>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Norwegia - Austria kobiety u18 kosz o108,5 @1,8 start 15:45 bardzo mocno
⛔⛔⛔ piekna wtopa,
krótkie podsumowanie tego czegoś. Około 30 niecelnych rzutów z odległości metra bądz mniej, piłka po rzutach za 3 lądowała albo w trybunach albo nie dolatywała do kosza ledwo ocierając się o siatkę. Potrafiły przez 3 minuty nie oddać ani jednego rzutu bo były błędy 24 sek lub kroków z obu stron. Ja rozumiem że to były jedne z najsłabszych drużyn ale to jest u18. Patrząc na takie coś mam wrażenie że w tamtych krajach problem zwolnień z w-fu wynosi ok 80% że muszą tak słabe ekipy wysyłać. i na koniec ostatnia kwarta skończona wynikiem 2:9. Grunt że ręczna weszła i kuponik w grze.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Zaglebie Lubin vs Real Madryt over 0,5 kurs: 2 jest 70 minuta i 0:0 w rogach 0:14 nie wiem czy oni grają po 40 min czy normalnie, ale Real mocno przyciska. Dziwne to by było jakby tu się skończyło na 0:0.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Floorbal
Classic — Karhut 2 i 3 tercja over 2,5 1.50
Zaglebie Lubin vs Real Madryt over 0,5 kurs: 2 jest 70 minuta i 0:0 w rogach 0:14 nie wiem czy oni grają po 40 min czy normalnie, ale Real mocno przyciska. Dziwne to by było jakby tu się skończyło na 0:0.
2 x 40 min grają w tym turnieju
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Zaglebie Lubin vs Real Madryt over 0,5 kurs: 2 jest 70 minuta i 0:0 w rogach 0:14 nie wiem czy oni grają po 40 min czy normalnie, ale Real mocno przyciska. Dziwne to by było jakby tu się skończyło na 0:0.
Pare minut później bramka dla Realu 0:1 ✅
 
D 319

defox

Użytkownik
o10,5 w 1 secie @2,15 ja pograłem
ja idę w Andersona bo nie lubię Dimitrova ???? niestety sądząc po H2H Bułgar musi mieć na niego jakiś patent.
A Barty czy Bertens? Wczoraj oglądałem obie i o wiele lepsze wrażenie zrobiła na mnie Bertens
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom