>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
M 150

mattanderson

Użytkownik
Chciałem, żeby ktoś skorzystał. Na płokułatułę już zgłosiłem ;)
no im więcej osób skorzysta tym wieksza a raczej 100 procentowa szansa że ci to zwrócą. Więc rozumem to nie grzeszysz, albo dobronuszy z ciebie chłop i to bardzo XD
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
no im więcej osób skorzysta tym wieksza a raczej 100 procentowa szansa że ci to zwrócą. Więc rozumem to nie grzeszysz, albo dobronuszy z ciebie chłop i to bardzo XD
No i jaki problem? Dla mnie nie ma żadnego. Jakby się udało to fajnie. Uwierz mi, że pisząc to zakładałem zwrot tak czy inaczej, nie ja jedyny to zobaczyłem i pograłem. Nie sądzę, żeby to był powód do ujmowania komuś rozumu. I tak, jestem dobroduszny.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Powiedzcie mi o co krecicie awanture? Chcial to podal. W czym macie problem i po co te wycieczki personalne? Ogarnijcie sie :]
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Verona to jest dopiero żałosna.. niby 4-5 siła ligi, a dostają lanie od Sieny, która meczu nie wygrała. I mają w składzie Boyera.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
strzeli ten Milan cos w koncu ?
Ciężko to wygląda, Betis ich kasuje posiadaniem. Zawsze sobie mówię, że włoskie teamy lubią odpuszczać te słabsze puchary (własna opinia) mimo to mam pograny tutaj BTS. Nie ma El Pipity więc brakuje mocy ale koniec końców liczę, że coś wpakują. Po prostu musi się coś napatoczyć bo wcale nie cisną.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
no im więcej osób skorzysta tym wieksza a raczej 100 procentowa szansa że ci to zwrócą. Więc rozumem to nie grzeszysz, albo dobronuszy z ciebie chłop i to bardzo XD
Ty tak na powaznie z tym 100% ?
widac, ze cos kiedys uslyszales i palisz Janusza bukmacherskiego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom