>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Sohan Mohammad - Ahura Behbahan 1 1.35
Sohan Mohammad - Ahura Behbahan -1,5 1 2
Sohan Mohammad - Ahura Behbahan -1 1 1.80
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Coric zaraz zaczyna mecz z Johnsonem. Proponuję handi -1,5 na seta @ 1,60 ✅ lub -4,5 na gemy @ 1,75 ✅. Można też próbować 3:0 @ 2,90 ✅
3/3 z jednego spotkania, dobrze przewidziane. Brawo Coric ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Metallurg Nk - HC Ryazan 1 1.47
Metallurg Nk - HC Ryazan over 4,5 1.70
Metallurg Nk - HC Ryazan -1 1 1.60
Metallurg Nk - HC Ryazan -1,5 1 1.81
Sokol Kr - Buran 1 1.77
Sokol Kr - Buran -1 1 2
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Przecież to jest niesamowite ???? wczoraj 1 runda do overa NIP liquid, dzis niesamowity throw vegi, teraz tyloo przegrywa juz podczas veta a do tego do overa zaś 1 runda ???? ooooj limit pecha chyba juz wyczerpany
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ruzomberok U19 - Trencin U19 over 2,5 1.51
Kampala City Council - Kamuli Park over 2,5 1.57
Coventry City U23 - Cardiff City U23 over 2,5 1.45
Lokomotiv Yerevan - Alashkert Martuni II 1 1.65
Lokomotiv Yerevan - Alashkert Martuni II -1 1 2.10
 
A 320

azael

Użytkownik
Hehe widzę że moja gra w 1xbet dobiegła końca. Po wczorajszych trafionych 16 singlach z kursami 5+ i dzisiaj kolejnych na wszystko limity 2 euro
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
a teraz becik na 15 z piłki
Inter Milan U19 - Cagliari U19 1 1.31
Inter Milan U19 - Cagliari U19 over 2,5 1.50
Barnsley U23 - Crewe U23 over 2,5 1.45
Galatasaray U21 - Kasimpasa U21 1 1.50
Galatasaray U21 - Kasimpasa U21 over 2,5 1.60
Galatasaray U21 - Kasimpasa U21 -1 1 1.85
Najważniejsza Turecka
Live hokej
Sokol Kr - Buran 2 tercja over 1,5 1.95
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ostatni dubel z cs&#39;a, mam nadzieję że limit pecha się wyczerpał ???? jak nie wejdzie to pauza
Complexity - Big + G2 - MiBR AKO:3.15
Pierwsza para grała już ze sobą w pierwszej fazie i Complexity okazało się lepsze, a mimo to i tak są dalej dogiem. Indywidualnie prezentują się super, fajna agresywna gra, a w BIG często przestoje pojedynczych graczy. W drugiej parze zobaczymy francuskie G2, które pierwszy mecz wygrało po dogrywkach przez beznadziejne odrzucanie map HR, wczoraj już przegrana z Complexity, gdzie ich gra wyglądała słabo, poza tym ten sklad źle zbudowany. MiBR turniej zaczął od porażki, ale to im się często zdarzało w przeszłości. Wczoraj już pokazali przeciwko Mous, że mimo nieudanego początku powinno się z nimi liczyć w dalszym etapie turnieju bo i indywidualnie i drużynowo wyglądało to dotrze. G2 to jeden z najłatwiejszych przeciwników na jakich mogli trafić i tu faforyt jest tylko jeden.
 
ranczo0123 453,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hehe widzę że moja gra w 1xbet dobiegła końca. Po wczorajszych trafionych 16 singlach z kursami 5+ i dzisiaj kolejnych na wszystko limity 2 euro
To nie jest nic nowego. Takie standardowe zagranie tego rosyjskiego scama. Oferte maja bardzo bogata ale wszystko interpretuja sobie jak chca i rozliczaja tez jak chca. Limituja i obnizaja kursy na konta niewygodnych graczy po zalogowaniu. Do tego w rankingu SBR wpisani sa na blacklist z ocena D czyli wiarygodnosc najnizsza jaka mozna miec z zastrzezeniem ze jest wysokie zagrozenie konfiskaty srodkow i zamkniecia konta
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Mieszana ta pogoda w Nottingham, ale i tak Watson dziś powinien dokończyć...szkoda, że teraz deszcz, bo złapał rytm.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Ta rosyjska strona: videostream...cos tam jeszcze dziala ?
Bo od kilku dni przy probie wpisania to pojawia sie komunikat ze niestey nie udalo sie odnalezc strony.
Zmieniali tu adres czy ich zdjeli za naduzycia?
 
A 320

azael

Użytkownik
To nie jest nic nowego. Takie standardowe zagranie tego rosyjskiego scama. Oferte maja bardzo bogata ale wszystko interpretuja sobie jak chca i rozliczaja tez jak chca. Limituja i obnizaja kursy na konta niewygodnych graczy po zalogowaniu. Do tego w rankingu SBR wpisani sa na blacklist z ocena D czyli wiarygodnosc najnizsza jaka mozna miec z zastrzezeniem ze jest wysokie zagrozenie konfiskaty srodkow i zamkniecia konta
Wiem . Limity, marże po zalogowaniu to miałem już dawno. Nawet dodatkowe marże na kolejny taki sam zakład wynoszące ok 30 % kursu. Ale ratowali się ofertą. Ja gram głównie dogów a w mało popularnych ligach czy rozgrywkach często wystawiają błędnie kursy przez co łatwiej jest ich trafiać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Sohan Mohammad - Ahura Behbahan 1 1.35
Sohan Mohammad - Ahura Behbahan -1,5 1 2
Sohan Mohammad - Ahura Behbahan -1 1 1.80
7-5 ✅
Po 1 połowie 1-3 i się wzieli pięknie ,no to jestem zadowolony 7-5 w samej końcówce walneli
Farcik się przydał :bow::dance::sun:????:]:cash:
No teraz czas na jakaś taśme z Hokeja z ako koło 3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom