>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

U jakiego zagranicznego bukmachera mogę grać, mając konto na swoje, polskie dane?

R 0

resk

Użytkownik
Witam Was serdecznie!
Tak jak w temacie. Bardzo odpowiadałaby mi oferta Gamebookers. Mam u nich konto na swoje, polskie dane, nie mam tam kasy i czy jak tam wpłacę, to mogę betować? Ewentualnie jaki inny zagraniczny bukmachera wchodzi w grę? Interesuje mnie oferta gdzie są zakłady typu: Gospodarza/Goście strzelą 0,5 gola (własne).
Czekam na Wasze podpowiedzi, dzięki!
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Grać możesz wszędzie, gdzie:
- uda ci się wejść na stronę
- uda ci się zarejestrować
- znajdziesz sposób wpłaty i wypłaty
Tyle tylko, że gra w zagranicznych bukach jest nielegalna i jesli się zdecydujesz, to na swoje ryzyko.
Takie zakłady o które pytasz są praktycznie wszędzie
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
5Dimes! o ile sie pytalem, przyjmuja. Wyplaty w bitcoinach za darmo jak ktos operuje kryptowalutami
Co do 0.5, to moze znajdziesz jak dokupisz sobie lini. Nie wiem czy dziala w pilce, ake w kosza dziala. Jak jest linia 150, to mozna sobie dokupic i pograc linie 137 po 1.02 chyba ????
 
R 0

resk

Użytkownik
Bettilt odpada, często nie ma kursu over 0,5 własne na faworyta, tylko zaczyna się od over 1,5. Sportingbull ma takie opcje, podobnie jak Gamebookers. Mimo wszystko napiszę do Gamebookers i do Bet365 czy na polskich danych mogę tam obstawiać.
 
Do góry Bottom