>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Envigado - Deportivo Pasto over 1,5 1.60
Envigado - Deportivo Pasto over 2,5 2.60
Coś na adrealinke z dużym kursem .lecz to Columbia tam wszystko możliwe
Nie każe grać tylko podaje typ a sami zdecydujecie ja nie zaklądam nikomu w konto i co kto gra ,kazdy ma prawo grać co lubi :bow::]???? ???? :sun::yes:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Limit 5 platnosci karta ecopayz odnawia sie o polnocy naszego czasu czy jakos inaczej? ????
ruski over 16,0 po marne 1,7
Chociazby dlatego to w expekcie jest perłą ????
I jeszcze w expekt (nie wiem jak w innych) jest Fultz over 9.5 @ 1.88
Dzisiaj idealne okolicznosci zeby Makelele rzucil dwucyfrowke.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Limit 5 platnosci karta ecopayz odnawia sie o polnocy naszego czasu czy jakos inaczej? ????

Chociazby dlatego to w expekcie jest perłą ????
I jeszcze w expekt (nie wiem jak w innych) jest Fultz over 9.5 @ 1.88
Dzisiaj idealne okolicznosci zeby Makelele rzucil dwucyfrowke.
okej gram za cashback konto zalozylem wiec za 222zl najwyzje pojdzie zwrot. dubelek Fultz + Richardson czy solo Richardson?? ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Już teraz wrzucam, bo do samych gierek pewnie kursy zaczną spadać. Tak samo jak wczoraj, tak i dzisiaj w stronę Ghost. Dwie mapy vs Rogue, które z kRYSTALem jest po prostu mierne, a kursy na Ghost na pierwszą jak i drugą mapę obecnie stoją po @1.72 :yes: Mapy jeszcze nie są znane, ale ze strony Rogue pewnie będzie jakieś inferno lub nuke, a Ghost nie zdziwię się jak wyciągnie traina lub mirage. Nie widzę tu innej opcji jak 2-0. Szkoda, że na b365 nie mogę sobie złączyć dwóch map, bo wyszłoby sympatyczne ako.
https://www.hltv.org/matches/2327609/rogue-vs-ghost-esl-pro-league-season-8-north-america
https://www.hltv.org/matches/2327611/ghost-vs-rogue-esl-pro-league-season-8-north-america
Grają inferno i nuke. Na pierwszą mapę kurs spadł już do @1.57 :waiting:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Envigado - Deportivo Pasto over 1,5 1.60
Envigado - Deportivo Pasto over 2,5 2.60
Coś na adrealinke z dużym kursem .lecz to Columbia tam wszystko możliwe
Nie każe grać tylko podaje typ a sami zdecydujecie ja nie zaklądam nikomu w konto i co kto gra ,kazdy ma prawo grać co lubi :bow::]???? ???? :sun::yes:
1-0 ⛔
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ingram over 17.5 @ 4.20 jest live u ruska.
Ma 4 pkt, do HT kawal czasu jeszcze a potem druga polowa. Strasznie szybko urosl ten kurs.
Musi się mocno sprężyć w 2. poł., bo jak na razie kiepsko mu to idzie. Strasznie ceglą Lejkersi za trzy, 0/13 do przerwy, jeśli zaliczyć ten rzut równo z syreną kończącą połowę. Ingram próbował trzy razy. Jeśli przyjąć, że to się nieco uśredni w całym meczu, chociaż na +-20%, to jest szansa, że do tej dwucyfrówki dobije.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom