>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Psst, g2 zmieniło skład, tego juz nigdy nie ujrzymy ;)
Optic 2:0 @2.5 grrrrrubo
Byłem pewny ze vp weźmie pociągi ale wzięli Mirage, łatwe 2:0 dla Duńczyków jak dla mnie
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Psst, g2 zmieniło skład, tego juz nigdy nie ujrzymy ;)
Optic 2:0 @2.5 grrrrrubo
Byłem pewny ze vp weźmie pociągi ale wzięli Mirage, łatwe 2:0 dla Duńczyków jak dla mnie
Jak dla mnie na 2:0 mega value, sam pobrałem po 2.65.
Co teraz zagrali, wygrali pistolami xD.
Co sądzicie o graniu w stronę Olympiakosu? 2.12 na Greków, myślałem, że kursy będą na odwrót ???? .
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Was też wkur...a komentarz na TVP Sport ? Jak słyszę &quot;zespół Dżenoji&quot; to mi się słabo robi ???? Jakby nie można było powiedzieć &quot;Genui&quot;... W 2 poł. jak kurs wzrośnie to można na gospodarzy z Genui coś położyć.
Edit
2-2 mecz paradoksow, goście 2 strzały, 2 gole. Genua 2 karne cieniowane... dogrywka...​
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Psst, g2 zmieniło skład, tego juz nigdy nie ujrzymy ;)
Optic 2:0 @2.5 grrrrrubo
Byłem pewny ze vp weźmie pociągi ale wzięli Mirage, łatwe 2:0 dla Duńczyków jak dla mnie
✅
Już rozliczam, bo nie ma tutaj szans na tak daleki powrót.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Was też wkur...a komentarz na TVP Sport ? Jak słyszę &quot;zespół Dżenoji&quot; to mi się słabo robi ???? Jakby nie można było powiedzieć &quot;Genui&quot;... W 2 poł. jak kurs wzrośnie to można na gospodarzy z Genui coś położyć.​
Wlasciwie ciekawe w jakim jezyku komentator chce przyszpanowac bo na pewno nie jest to wloska wymowa ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To już ostatnie chwile by wesprzeć naszą akcję dotyczącą Szlachetnej Paczki. Nie zwlekaj, zbieramy do północy!!!
Więcej szczegółów TU lub u mnie na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom