>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy żużlowe

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zakładam krótki temat, by przełamać &quot;klątwę&quot; forumową. Zobaczymy czy uda się ugrać w ten miesiąc chociaż +10% yieldu ???? czy będzie może - 10% ????
Każdy typ 1j, chyba że napiszę inaczej. Budżet początkowy na styczeń to 10j. Ew. jest jakiś zapasowy x)
Tylko linie na NBA. Czasem nawet wbrew intuicji. Staram się po prostu grać zawyżone/zaniżone linie. Żadnych u/o, a nawet ostatnio brak ML (chyba że wysokie).
W środy a czasem też poniedziałki/piątku zazwyczaj nastawiam się na wczesne linie i więcej typów i zawsze gdy jest możliwość staram się zabezpieczać się na live lub kontrować, przedziałować. W czwartki natomiast typów nie zobaczycie, bo to zło ...
Zapraszam.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#03 5-Styczeń-2014 4:05 PM PST
Boston Celtics @ Oklahoma City Thunder - 9
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
TYP WYGRANY

KD is on fire!
#04 5-Styczeń-2014 3:05 PM PST
Toronto Raptors @ Miami Heat - 6
Kurs: 1.962
Bukmacher: Pinnacle
1,5j
TYP PRZEGRANY

 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#05 6-Styczeń-2014 04:35 PM PST
Atlanta Hawks @ Brooklyn Nets - 3
Kurs: 1.971
Bukmacher: Pinnacle
2j
TYP WYGRANY



Pierce wreszcie wrócił do żywych, Deron wygląda lepiej po kontuzji. Czas w końcu pograć na miarę możliwości i ograć ATL która pod koszem też ma dziury.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#06 7-Styczeń-2014 05:05 PM PST
Phoenix Suns ML @ Chicago Bulls
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
TYP PRZEGRANY

Deng odszedł z Bulls, którzy włączyli tank mode.
Bez niego tracą duuuużo na wartości.
Niepewny jest też występ Boozera.
Suns są rewelacją ligi i muszą takie mecze wygrywać jeśli chcą grać w PO.

Edit: Podaje kurs z pinka, sam pobrałem i policzę 1,83 w syfie ;/

/// Tak jak mówiłem, podpaliłem się trochę z tym typem ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#07 7-Styczeń-2014 04:05 PM PST
Toronto Raptors @ Indiana Pacers - 7,5
Kurs: 1.825
Bukmacher: Pinnacle
TYP PRZEGRANY

Kurs już poleciał i policzę po obecnym 1,825, choć sam zagrałem po wyższym.
Liczę tutaj na dumę Pacers, którzy parę dni temu dostali potężnego łupnia w Toronto.
Goście grają bardzo dobry basket po odejściu Gaya, ale nie grają nic nadzwyczajnego.
Ot, prosty, zespołowy basket. Pacers są w innej lidze.
Ostatnio gromią rywali w swojej hali i tutaj też spodziewam się nawet dwucyfrowej wygranej gospodarzy.
Edit: 7 pkt różnicy ;/ Cały mecz powyżej tej linii i w końcówce Raptors dochodzą, a potem jeszcze George nie trafia wolnego ... Jak tu nie wierzyć w jakieś układy vegasowskie ...​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#08 7-Styczeń-2014 5:05 PM PST
San Antonio Spurs @ Memphis Grizzlies + 6
Kurs: 1.909
Bukmacher: Pinnacle
TYP WYGRANY

Jest pewna zależność, Spurs jak przegrywają mecze, to przegrywają też walkę na zbiórkach.
W każdym przegranym ostatnio meczu (NYK, HOU, OKC) lub na styku (GSW) przegrywali walkę na tablicach. Dziś grają bez Splittera co jest dużym osłabieniem, bo Miśki mimo braku Gasola pod koszami dalej wyglądają super. Ostatnio zdominowali nawet Pistons z ich trójką świetnych zbierających.
Nie wiem czy wygrają ale spodziewam się wyrównanego meczu.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#09 8-Styczeń-2014 04:35 PM PST
Indiana Pacers - 4 @ Atlanta Hawks
Kurs: 1.826
Bukmacher: Pinnacle
TYP PRZEGRANY


Pacers przez głupią końcówkę wczoraj, zabrali mi kasę, więc teraz niech oddadzą.
Różnica klas między zespołami. Hawks w teorii nie mają się czym postawić.
Pewnie będzie masówka, więc może przed meczem uda się jeszcze jakiś fajny przedział upolować.
Choć się na to specjalnie nie nastawiam. Indy musi to wygrać.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#10 8-Styczeń-2014 5:05 PM PST
Dallas Mavericks @ San Antonio Spurs - 5
Kurs: 1.926
Bukmacher: Pinnacle
TYP WYGRANY


Kontuzja Ginobiliego, brak Splittera + mecz z dogrywką wczoraj sprawiły, że linia na Spurs jest dziwnie niska dzisiaj i trzeba spróbować to wykorzystać.
Co by nie mówić, to Spurs są mega potęgą na własnym parkiecie, a historia uczy że w drużynie Popovicha nieważne są zbytnio jakiekolwiek osłabienia. Spurs dominują w h2h z Mavs a brak Splittera nie musi być aż tak odczuwalny, bo goście pod koszem nie mają wielkiej siły.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#11 8-Styczeń-2014 06:35 PM PST
Phoenix Suns @ Minnesota Timberwolves - 7
Kurs: 1.820
Bukmacher: Pinnacle
TYP PRZEGRANY


Wczoraj się trochę podpaliłem z tymi Suns, a prawda jest taka że bez Bledsoe oni wyglądają mocno średnio. Ostatnie 3 mecze to 2 porażki z osłabionymi Bulls i Grizzlies oraz pokonanie zespołu-tankera roku - Bucks. Wcześniej Erica zabrakło w dużej części meczu w Oakland i dostali blowout. Był tylko 1 wyjątek, mecz z Portland. Ale tak sobie analizuje matchupy i Leśne Wilki mają przewagę niemal na każdej pozycji. Oni u siebie grają w kratkę ale jak wygrywają, to dość pewnie. Gospodarze po dniu przerwy, następny mecz grają u siebie z Cha. Goście dzień po dniu + pojutrze znów wyjazd do Memphis.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#12 10-Styczeń-2014 05:05 PM PST
Phoenix Suns @ Memphis Grizzlies - 2,5
Kurs: 1.901
Bukmacher: Pinnacle
TYP WYGRANY

Znowu przeciw Suns i znów na Grizzlies. Wierzę jeszcze w Miśki. Pokazali się nawet z dobrej strony przeciwko Spurs. W tym sezonie w tym matchupie dominują. Goście bez Bledsoe. Myślę czyby jeszcze nie dołożyć 1j.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Podsumowanie I tygodna:
Typy ogółem: 12
Typy wygrane: 6
Typy przegrane: 6
Skuteczność: 50%
Budżet początkowy: 10j
Budżet aktualny: 10,12j
Obrót: 13,5j
Zysk/Strata: 0,12j
Yield: 0,9%​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#13 11-Styczeń-2014 04:05 PM PST
Houston Rockets @ Washington Wizards + 2,5
Kurs: 1.926
Bukmacher: Pinnacle TYP PRZEGRANY


Czy ja zwariowałem? No nic, niech Gortat powstrzymuje Howarda
a Walla dominuje nad Hardenem :grin:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#14 11-Styczeń-2014 05:05 PM PST
Charlotte Bobcats + 4,5 @ Chicago Bulls
Kurs: 1.885
Bukmacher: Pinnacle TYP PRZEGRANY


Akurat się zbiegło z informacją, że niepewny jest występ Butlera (podobnie Noah) i kurs nieco poleciał, toteż podaję aktualny. Byki nie słuchają swoich menadżerów
i nie chcą coś tankować, ale jak jeszcze Butler i Noah im poleci to bez jaj ...​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#15 11-Styczeń-2014 04:35 PM PST New York Knicks @ Philadelphia 76ers + 5
Kurs: 1.917
Bukmacher: Pinnacle
TYP PRZEGRANY

Knicks bez Chandlera mnie nadal nie przekonują. Obrona składająca się ze Stata i Bargnaniego na tak ateletycznych i agresywnych &quot;dzikusów&quot; jak Turner czy Young nie wróży nic dobrego. Zwłaszcza że Hawes będzie rozciągał obronę. Oczywiście z drugiej strony to samo będzie robił Anthony ale powinien być wyrównany mecz.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#16 12-Styczeń-2014 03:05 PM PST
Atlanta Hawks @ Memphis Grizzlies - 4,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
1,5u
TYP WYGRANY

Po wczorajszej wtopie, powierzam kasę zespołowi który do tej pory mnie nie zawodzi.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
13-Styczeń-2014 04:35 PM PST
Phoenix Suns + 4,5 @ New York Knicks
Kurs: 1.885
Bukmacher: Pinnacle
1,5u
TYP WYGRANY



Dodać coś na tym forum graniczy z cudem ...​
[/center]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#19 13-Styczeń-2014 04:35 PM PST
Sacramento Kings + 11,0 @ Indiana Pacers
Kurs: 1.885
Bukmacher: Pinnacle
1,5u
TYP PRZEGRANY

Indiana bilans 18-1 u siebie to mówi wszystko. Ale Sacto to dziwna drużyna. Jako faworyt często zawodzą ale jako dog? Mają bilans 3-1 ATS gdy byli dogiem 10+ pkt. Jedyny raz gdy przegrali linię, to było w Miami, od razu po trejdzie Gaya, za co potem się ładnie oddzięczyli wygraną z Heat u siebie. W zeszłym roku dwa wyrównane mecze między tymi zespołami. Cousins, który wyrasta na dominatora ligi, zdominował ostatnio Howarda, Aldridge, Varejao a nawet Duncana. Pojedynek z Hibbertem to kolejna wisienka na torcie.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom