>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Siata
Skra vs Novosibirsk 25-19 25-15 *8-6===&gt; 25-19 ⛔ to Skra taka dobra? ????
3set
3.25 bet365
PAOK vs Halkbank-1.5seta 25-16 16-25 *15-14==&gt;22-24==26-24 ???? ⛔
2.25 bet365
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Poratujcie. Potrzebny mi jakiś typ na mecz Juve-Totki, nawet po kursie 1.02, byle weszło ????
No ,a jak jeszcze ktoś dorzuci cos z tego meczu po kursie min 2 to super.
Chcialbym z głową wykorzystać darmowy zakład.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Tomek ja polecam granie w strone rogów Tottenhamu, to maszynka do nabijania rożnych a Juventus przy dobrym wyniku może się trochę cofnąć i skończy się wieloma rożnymi. Ja mam pre pograne over 3.5 rogu i +2.5 handi w strone Tottków. Uważam,że to dobre bety :p
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Mecz na godzinę 20:00 !!!
Gael Monfils - Cuevas typ 1 @1.85 Totolotek
Polecam zagrać ten typ grubiej. Czuję ,że Francuz dzisiaj ogarnie spokojnie ten mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
Godzinka się przesuwa 20:45. Więc macie jeszcze sporo czasu !!!!!
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Na LM zagram sobie:
Dubel
City wygra @1,33 + Juventus DNB @1,54 = @2,05 Fortuna
i czysto Juventus @2,35
Ogólnie rzecz biorąc, może tu być wyrównany mecz, Juve ostatnio same wygrane i w lidze i w pucharze, chociaż nie grali idealnie w nie których meczach, np. ostatnio z Fiorentiną dopiero odpalili w 2 poł., nie zagra Dybala, Cuadrado, Lichtsteiner także ze stawka bym nie szalał, ja bardziej gram czysto z racji sympatii, Totki też dobre wyniki także zobaczymy. Mam nadzieję że Juve to weźmie u siebie, chociaż minimalnie ????
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Na LM zagram sobie:
Dubel
City wygra @1,33 + Juventus DNB @1,54 = @2,05 Fortuna
i czysto Juventus @2,35
Ogólnie rzecz biorąc, może tu być wyrównany mecz, Juve ostatnio same wygrane i w lidze i w pucharze, chociaż nie grali idealnie w nie których meczach, np. ostatnio z Fiorentiną dopiero odpalili w 2 poł., nie zagra Dybala, Cuadrado, Lichtsteiner także ze stawka bym nie szalał, ja bardziej gram czysto z racji sympatii, Totki też dobre wyniki także zobaczymy. Mam nadzieję że Juve to weźmie u siebie, chociaż minimalnie ????
Ja w fortunie pograłem już kilka godzin temu Juventus - 2.25, myślałem, że będzie coś koło 1.80, a tu mnie bukmacherzy zaskoczyli. Może i Tottenham w formie, może i mają Kane&#39;a i innych zawodników. Przypomnę tylko 1 fakt - Stara Dama u siebie przegrała ostatnia raz w Europejskich Pucharach w sezonie 2013/14. Może i szanse na awans wyrównane, ale jak Juve chce przejść Anglików to musi ten mecz wygrać.
Reasumując: Juventus - 2.25
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Coś fajnego na wieczór
CS + piłka
Hellraisers - Navi
Typ: Hellraisers win
Mousesports - Fnatic
Typ: Fnatic win
Juventus - Tottenham
Typ: over 3,5 rr Tottenhamu
Kurs: 6.04!
LVBet
 
funias 691

funias

Użytkownik
Moje propozycje. Już nie raz LM pokazywała, że potrafi zaskoczyć, a Juventus z Fiorentiną wcale nie pokazał się jakoś specjalnie więc tak luźno:
Juventus - Tottenham
Typ: Wygrana Tottenhamu i over 2.5 gola w meczu @6.80
Basel - Man.City
Basel strzeli gola? Nie @1.84 (jeszcze rano było 2.00)

Jeszcze z Championship:
Sheff.Wed. - Derby
Sheff.Wed. @3.30

Wydaje mi się, że Barany łapią lekką zadyszkę, w ostatnim meczu z Kanarkami u siebie nie pokazały nic wielkiego, zremisowali 1-1, oddając inicjatywę gościom, którzy mieli dwa karne w meczu i gdyby wykorzystali je w 100% wracaliby z kompletem punktów.

Kursy z fortuny. Przyjemnego wieczorku. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom