>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
ja po ostatnich wariacjach dzis spokojnie za mniejsze stawki, ale w weekend powrot do wariactwa i lokat
 
C 334

copper

Użytkownik
A komentatorzy na TVP niedawno mówili że Australii remis spokojnie wystarcza i zadowala bo są przekonani że Peru ograją...Tak się zastanawiam co im ten remis daje, chyba że zakładają że Francja wszystkich ogra.
Ta Dania tak jak pisałem cienka jak siki węża..Gilewicz widzi w nich czarnego konia turnieju ale na moje oko to ze słynnym duńskim dynamitem z przeszłosći to oni nie mają wiele wspólnego...sami drwale.
 
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
A komentatorzy na TVP niedawno mówili że Australii remis spokojnie wystarcza i zadowala bo są przekonani że Peru ograją...Tak się zastanawiam co im ten remis daje, chyba że zakładają że Francja wszystkich ogra.
Ta Dania tak jak pisałem cienka jak siki węża..Gilewicz widzi w nich czarnego konia turnieju ale na moje oko to ze słynnym duńskim dynamitem z przeszłosći to oni nie mają wiele wspólnego...sami drwale.
Czarnym koniem będzie Meksyk.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
a to jezeli Ci sie sni wynik w nocy to masz wjechac tlusto? ja mam inne myslenie i wiem na co wjade a tutaj typ for fun, choc nie wykluczam ze jeszcze cos na dzis wymysle, peace
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Metral/Hagenbuch 1set -7.5 @ 2.15 ⛔
Rywale wręcz amatorscy, stary 37 dziad i jakiś 10 lat młodszy koleś. W tym roku przegrali już seta 11-21 z równie amatorską parą z Egiptu a w meczu z młodymi Rosjanami, którzy dopiero wchodza do rozgrywek przegrali do 8 i 14.
Nawet na rozgrzewce było widać, że to jest poziom taki, że w Moncie nad Wisłą czasami lepsi grają dla zabawy ????
 
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
a to jezeli Ci sie sni wynik w nocy to masz wjechac tlusto? ja mam inne myslenie i wiem na co wjade a tutaj typ for fun, choc nie wykluczam ze jeszcze cos na dzis wymysle, peace
Miałem na myśli że już buk i mecze Ci się śnia i potrzeba lekarza, oczywiście w żartach ????
Dania v Australia
over 2.5
@1.90 EZZZ
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Over 11.5 strzalow Aussi @ 6.50
Wg Fifa mają 8 wiec tylko 4 brakuje (1xbet ma niby ze 7).

I już tylko 3. Przy takim wyniku nie oddać 3 strzałów w 20 minut to będzie kryminał.
I już 2! Kocham 1xbeta za te zakłady, tym bardziej że bez względu na kursy zawsze dają zagrać za 220.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom