>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy zespołowe

zelik 0

zelik

Użytkownik
Może mi Administracja albo Moderator wyjaśnią pewne kwestie myśle, że nie tylko mnie to intryguje.
Są tematy zespołowe i ja myślałem, ze to będzie np typ/kupon. Nad którym siedzi kilka osób analizuje, dyskutuje wybiera najlepsze typy/spotkania i podaje na forum
Poprostu pytam bo naprawde w większości tych tematów to nie wiadomo. Moim zdaniem jesli są to typy zespołowe. To powinno być napisane. Rozmawialiśmy na temat typów według na dwóch czy trzech itp te typy są najpewniejsze. I to naprawde byłoby fajne. A widze, że jest 3 typerów. I tak pierwszy o 13 wymyśli że ten typ jest ok i go wrzuca. Następny o 17 to samo. Wygląda na to że niczym się nie różnią te typy od typów w dziale kupony czy kupony ze statystykami jedyna róznica to taka, że w jeden temat daje typy nie jedna osoba a kilka.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zelik, nie mieszaj tego działu z Waszą propozycją. Konkretnie o tym pomyśle:

http://forum.bukmacherskie.com/temat7029.htm

Ponieważ w/w dział jest w trakcie powstawania

Zelik, a dział Typy Zespołowe to taki sam dział jak kupon czy KzS. Dla sprawdzenia i dla dobrej zabawy. Nie możesz mieć pretensji, że komuś typ nie wejdzie. Bo nikt Ci nie karze tych typów grać.
Jedyne zastrzeżenia mam, że dużo osób nie przestrzega regulaminu. W jednym poście powinny być wszystkie typy albo kupon i kto jak typuje (o to również chyba Ci chodzi) Poczekam do niedzieli, jeżeli nie będzie poprawy to zareaguje w inny sposób.
 
zelik 0

zelik

Użytkownik
Zelik, nie mieszaj tego działu z Waszą propozycją. Konkretnie o tym pomyśle:

http://forum.bukmacherskie.com/temat7029.htm
Ponieważ w/w dział jest w trakcie powstawania
Nie mieszam nic o tym nie pisałem nigdzie. Chodziło mi o przestrzeganie regulaminu żeby to miało ręce i nogi..



Zelik, a dział Typy Zespołowe to taki sam dział jak kupon czy KzS. Dla sprawdzenia i dla dobrej zabawy. Nie możesz mieć pretensji, że komuś typ nie wejdzie. Bo nikt Ci nie karze tych typów grać.
Oj Marcin tego to juz napewno nie powiedziałem. Nie mam pretensji że komuś typ nie wejdzie nic o tym nie pisałem. To normalna rzecz pudła. Rzuć okiem na mój podpis.


Jedyne zastrzeżenia mam, że dużo osób nie przestrzega regulaminu. W jednym poście powinny być wszystkie typy albo kupon i kto jak typuje (o to również chyba Ci chodzi) Poczekam do niedzieli, jeżeli nie będzie poprawy to zareaguje w inny sposób.
I własnie mój post miał na celu sprowokowania Cię własnie do takiego działanie

POZDRO
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Jedyne zastrzeżenia mam, że dużo osób nie przestrzega regulaminu. W jednym poście powinny być wszystkie typy albo kupon i kto jak typuje (o to również chyba Ci chodzi) Poczekam do niedzieli, jeżeli nie będzie poprawy to zareaguje w inny sposób.
szczerze mowiac nie rozumiem tego...
to mamy caly czas edytowac i tam podawac kazdy swoj typ??
 
Do góry Bottom