>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
G 370

golkiper

Użytkownik
wiadome, że Hiszpanie to najgorsi sędziowie, ale nie egzotyczni, egzotyczny to byl ten z Bahrajnu co nam mecz sędziował. kaszanaaa 8 fauli do połowy, mecz na stojąco... 22 faule w 2 polowie by musialy byc..
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
witam, Danii z Australia nie ruszalem ale szykuje sie na dwa kolejne mecze, macie cos pograne? Francja sie powinna odblokowac na tle Peru ale duzo ludzi stawia na niespodzianke, w meczu Argentyny powinny pasc gole, ale typowac wynik dosyc ciezko, trzeba przeanalizowac i przemyslec, a wy co dzisiaj ladujecie??
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
wiadome, że Hiszpanie to najgorsi sędziowie, ale nie egzotyczni, egzotyczny to byl ten z Bahrajnu co nam mecz sędziował. kaszanaaa 8 fauli do połowy, mecz na stojąco... 22 faule w 2 polowie by musialy byc..
Piszac egzotyczni chodzilo mi o ogol sedziow bo widac ze ci afrykanscy i np z bahrajnu slabo ogarniaj.
Liczyłem na większa agresję Australii bo remis im nic nie daje.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
George/Thiago 1set @ 3.42 ✅
.
Thiago i George lepsi w kazdym elemencie. Serwują konsekwentnie na Schmidta, a ten męczy się niemiłosiernie (mimo, że to jeden z najlepszych defensywnych zawodników i w ogóle overall, to jednak 185 cm wzrostu w ataku nie pomaga, a w normalnej parze z Alissonem to wielkolud dużo częściej atakuje). Jedynym zagrożeniem ze strony rywali jest zagrywka Bruno.
Trzeba grać drugi set, ale lżej niż ten pierwszy, bo u nich się to może szybko odwrócić ale w kursie value jest, bo po takim secie max. 1.90 co powinno byc.
Thiago/George 2 set @ 2.80 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
witam, Danii z Australia nie ruszalem ale szykuje sie na dwa kolejne mecze, macie cos pograne? Francja sie powinna odblokowac na tle Peru ale duzo ludzi stawia na niespodzianke, w meczu Argentyny powinny pasc gole, ale typowac wynik dosyc ciezko, trzeba przeanalizowac i przemyslec, a wy co dzisiaj ladujecie??
PEru spokojnie może urwac punkty słabej Francji. Jedynie co warto grac na zabojadow to over kornerow . A w hicie o 20 to ogólnie ja typowalem przed turniejem Chorwacje do awansu z 1 miejsca ale dzis mam czutke , ze Messi sie obudzi i Argentyna wygra dlatego pogralem ich win razem z Dunczykami . Ogolnie warto jeszcze grac jakis over fauli Chorwatów
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
Thiago i George lepsi w kazdym elemencie. Serwują konsekwentnie na Schmidta, a ten męczy się niemiłosiernie (mimo, że to jeden z najlepszych defensywnych zawodników i w ogóle overall, to jednak 185 cm wzrostu w ataku nie pomaga, a w normalnej parze z Alissonem to wielkolud dużo częściej atakuje). Jedynym zagrożeniem ze strony rywali jest zagrywka Bruno.
Trzeba grać drugi set, ale lżej niż ten pierwszy, bo u nich się to może szybko odwrócić ale w kursie value jest, bo po takim secie max. 1.90 co powinno byc.
Thiago/George 2 set @ 2.80
Moglbys pisać jaki turniej i dyscypline ? bo szukam w tenisie a to chyba siatkówka plazowa?
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Piszac egzotyczni chodzilo mi o ogol sedziow bo widac ze ci afrykanscy i np z bahrajnu slabo ogarniaj.
Liczyłem na większa agresję Australii bo remis im nic nie daje.
ja również, ale tak jak pisałem stoją na połowie i czekają, dużo kopania jest mało gry 1-1 jak tylko nie ma komu zagrać to do tyłu. Mam nadzieję, że w drugiej ruszą do przodu i będzie dużo fauli, co im pozostało, remis im nic nie daje. DAnia też teraz podejdzie wyżej myślę
 
G 370

golkiper

Użytkownik
PEru spokojnie może urwac punkty słabej Francji. Jedynie co warto grac na zabojadow to over kornerow . A w hicie o 20 to ogólnie ja typowalem przed turniejem Chorwacje do awansu z 1 miejsca ale dzis mam czutke , ze Messi sie obudzi i Argentyna wygra dlatego pogralem ich win razem z Dunczykami . Ogolnie warto jeszcze grac jakis over fauli Chorwatów
a co sądzisz o dublu overowym jeśli chodzi o rożne , w meczach Francji i Argentyny ? over 8,5 w obu powinno być, nie ? Myślę, że Peru też coś nabije
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ale ładnie jadą Jerzyk z Tiago. Inna sprawa, że rywale wyglądają bardzo źle i jestem ciekaw kursów przeciwko nim chociazby z Ruskimi, a i jakies handicapy na Grimaltów tez zle nie bedą.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
PEru spokojnie może urwac punkty słabej Francji. Jedynie co warto grac na zabojadow to over kornerow . A w hicie o 20 to ogólnie ja typowalem przed turniejem Chorwacje do awansu z 1 miejsca ale dzis mam czutke , ze Messi sie obudzi i Argentyna wygra dlatego pogralem ich win razem z Dunczykami . Ogolnie warto jeszcze grac jakis over fauli Chorwatów
Ja mysle, ze Francja wymeczy to 1-0 moze 2-0, co do Chorwatow jesli nie zapomna od ostatniego meczu jak sie gra w pilke to Argentyna bedzie miala ciezko, myslalem o overku na gole ale jeszcze sie zastanawiam, musze przemyslec Argentyne bo maja noz na gardle to moze zepna sie bo jak przegraja to moga sie powoli pakowac
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
a co sądzisz o dublu overowym jeśli chodzi o rożne , w meczach Francji i Argentyny ? over 8,5 w obu powinno być, nie ? Myślę, że Peru też coś nabije
Peru jesli chodzi o różne to statystycznie malo ich nabijaja, dlatego prędzej uderzalbym w jakis over Francji bo Peru dobrze bronic potrafi i Francuzi szybko moga pokryc linie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom