>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Mecz na godzinę 20:00 !!!
Gael Monfils - Cuevas typ 1 @1.85 Totolotek
Polecam zagrać ten typ grubiej. Czuję ,że Francuz dzisiaj ogarnie spokojnie ten mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
Godzinka się przesuwa 20:45. Więc macie jeszcze sporo czasu !!!!!
✅ ✅ ✅ łatwo w dwóch setach ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Prawdopodobnie w meczu Fleetwod - Shrewsbury kręcą łamańca. Już dwa razy na boisku gospodarzy tak było, dzisiaj bramka dla gości w trzeciej minucie doliczonego czasu. Przed meczem dziwne kursy na overy, np over 1.5 po kursie 1.54. Nie ma co się podpalać, bo różnie bywa ale chyba warto spróbować.
Fleetwod -&gt; 5.10 ------
Over 2.5 -&gt; 2.06 ++++
E: 1:2 w 82 minucie. Łamaka nie zrobili, ale over na zabezpieczenie wszedł.
Kursy z fortuny.
 
B 39

bunik

Użytkownik
Panowie oglądacie mecz? Jeśli Juve będzie tak grało cały czas to Totek ich jebnie - na dłuższa metę to się nie sprawdzi. teraz wynik dla gospodarzy jest słaby przed rewanże. Ja bym tu wchodził w x2 za 2.6.
✅✅
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Na LM zagram sobie:
Dubel
City wygra @1,33 + Juventus DNB @1,54 = @2,05 Fortuna ✅ - chociaż co to za plus jak zwrot z Juve i grosze za City
i czysto Juventus @2,35 ⛔
Ogólnie rzecz biorąc, może tu być wyrównany mecz, Juve ostatnio same wygrane i w lidze i w pucharze, chociaż nie grali idealnie w nie których meczach, np. ostatnio z Fiorentiną dopiero odpalili w 2 poł., nie zagra Dybala, Cuadrado, Lichtsteiner także ze stawka bym nie szalał, ja bardziej gram czysto z racji sympatii, Totki też dobre wyniki także zobaczymy. Mam nadzieję że Juve to weźmie u siebie, chociaż minimalnie ????
E: Gdyby Igła strzelił tego karniaka ..., no szkoda rewanż ciężki będzie
 
funias 691

funias

Użytkownik
Moje propozycje. Już nie raz LM pokazywała, że potrafi zaskoczyć, a Juventus z Fiorentiną wcale nie pokazał się jakoś specjalnie więc tak luźno:
Juventus - Tottenham
Typ: Wygrana Tottenhamu i over 2.5 gola w meczu @6.80 ⛔ 2-2
Basel - Man.City
Basel strzeli gola? Nie @1.84 (jeszcze rano było 2.00) ✅ 0-4

Jeszcze z Championship:
Sheff.Wed. - Derby
Sheff.Wed. @3.30 ✅ 2-0

Wydaje mi się, że Barany łapią lekką zadyszkę, w ostatnim meczu z Kanarkami u siebie nie pokazały nic wielkiego, zremisowali 1-1, oddając inicjatywę gościom, którzy mieli dwa karne w meczu i gdyby wykorzystali je w 100% wracaliby z kompletem punktów.

Kursy z fortuny. Przyjemnego wieczorku. ????
Całkiem nieźle 2/3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom