>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Koreanki mają mega ofensywny styl
a Czarnogórki mega defensywny, liczyłem że będą w stanie powstrzymać szybką grę koreanek ale cóż.
Nowa Zelandia słabo na tablicach jak do tej pory, duzo piłek chinczyki wygrywają, i jeszcze te dwa wolne nie trafione na sam koniec. Oby to ogarnęli bo grają falami.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Larsen/Stockman może to wziąć @ 1.85 (unibet) ale dużo większe szanse na wzięcie tego ma Betschart/Huberli @ 1.36 (expekt). 1xbet śpi, edytuję post jak wstawią kursy. Start 11.50.
edit: gramy tak
Betschart/Huberli @ 1.46 mecz
Betschart/Huberli @ 1.56 1 set
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
NZ z +10 w 1,5 minuty dostają run 0:8, jedną piłke na 10 wygrywają na tablicach, pudła spod kosza. Nic sie nie zmieniło od pierwszej połowy.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Larsen/Stockman może to wziąć @ 1.85 (unibet) ale dużo większe szanse na wzięcie tego ma Betschart/Huberli @ 1.36 (expekt). 1xbet śpi, edytuję post jak wstawią kursy. Start 11.50.
edit: gramy tak
Betschart/Huberli @ 1.46 mecz
Betschart/Huberli @ 1.56 1 set
Przy równych kursach jednak wolę Kożuchowską ????
Ja gram Day/Flint @ 2.05 ⛔ obowiązkowo.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
to co kontra na Chiny?
każda kwarta jak przez kalkę, NZ gra świetnie trafiają wszystko, robią przewagę a później 2-3 minuty i Chińczycy dochodzą, blisko remisu może być, gdyby zbierali choć połowę piłek to już by było +20 i po meczu
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nowa Zelandia 80-73 juz blisko wygranej. Zeby tylko Chinczykom nie dali jakis trojek nawrzucac bo o ofesnywe NZ raczej jestem spokojny. Ten murzyn to tam pod koszem spustoszenie sieje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom