>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Na noc idą dwa dubelki z NHL:
#1
Pittsburg - Washington
Pittsburg win z dogrywką @1.51
Winnipeg - Nashville
Winnipeg win z dogrywką @1.64
ako @2.48 fortuna
Typy zwyczajnie na przeczucie tak jak ostatnim razem między tymi drużynami, jak dla mnie dzisiaj Pittsburg się odkuje i wyrówna stan serii natomiast Winnipeg zakończy serię u siebie i odpali Nashville (no kiedyś musi być finał, jak nie dzisiaj to następnym razem - liczę, że dzisiaj). Pograne z dogrywką w razie czego. Po prostu tak mi się wydaje i już. Koniec. Kropka. Basta. Aha oczywiście delikatnie pograne.
#2
Pittsburg - Washington
over 4.5 (60 min) @1.35
Winnipeg - Nashville
over 4.5 (60 min) @1.35
ako @1.82
O ile zeszłej nocy się przejechałem na overach, ale drużyny były jakościowo gorsze od tych o tyle dzisiaj będzie zacięta walka i mam nadzieję bramki. Fakt kurs niewysoki, ale leży sobie 20 PLN samotnie, no nie podniesiesz? No podniesiesz. ????
2x ⛔
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Toronto znów 0-4 z LeBronem, o różnicy punktowej w ostatnim meczu nie wspomnę. Fakt, że Cavaliers trochę się rozruszali, ale i tak Raptory są żałosne.
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Toronto znów 0-4 z LeBronem, o różnicy punktowej w ostatnim meczu nie wspomnę. Fakt, że Cavaliers trochę się rozruszali, ale i tak Raptory są żałosne.
No Bronisław dla mnie w tej chwili najlepszy. Świetnie z formą trafił w play off. Wypada grać winy na Cleveland, bo ma swoje lata i każdy mecz mniej z Bostonem to dla niego dodatkowy odpoczynek przed finałem z Golden State. Boston ma młodą ekipę, zabraknie im w tej konfrontacji doświadczenia. Przytoczę ten wpis przed finałem ???? ???? ????
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dimitrov @1,67
Paire @1,78 sam nie wierzę że na niego stawiam
Carreno Busta @2,03
Sorribes Tormo +1,5 seta@1,78
Suarez navarro +1,5 seta @1,68
Wczoraj było 2/5 dziś mam nadzieję że będzie lepiej
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Widzę, że uciszyłem temat typów na żywo, więc wypowiem się jeszcze tak:
Dzisiaj już nic nie będzie.
A na jutro już coś mam z ręcznej, ale ciii. Pieniądz lubi ciszę ;)
Prezes, co z tą ręczną? ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Kochani! Ręczna na dziś!
MKS Kalisz Under 22.5 bramki @3.0 Etoto
MKS Kalisz Under 23.5 bramki @2.55 Fortuna
HC Viljandi @2.80 Totolotek
Spartak Moskwa @1.60 Totolotek
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Cactus Tbilisi.
Mecz o zycie dla nich, coś tam trzeba rzucić na nich,ale bez szalenstw.
2.40.
P.S. Co rano wstane i zaglądne na forum, to mi punkty jakies tam od administracji przybywają.Nawet nie będę tego komentował.Nie lepiej zbanować,więcej z życia mi zostanie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom