam myślec, bo grają katastrofe I ten kurs na Indiane, to promo.
Tylko ,zeby nie trafic na dzień w którym odpalą.....
Pacze co tu się będzie działo.
E:Wade I Thomas out, tylko czy to osłabienie...
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Heh,przed chwilą zobaczyłem,ze dziś cavs gra I nie wiem co mam myślec, bo grają katastrofe I ten kurs na Indiane, to promo.
Tylko ,zeby nie trafic na dzień w którym odpalą.....
Pacze co tu się będzie działo.
E:Wade I Thomas out, tylko czy to osłabienie...
Lebron tyle upokorzeń chyba nie przyjmie i dzisiaj moim zdaniem win, ale osobiście odpuszczam.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Lebron tyle upokorzeń chyba nie przyjmie i dzisiaj moim zdaniem win, ale osobiście odpuszczam.
Sam nic nie ugra tam nic nie finkcjonuje, moze jeszcze dziś nie odpalą, nie gra tez Wade I Thomas,aczkolwiek wczoraj w Toronto nie było Ibakii I Lowrego....
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Sam nic nie ugra tam nic nie finkcjonuje, moze jeszcze dziś nie odpalą, nie gra tez Wade I Thomas,aczkolwiek wczoraj w Toronto nie było Ibakii I Lowrego....
Akurat to ze za oceanem coś w zespole nie grało dnia poprzedniego to często wbrew logice na drugi dzień wygląda inaczej ale zobaczymy, życzę wygranej.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Akurat to ze za oceanem coś w zespole nie grało dnia poprzedniego to często wbrew logice na drugi dzień wygląda inaczej ale zobaczymy, życzę wygranej.
Zgadzam się, ja dokladnid o tym wiem, tym bardziej w nba, gdzie gra sie wbrew logice ;)
P.S Utah,Portland ,Bucks, fajne kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom