>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
adik1992 403,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
w lvbet można potawic ile będzie autów w 1 połowie lub w całym meczu w spotkaniu rosji ???? . Bardzo duży wybór maja na mundial
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
kwale do Euro i samo Euro nam wyszlo bo gralismy 2 napastnikow, pozniej nie wiedziec czemu zawsze tylko sam Lewy i 5 w pomocy i wygladalo to srednio. Klucz imo do dobrego wyniku to koniecznie 2 napastnikow i srodek oborny Glik - Bednarek bo musmy grac na 0 z tylu jak we Francji. Cieszy forma Krychy jak na stracony sezon wyglada bardzo solidnie. Troche tylko ta cala otoczka przypomina mi Koree i Japonie. Tam nasi tez byli wszedzie od telewizorow po zupki i wiemy jak to sie skonczylo.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
kwale do Euro i samo Euro nam wyszlo bo gralismy 2 napastnikow, pozniej nie wiedziec czemu zawsze tylko sam Lewy i 5 w pomocy i wygladalo to srednio. Klucz imo do dobrego wyniku to koniecznie 2 napastnikow i srodek oborny Glik - Bednarek bo musmy grac na 0 z tylu jak we Francji. Cieszy forma Krychy jak na stracony sezon wyglada bardzo solidnie. Troche tylko ta cala otoczka przypomina mi Koree i Japonie. Tam nasi tez byli wszedzie od telewizorow po zupki i wiemy jak to sie skonczylo.
całkowicie sie z Toba zgadzam w korei zagralismy bo gralismy dwoma napastnikami potem janas znowu przestawił nas na jednego i była kicha z epizodem benchakera który jako jedyny potrafił cos wyciagnąc z grania jednym napastnikiem, dopiero jak obecny selekcjoner przestawił znowu na 2 napsatników zaczelismy wygrywać
z tego co czytałem to własnie engel namówił nawałke na granie dwoma napastnikami ale jak widac ostatnio znowu wraca do tego ustawienia w którym nigdy sobie nie radzilismy , człowiaka przez to tylko szlag trafia
Rosja 1 i over 1,5 w meczu 1.8 1/10
Czarnogóra 1-1 3,65 0,5/10 ręczna
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nie porownuj mierniutkiego Skug z Ryskiem, proszę cię...dwa światy.
nie porównuje, ale na trawie trzymać swój serwis to podstawa a ten pajac co podanie się łamie.
Dosnkoy chłopie nawierzchnie Ci się chyba pomyliły.
Lopez chyba jednak nie zrobi z siebie idioty i wygra
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Mi się wydaje, że ten pierwszy mecz na MŚ będzie mocno nudny i skończy się under 1,5 gola. Na rozpoczęcia to zazwyczaj takie flaki z olejem są. Tym bardziej, że tutaj gra ta mizerna Rosja z Arabami. Pomoc i napad praktycznie w ogóle nie ograna na dużej imprezie, sami młodzi, do tego napastników dobrych brak. Będzie ciężko o bramki nawet z Arabami bo się zamurują pewnie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Kaszkiet miał 16 bp z Ruską sierotą, Donskoy 0bp, toż to wyglądało jak by tenisista z amatorem z jakiejś szkółki grał, kolejny dopisany do listy - grać przeciwko, każdy następny mecz trzeba grac na jego przegrane na trawie, peffka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom