>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cs
Vitality - Epsilon - over 25,5 (2 mapa) @1,84 1xbet
nie ma w ofercie dodatniego handicapu na Epsilon więc gramy tak. Generalnie nie ogarniam co się stało w vecie, bo insta banem Vitality od początku istnienia taemu jest train - tu go nie zbanowali. Linia niższa niż domyślne 26,5, można próbować.
Czy tylko mi dzisiaj forum chodzi jakby chciało, a nie mogło?
⛔⛔ Epsilon wygrało, a vitality nie było w stanie pokryć nawet hand, niezłe testowanie mapy sobie zrobili ????
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Jestem po paru kollejkach czegos moglem nie doczytac wiec luz
Ale zdania na temat tych naszych przescieradel nie zmieniam
Nie gniewaj sie podaj adres wysle czteropak zubra
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Chyba spróbuję ten powyżej 4.5 kartonika @ 2,8. Tam odstawiania nogi nie będzie mimo że sędziuje Dobrynin.
✅
Dość łatwo wyszło, linia zdecydowanie za nisko zwłaszcza przy tym rozjemcy. Chodziło oczywiście o mecz Puszczy z Miedzią ;)
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
to są fakty ! nic tu śmiesznego nie ma. Podawanie siatki live na under setowy mija się z celem bo to się dynamicznie zmienia &quot;stary dziadygo&quot;= stary człowieku. A pozatym mnie tu nie ma. Nie czytam, czasem wpadne coś napisać z braku laku.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
to są fakty ! nic tu śmiesznego nie ma. Podawanie siatki live na under setowy mija się z celem bo to się dynamicznie zmienia &quot;stary dziadygo&quot;= stary człowieku. A pozatym mnie tu nie ma. Nie czytam, czasem wpadne coś napisać z braku laku.
Nie żegnałeś się wczoraj? ????
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Zobacz a ja przegram zaraz debla w tb po 1.19

Lechemia w deblu uderzona 3krotnie plusik
Wlasnie sciagnalem sobie zacemwntowana jednotorowke z zebow obcazkami i kto tu jest kozak ;)
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Pucowac sie ktory pogral mojego debla bo w innym wypadku nie wrzuce nastepnym razem
Musze odpalic swoj temat z typami pre bo podejrzewam ze roznej masci znawcow pozjadalbym na starcie. Yield w miesiacu ponizej 20 procent chwalic sie nie ma czym.
Pozniej nie rozliczalem i troche odpuscilem. Ale pre jestem w stanie zrobic 45 50% na lekko
Ale z moim stawkowaniem i bez szalennstw
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom