>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
zegee 51

zegee

Użytkownik
Witam. Wyjezdzam do kraju gdzie bet365 jest legalnym bukiem. Stad moje pytanie - moge zalogowac sie na konto ktore &quot;stworzylem / zarejestrowalem&#39; w Polsce czy musze stworzyc nowe ? Jak to dziala ? Z gory dzieki
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Witam. Wyjezdzam do kraju gdzie bet365 jest legalnym bukiem. Stad moje pytanie - moge zalogowac sie na konto ktore &quot;stworzylem / zarejestrowalem&#39; w Polsce czy musze stworzyc nowe ? Jak to dziala ? Z gory dzieki
Ktoś już chyba poruszał ten temat niedawno na forum, raczej wynikło, że musisz założyć nowe z miejsca docelowego i poinformować o tym, że masz konto drugie, które należy unieważnić czy coś w tym stylu (żeby nie było posądzenia o multikonto). Ale koniec końców nie wiem bo tego nie przerabiałem.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
✅ ???? bardzo szybko
to delikatnie over 3,5 do HT @3,2
Bo przynajmniej na razie w miarę szybkie i otwarte spotkanie ???? Dobre h2h dla Białej Gwiazdy, ale remis po @ 3,5 przy stanie 1-2 za drobne położę dla lepszego oglądania, bo gospodarze nie pękają.
Live
Ups mogło być 1-3 a tak ht bez zmian 1-2.
Edit
Samobój i 2-2, grają dalej ????
FT 2-2 no i fajnie ✅
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
Ktoś już chyba poruszał ten temat niedawno na forum, raczej wynikło, że musisz założyć nowe z miejsca docelowego i poinformować o tym, że masz konto drugie, które należy unieważnić czy coś w tym stylu (żeby nie było posądzenia o multikonto). Ale koniec końców nie wiem bo tego nie przerabiałem.
Dzieki, moze ktos mial podobna sytuacje i sie wypowie
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Myk na drugą nóżkę ????
Wisła Kraków over 2.5 @1.91
Wisła Kraków over 2.5 kartki @2.05
Wisła Kraków over 3.5 RR @2.37
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom