>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Udinese (2 - 0) Sampdoria 21.12.2005 20:30

popiol 0

popiol

Forum VIP
Udinese - Sampdoria

Kurs na Udinese: 1- 2.30 1X- 1.28
Kurs na X- 2.90
Kurs na Sampdorie: 2- 2.90 X2- 1.45

Wedłu mnie jest to mecz kolejki.Sądze że padnie tu remis gdyż te druzyny grają na podobnym poziomie.Udenese do końca walczyła w LM a Sampdoria odpadła z Pucharu UEFA czyli te zespoły zbierają doświadczenie i napewno chcą grać w LM.

Mój typ : X
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
sorry za fatalną pomyłkę no ale pisałem to w nocy :?

Nieobecni w Sampdorii
Walter Novellino nie będzie mógł w meczu z Udinese skorzystać z dwóch podstawowych piłkarzy.
Już wcześniej wiadomo było, że nie zagrają Andrea Gasbarroni oraz Sergio Volpi, dodatkowo &quot;dołączyli&quot; do nich Giulio Falcone i Angelo Palombo.

Falcone przejdzie operacją kolana, która wykluczy go aż do Nowego Roku. Na uraz kolana narzeka też Palombo, ale u niego obejdzie się bez opearcji.
źródło: seriea.pl

Co z udinese?
Bianconeri nie mogą tego sezonu uznać za udany. W lidze zajmują dopiero 11 miejsce, niedawno też odpadli z Ligi Mistrzów.

W prasie często pojawiają się doniesienia o rychłym zwolnieniu trenera Cosmi, a także wiele innych, zdaniem dyrektora Pietro Leonardi, nieprawdziwych plotek.
źródło: seriea.pl



Mój typ: x
Typy ekspertów: x2
Under/over: no bet
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Ja tutaj pokusił bym się o czystą 2, być może się mylę ale Milan ma dosyć kompromisów bądź głupich porażek i jak zapowiadają gracze będzie to mecz jednostronny. Być może to przesada no ale nie rokował bym większych nadzieji na zwycięstwo Udinese. Po ładnym kursie gram na Milan (1,80 w bet-at-home)
blazejow666, przecież tu gra Udinese z Sampdoria a Ty sie rozpisujesz o Milanie?Milan gra z Livorno i jest tow innym temacie ???? chyba sie pomyliłes :|
 
Do góry Bottom