>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Panowie mam pytanie. Czy problem z wypłatami w STS mógł się wziąć w związku z wygraną ponad milion którą wrzucali na Twitterze? Nie chcę mi się wierzyć, żeby tak duża firma mogła stracić przez to płynność... Natomiast dziwnie to wygląda...
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Panowie mam pytanie. Czy problem z wypłatami w STS mógł się wziąć w związku z wygraną ponad milion którą wrzucali na Twitterze? Nie chcę mi się wierzyć, żeby tak duża firma mogła stracić przez to płynność... Natomiast dziwnie to wygląda...
Na pewno nie. Poza tym to czysty chwyt marketingowy ???? kurs razy stawka faktycznie dawal taka kwote ale na jednym kuponie nie wygrasz wiecej jak 250.000 tys zlotych w sts ???? )
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Na pewno nie. Poza tym to czysty chwyt marketingowy ???? kurs razy stawka faktycznie dawal taka kwote ale na jednym kuponie nie wygrasz wiecej jak 250.000 tys zlotych w sts ???? )
No właśnie też coś mi nie pasowało. Niby 14 kuponów , ze średnią stawką 3 zł... To i tak nie dawało łącznie takiej kwoty. Do tego to co piszesz o maksymalnej wygranej. W każdym razie dziwnie wygląda ten brak wypłat ???? No, ale to jest cały STS. Szkoda, bo jeżeli chodzi o interfejs itp, możliwość szybkich wypłat są najlepsi. Najbardziej jednak irytują tam te bloki...
Arsenal - Rennes
Czerwona kartka -&gt; 3.85 (fortuna)
Ostry mecz, dużo złośliwości. Dodatkowo wynik jest na styku jeszcze, więc będzie walka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom