>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [74]

Status
Zamknięty.
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Witam. Wyjezdzam do kraju gdzie bet365 jest legalnym bukiem. Stad moje pytanie - moge zalogowac sie na konto ktore &quot;stworzylem / zarejestrowalem&#39; w Polsce czy musze stworzyc nowe ? Jak to dziala ? Z gory dzieki
Bez problemu korzystałem w Polsce z konta założonego w uk. Dopiero w grudniu 2017 będąc w PL dostałem info, ze system wykrył logowanie z PL i sobie nie pogram. Jeśli logujesz sie tam, gdzie buk jest legalny to nie powinno byc problemu. Chyba, ze kontrolnie skontaktują sie czy to ty i nikt nie włamał sie na konto z innego kraju.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Bez problemu korzystałem w Polsce z konta założonego w uk. Dopiero w grudniu 2017 będąc w PL dostałem info, ze system wykrył logowanie z PL i sobie nie pogram. Jeśli logujesz sie tam, gdzie buk jest legalny to nie powinno byc problemu. Chyba, ze kontrolnie skontaktują sie czy to ty i nikt nie włamał sie na konto z innego kraju.
Cyberghost+Skrill, i możesz sobie z pl pykać.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Lodz w siatke @ 4.33
Rzeszowianki dopadl syndrom pieprzenia wszystkiego po przerwie 10 min miedzy setami. Pewnie dojdzie do tie breaka a tam 50/50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom