>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ten Felix Brych to niech se sędziuje ligę podwórkową, a nie dfb Pokal i bundeslige takie błędy dziś popełniał że głowa mała, jest niecałe 10 metrów od sytuacji i nie widzi ewidentnego faulu w polu karnym i karnego dla Borussi, ale nie tylko to bo werder minimum powinien dostać 4 żółte kartki, dwie akcje Dortmundu skończone faulami piłkarzy werderu i nie użył gwizdka potem akcja werderu stykowa przerwana przez, BVB i ten doktorek Brych leci z połowy boiska żeby odgwizdać faul dla werderu, co za dzban....
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Jak w tym Dortmundzie ktoś bramkę strzeli to się dziwię, poziom tego meczu to jest gorzej niż jakby ekstraklase oglądać. No chyba, że BVB to puści to nawet atakować w tej dogrywce nie próbują.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mecz już dawno powinien być skończony po 90 minutach, ale ze sędziuje jaśnie panicz Brych któremu gwizdać nie kazano to jest jak jest...
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ago - Valiance: remis (bo2) @3
⛔
Ehhh, jak dla odmiany zagrali dobre tt, tak musieli sie zepsuć po ct i to tak bardzo. Cały czas grali standardem i to ich zabiło. Raz zagrali inaczej w drabince i od razu 5v3 mieli które i tak przegrali XD bardzo liczyłem ze traina wlasnie uda im sie zgarnąć bo na ugranie mapy valiance pomarzyć mozna było
 
G 370

golkiper

Użytkownik
ogarnijcie mecz w kosza Brasilia Cearense, interesuje się koszem ładnych kilka lat nie pamiętam żeby ktoś rzucił 4 pkt w 10 min xDDDDDDDDDD
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Może drukują w ten Brazylii ????
e:
Heh i wydrukowali tam w 4q @30 widziałem ale obsrałem zbroje i nie pograłem :angryyy:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom