>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
freez. 127

freez.

Użytkownik
Czy jest tutaj jakiś wielki fan siatkówki i ligi rosyjskiej? Dlaczego jutro na mecz Dinamo Moskwa - Zenit Kazań wystawione są takie kursy? Zenit praktycznie prawie zawsze wygrywa z Moskwą - wiadomo, że to potęga siatkówki. Czy w tym sezonie jakieś osłabienia?
Najlepszy siatkarz odszedł Leon Wilfredo
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Czy jest tutaj jakiś wielki fan siatkówki i ligi rosyjskiej? Dlaczego jutro na mecz Dinamo Moskwa - Zenit Kazań wystawione są takie kursy? Zenit praktycznie prawie zawsze wygrywa z Moskwą - wiadomo, że to potęga siatkówki. Czy w tym sezonie jakieś osłabienia?
najwazniejsza W.Leon ale tak poza tym to nie
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Najlepszy siatkarz odszedł Leon Wilfredo
Noo bez przesady. Jak dla mnie Dinamo nie ma podjazdu do Zenitu Kazań nawet z tym jednym osłabieniem, a poza tym słyszałem coś, że na jego miejsce wpadł ktoś nowy całkiem niezły. Więc mega dziwi mnie ten kurs, ale skoro taki jest to trzeba korzystać ????
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
+ do tego Ngapeth doszedł który jest słabszy od Leona i nie zaaklimatyzuje się tak szybko,wydaje mi się,że może na początku być na ławce co za tym idzie, tylko Anderson podtrzyma gre.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zamienili Leona na Ngapetha.
To tak jakby zamienic Messiego na Lewandowskiego. Albo Lebrona na Derozana. Albo Malysza na Hautamekiego ????
Albo Bolta na Asafe Powella.
Szukam dalej porownan ????
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Zenit to bierze, oczywiste. Ostatnio widziałeś kursy na Stocznie z Zaksą? Buki zobaczyły skład i już wielki faworyt,jak oni nawet zgrani nie są :p Wiadomo jak się skończyło
@2.15 forbet dla porównania @1.91 fortuna
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Na jakim bukmacherze legalnym w PL można obstawiać za granicą ? czy nie ma takiego?
Zamienili Leona na Ngapetha.
To tak jakby zamienic Messiego na Lewandowskiego. Albo Lebrona na Derozana. Albo Malysza na Hautamekiego ????
Albo Bolta na Asafe Powella.
Szukam dalej porownan ????
czyli wedłuig Twojego porównania zamienili zawodnika z Topu na zawodnika z topu więc nie duże osłąbienie
 
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Zamienili Leona na Ngapetha.
To tak jakby zamienic Messiego na Lewandowskiego. Albo Lebrona na Derozana. Albo Malysza na Hautamekiego ????
Albo Bolta na Asafe Powella.
Szukam dalej porownan ????
Tak jak Nawałke za Brzeczka ????
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Zenit to bierze, oczywiste. Ostatnio widziałeś kursy na Stocznie z Zaksą? Buki zobaczyły skład i już wielki faworyt,jak oni nawet zgrani nie są :p Wiadomo jak się skończyło
@2.15 forbet dla porównania @1.91 fortuna
Jeżeli chodzi o PLUSLIGĘ to teraz chyba przesadzili w drugą stronę ze STOCZNIĄ ???? ZAKSA to ZAKSA, najbardziej zgrany, jeden z najlepszych klubów w PL i przewidywałem, że łatwo to wygrają, ale teraz grają już z JASTRZĘBSKIM i kurs na STOCZNIĘ wystawili na poziomie 2.40. Jak dla mnie ten mecz akurat STOCZNIA bierze ???? Już dwa dobre typy jak dla mnie z siaty to ZENIT + STOCZNIA, do tego JASTREMSKA i jeszcze gol KYLE PALMIERI z NHL i z 4 jak dla mnie PEWNIAKÓW robi się kursiwo 20 ???? Puszczam to jeszcze dziś za 200 zł ????
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Na jakim bukmacherze legalnym w PL można obstawiać za granicą ? czy nie ma takiego?
czyli wedłuig Twojego porównania zamienili zawodnika z Topu na zawodnika z topu więc nie duże osłąbienie
Ja siedzę w Holandii i gram na Betssonie jest ok.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Na sts jest bet na lakers na punkty Ingrama over 14.5 po @1.75

Ja pobrałem
Na ubiet wisi linia 16.5
Ogólnie kurs po podatku słaby ale wg mnie jest przy tej linii do gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom