>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Korzysta ktoś z trustly? Muszę wpłacić do buka kasę to metodą by móc wypłacić? Mam problemami z ecopayz a trzeba na szybko wyprowadzić gotówę z buka.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Angola miażdży na każdej pozycji Katar
Nie widziałem piękniejszego spotkania. Rozumiem że to MŚ ale to jest porażka. Tak wiele dobrych ekip nie może zagrać na turnieju a przyjeżdżają takie kwiatki.Jezeli Katar nie wygrywa ani jednej przewagi z Angolą i rzuca TYLKO 8 bramek do przerwy to nie trzeba tego komentować.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Korzysta ktoś z trustly? Muszę wpłacić do buka kasę to metodą by móc wypłacić? Mam problemami z ecopayz a trzeba na szybko wyprowadzić gotówę z buka.
Ja. Jest ok. Nie ma Co się bać.
Ja chce wypłacić a nie wpłacić. Pytanie czy muszę wpierw dokonać depozyt by móc wypłacić.
Chyba tak ale 100% Nie wiem
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Nie widziałem piękniejszego spotkania. Rozumiem że to MŚ ale to jest porażka. Tak wiele dobrych ekip nie może zagrać na turnieju a przyjeżdżają takie kwiatki.Jezeli Katar nie wygrywa ani jednej przewagi z Angolą i rzuca TYLKO 8 bramek do przerwy to nie trzeba tego komentować.
A to nie Katar miał taki super team kiedyś jak był gospodarzem? Jak naturalizowali kilku bałkańców?
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Kusi mnie na postawienie na jutro w tenisie na win Kvitowej i Hurkacza, co o tym myślicie? Proszę o rady i opinie !!!
Nie mal, że pewne jest że u doktorka będą grane tajbreki, 3/4 może i pięć. Tam to już loteria, więc sam bym brał Huberta, ale ja mam jednak inny pomysł na to spotkanie.
e: przepraszam, nie doczytałem, myślałem że chodzi o spotkanie Huberta na AO
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Waites-Whitehead BDO Darts
Najwyższy c/o under 130.5 @ 2.32 betsson
Nie wiem czy jest jeszcze pre dostępne, ale jak nie to na live będzie zaraz. Kosmiczna linia, nawet w PDC takie linie często nie wchodziły a co dopiero tutaj. Wiadomo best of 9, sporo czasu, sporo okazji, ale 131+ to już trzeba trafić dwa treble (albo trebel-double) żeby mieć jedną lotkę na dabla. Conan w ogóle w tym turnieju nawet się o takie c/o nie otarł. Waites zrobił raz większe - 160.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom