>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
co ta Cibulkova zagrała w 3 secie niby miała &#39;&#39;boost &#39;&#39; po wygranym 2 secie i łacznie ugrała 4 pkty słownie cztery punkty w 3 secie ja yebie
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
na videostreamie ruskim tez bedzie Juve vs Tottenham ???? ale tam nie lubię ogladac meczow dla przyjemnosci, bo u gory ciagle kursy są i robią sie szare jak jakas grozna akcja lub gol , a opoznienie trasmisji jest kilka sekund i juz wiem , ze cos jest ???? ????
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
na videostreamie ruskim tez bedzie Juve vs Tottenham ???? ale tam nie lubię ogladac meczow dla przyjemnosci, bo u gory ciagle kursy są i robią sie szare jak jakas grozna akcja lub gol , a opoznienie trasmisji jest kilka sekund i juz wiem , ze cos jest ???? ????
Zaklej kursy taśmą i gitara ????
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Juve po 2,30 pobieram z pocalowaniem reki. Etatowy zdobywca mistrzostwa Itali kontra ekipa walcza w lidze o LM w przyszlym sezonie.
Juve 2,33⛔
Juve-1 4,0⛔
Juve dnb 1,55 (grubo) ▶zwrot
Unibet
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Widac, ze Basel odrobilo zadanie domowe bo graja 5 obroncow tak samo jak Leicester w ostatnim meczu z CIty w pierwszej polowie gdzie tez grali 5 obroncow i w tej polowie ugrali remis 1:1.
Czuje, ze City bedzie sfrustrowane bo nie maja miejsca na flankach na gre i beda musieli cisnac sie przez srodek. Strzelaniny tutaj nie bedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom