>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UEFA Futsal EURO 2018 [Słowenia, 30.01 - 10.02.2018 r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Podział na grupy:
Group A:
Słowenia, Włochy, Serbia
Group B: Rosja, Kazachstan, POLSKA
Group C: Portugalia, Ukraina, Rumunia
Group D: Hiszpania, Azerbejdżan, Francja
OFICJALNE PROMO EURO:



To już kolejny turniej w piłce nożnej halowej, który będziemy wspólnie przeżywać na forum, przynajmniej mam taką nadzieję, że wspólnie i są wśród Was także futsalowi maniacy, co? ;) Podczas Euro 2016 toczyły się naprawdę super wywody i co ważne padło wiele świetnych typów, sami zobaczcie -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/threads/futsal-euro-2016-2-13-luty.128926/
Nieco gorzej było podczas MŚ 2016, ale wówczas nie sprzyjały pory rozgrywania meczów, a i stacja Eurosport dała po prostu dupy nie pokazując meczów LIVE, tylko dając odgrzewane kotlety z samego rana dzień później, kiedy wszyscy w pracy czy szkole itp byli... -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/threads/futsal-mistrzostwa-swiata-2016-10-wrzesnia-1-pazdziernika.137492/page-3
Teraz kolejne EURO przed nami, tym razem wyjątkowe także z tego względu, że z udziałem Polskiej reprezentacji! Polacy trafili do piekielnie trudnej grupy i trudno oczekiwać cudów... Rosja i Kazachstan to czołówka. Dla Polaków to dopiero drugi udział w imprezie o Mistrzostwo Europy. W 2001 roku Polacy odpadli w fazie grupowej.

Polska kadra na turniej wygląda następująco:
1. Robert Gładczak Clearex Chorzów
2. Maciej Mizgajski Clearex Chorzów
3. Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów
4. Tomasz Lutecki GSF Gliwice
5. Mateusz Cyman FC Toruń
6. Marcin Mikołajewicz FC Toruń
7. Tomasz Kriezel FC Toruń
8. Przemysław Dewucki Piast Gliwice
9. Sebastian Wojciechowski Red Devils Chojnice
10. Dominik Solecki Red Dragons Pniewy
11. Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała
12. Michał Kałuża Rekord Bielsko-Biała
13. Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała
14. Norbert Jendruczek Słoneczny Stok Białystok
Niestety miejsca w kadrze brakło dla kilku świetnych graczy, mi najbardziej brakuje Pawła Budniaka... Nie rozumiem jakim cudem się nie znalazł w gronie powołanych i co kierowało trenera?
Ważna informacja, mecze EURO Futsal 2018 na antenach Polsat Sport! Więc nie szukajcie tego na Eurosporcie jak zawsze ;)
Serdecznie zapraszam do dyskusji o całym turnieju, szansach Biało - Czerwonych oraz przede wszystkim o typach! Mam nadzieję, że temat będzie żył, a zaczynamy już niebawem, dlatego let&#39;s go! ;)
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik

Podział na grupy:
Group A:
Słowenia, Włochy, Serbia
Group B: Rosja, Kazachstan, POLSKA
Group C: Portugalia, Ukraina, Rumunia
Group D: Hiszpania, Azerbejdżan, Francja
OFICJALNE PROMO EURO:



To już kolejny turniej w piłce nożnej halowej, który będziemy wspólnie przeżywać na forum, przynajmniej mam taką nadzieję, że wspólnie i są wśród Was także futsalowi maniacy, co? ;) Podczas Euro 2016 toczyły się naprawdę super wywody i co ważne padło wiele świetnych typów, sami zobaczcie -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/threads/futsal-euro-2016-2-13-luty.128926/
Nieco gorzej było podczas MŚ 2016, ale wówczas nie sprzyjały pory rozgrywania meczów, a i stacja Eurosport dała po prostu dupy nie pokazując meczów LIVE, tylko dając odgrzewane kotlety z samego rana dzień później, kiedy wszyscy w pracy czy szkole itp byli... -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/threads/futsal-mistrzostwa-swiata-2016-10-wrzesnia-1-pazdziernika.137492/page-3
Teraz kolejne EURO przed nami, tym razem wyjątkowe także z tego względu, że z udziałem Polskiej reprezentacji! Polacy trafili do piekielnie trudnej grupy i trudno oczekiwać cudów... Rosja i Kazachstan to czołówka. Dla Polaków to dopiero drugi udział w imprezie o Mistrzostwo Europy. W 2001 roku Polacy odpadli w fazie grupowej.

Polska kadra na turniej wygląda następująco:
1. Robert Gładczak Clearex Chorzów
2. Maciej Mizgajski Clearex Chorzów
3. Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów
4. Tomasz Lutecki GSF Gliwice
5. Mateusz Cyman FC Toruń
6. Marcin Mikołajewicz FC Toruń
7. Tomasz Kriezel FC Toruń
8. Przemysław Dewucki Piast Gliwice
9. Sebastian Wojciechowski Red Devils Chojnice
10. Dominik Solecki Red Dragons Pniewy
11. Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała
12. Michał Kałuża Rekord Bielsko-Biała
13. Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała
14. Norbert Jendruczek Słoneczny Stok Białystok
Niestety miejsca w kadrze brakło dla kilku świetnych graczy, mi najbardziej brakuje Pawła Budniaka... Nie rozumiem jakim cudem się nie znalazł w gronie powołanych i co kierowało trenera?
Ważna informacja, mecze EURO Futsal 2018 na antenach Polsat Sport! Więc nie szukajcie tego na Eurosporcie jak zawsze ;)
Serdecznie zapraszam do dyskusji o całym turnieju, szansach Biało - Czerwonych oraz przede wszystkim o typach! Mam nadzieję, że temat będzie żył, a zaczynamy już niebawem, dlatego let&#39;s go! ;)
Mała poprawka - Norbert Jendruczek został usunięty ze zgrupowania, a w jego miejsce dowołany został Michał Widuch z Piasta Gliwice i to on pojedzie z drużyną do Słowenii ;-)
Co do Budniaka - ja się nie dziwię. Nigdy nie było mu po drodze z trenerem Korczyńskim. W tamtym sezonie miał mega formę, błyszczał na krajowych parkietach, więc powołanie należało mu się jak psu buda. I je dostał. Ale teraz jest w niższej formie, więc niejako sam się nie obronił. Oczywiście nie uważam, by był zawodnikiem gorszym niż np Popławski, Solecki, Dewucki, Mizgajski czy Gładczak. Nie od dziś jednak wiemy, że o powołaniu nie decyduje jedynie poziom sportowy, ale też charakter i modne ostatnimi czasy &quot;pasowanie do koncepcji trenera&quot;.
Faworyci?
Hiszpania, Rosja i Włochy.
Ze wskazaniem na tych pierwszych.
Nie wierzę w Portugalię. Tam nie ma team spirit, jest tylko geniusz Ricardinho.
Tyle ode mnie, czekamy na pierwsze mecze! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie wierzę w Portugalię. Tam nie ma team spirit, jest tylko geniusz Ricardinho.
No tak, One men team show z nich jest, ale ja tam uwielbiam oglądać Portugalie, yyy tzn Ricardinho w akcji i życzę im jak najlepiej ;) Aczkolwiek jak mówisz ciężko będzie,chociaż grupę mają łatwą akurat, schody zaczną się później. O ile poprawią formę, bo w sparingu 1:1 z Tajlandia chluby nie przynosi...
id=1573438009413892;type=video
Warto zobaczyć akcję, a jakże Ricardinho przy bramce na 1-0. Brakuje słów by go chwalić
PS. Dzięki bardzo sinus za swoją opinie na temat składu Polaków i Budniaka. Aż tak rodzimej ekstraklasy już nie śledzę odkąd wycofał się zespół z mojego miasta i odkąd transmisję meczów przeszły do Sportklubu... Brak dostępu do spotkań po prostu.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Transmisje sportowy u s
No tak, One men team show z nich jest, ale ja tam uwielbiam oglądać Portugalie, yyy tzn Ricardinho w akcji i życzę im jak najlepiej ;) Aczkolwiek jak mówisz ciężko będzie,chociaż grupę mają łatwą akurat, schody zaczną się później. O ile poprawią formę, bo w sparingu 1:1 z Tajlandia chluby nie przynosi...
id=1573438009413892;type=video
Warto zobaczyć akcję, a jakże Ricardinho przy bramce na 1-0. Brakuje słów by go chwalić
PS. Dzięki bardzo sinus za swoją opinie na temat składu Polaków i Budniaka. Aż tak rodzimej ekstraklasy już nie śledzę odkąd wycofał się zespół z mojego miasta i odkąd transmisję meczów przeszły do Sportklubu... Brak dostępu do spotkań po prostu.
Ejjże transmisję spoortklubu są za darmo dostępne na ich stronie internetowej!
PS z jakiego miasta jesteś? Głogów, Kraków?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam Panowie, macie jakieś info na temat Słowenii, w sensie oglądał ktoś ich mecz ? Bo z tego co pamiętam na poprzednich Mistrzostwach Serbia zagrała całkiem nieźle, ograła Słowenie aż 5:1, co prawda grali u siebie ale mimo wszystko przewyższali Słowenię.
Warto grać w stronę Serbii ? ????
 
psychol32 398,1K

psychol32

Użytkownik
Witam Panowie, macie jakieś info na temat Słowenii, w sensie oglądał ktoś ich mecz ? Bo z tego co pamiętam na poprzednich Mistrzostwach Serbia zagrała całkiem nieźle, ograła Słowenie aż 5:1, co prawda grali u siebie ale mimo wszystko przewyższali Słowenię.
Warto grać w stronę Serbii ? ????
No właśnie o to samo miałem pytać. Niby Słowenia w rankingu przed Serbią.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Widziałem Serbów na żywo w Elblągu, podczas turnieju eliminacyjnego.
Klasowa drużyna. Lekkość w poruszaniu, rozgrywaniu piłki, wychodzeniu z pressingu. Tacy zawodnicy jak Perić, Kocić czy Simić powinni zrobić różnicę.
Co do Słoweńców - nie widziałem ich w eliminacjach, niestety ???? Za to widziałem ich w dwumeczu z naszymi i przyznam, że nie zrobili na mnie jakiegoś mega wrażenia. Poziom porównywalny do naszych orłów. Serbia klasę wyżej. Dlatego nie wiem, skąd takie kursy na to spotkanie, zupełnie się z nimi nie zgadzam.
No chyba, że czegoś nie wiem ...
Sam gram bezpiecznie Serbia +1.5 w dublu z Ruskimi -2.5 na dziś.
Kurs 1.95 szczerze polecam ????
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Ciekawą opcją może być za drobne pogranie zdarzenia: strzelec pierwszej bramki w turnieju dla Polski - Mikołajewicz po kursie 12 na sts. Jest to kapitan naszych i aktualny król strzelców Ekstraklasy. Moim zdaniem najbardziej bramkostrzelny z zawodników w kadrze, więc po takim kursie grzech nie sprobowac. Co ciekawe będący pivotem Cyman jest wyceniony na kurs 25, czyli tyle samo co... Kałuża będący bramkarzem
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Osobiście pobieram Michał Kubik (Polska) strzeli gola 7.0 forbet (główny typ). Widzę w tym zakładzie spore value. Dla porównania M. Kubik strzelec 1. gola dla Polski w turnieju w stsie po 4.75. Michał to główny egzekutor stałych fragmentów gry (rz.wolne, karne). Nie ma co ukrywać w futsalu łatwiej o bramki niż w meczu piłkarskim na zielonym boisku, więc ten kurs 7.0 mocno przeszacowany.
Ponadto Rosjanie nie słyną z dobrej gry w tyłach. W ostatnich spotkaniach tracili kolejno: 4 bramki z Iranem i po 3 z Azerbejdżanem i Kazachstanem.
Zagrałem również Marcin Mikołajewicz (Polska) strzeli gola po 6.5. Jak ktoś już wyżej wspomniał to kapitan drużyny i czołowy strzelec naszej ligi (18 bramek w Ekstraklasie)!
Michał Kubik (Polska) strzeli gola 7.0 forbet ✅
Marcin Mikołajewicz (Polska) strzeli gola 6.5 forbet ⛔

edit:
kurs na Kubika spadł do 6.0. pobieram również Serbów , utwierdziłeś mnie w tym typie Sinus! widział ktoś zakłady bez remisu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bobair 48

bobair

Użytkownik
Do wszystkich, którzy mają zamiast grać coś w stronę Serbów. Mistrzostwa są rozgrywane w Słowenii i pomimo tego, że może i Serbia jest trochę lepsza od Słoweńców ja bym raczej odpuścił to granie. Wiadomo jak ciężko gra się przeciwko gospodarzom, a na Bałkanach to już mega ciężko. Jak coś nie pójdzie to i sędziowie będą przychylniej patrzeć na Słoweńców. Poza tym to derby Bałkanów. Będzie ogień.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Do wszystkich, którzy mają zamiast grać coś w stronę Serbów. Mistrzostwa są rozgrywane w Słowenii i pomimo tego, że może i Serbia jest trochę lepsza od Słoweńców ja bym raczej odpuścił to granie. Wiadomo jak ciężko gra się przeciwko gospodarzom, a na Bałkanach to już mega ciężko. Jak coś nie pójdzie to i sędziowie będą przychylniej patrzeć na Słoweńców. Poza tym to derby Bałkanów. Będzie ogień.
Słowenia to nie Bałkany
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Słowenia (kojarzona z Bałkanami ze względu na wchodzenie w skład dawnej Jugosławii,ale nienależąca do Bałkanów ani z geograficznego, ani z historyczno-kulturowego punktu widzenia).

Wystarczy jedno hasło w internecie i wszystkie wątpliwości rozwiane.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Słowenia (kojarzona z Bałkanami ze względu na wchodzenie w skład dawnej Jugosławii,ale nienależąca do Bałkanów ani z geograficznego, ani z historyczno-kulturowego punktu widzenia).
Wystarczy jedno hasło w internecie i wszystkie wątpliwości rozwiane.
Ten sam internet podaje, że jednak przez niektórych historyków i geografów część Słoweni jest zaliczana do Bałkanów. Być może jest to nagięta interpretacja ale jest.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Jeśli chodzi o strzelców bramek, typów nie neguje, ale osobiście zaznaczam, że może nam być ciężko zdobywać bramki na tej imprezie - trafiliśmy do bardzo silnej grupy i nie zdziwię się, jeśli w obu meczach łącznie strzelimy nie więcej niż 2 bramki...
Co do samego typu na Mikołajewicza - zgadza się, że gość jest królem strzelców FE, natomiast ...
po pierwsze - od pewnego czasu mocno spuścił z tonu, nie był w formie. Jak jest teraz? Nie wiem, zespół był na zgrupowaniu, mieli też 3 dni wolnego , róźnie może być. Umiejętności na pewno ma i piłka go szuka, ale nie imponuje taką skutecznością jak w poprzednim sezonie.
Po drugie - lwia część jego dorobku strzeleckiego to bramki będące konsekwencją wycofania bramkarza przez drużyną przeciwną. Tutaj nie przewiduję takiego scenariusza, bo to raczej w obu meczach my będziemy gonić wynik ????

Typ na Kubika fajny, bo to dobry, ofensywny zawodnik. Ale argument o SFG już nie ????
Na rzuty wolne na 95% będzie wchodził ktoś z dwójki Mizgajski/Gładczak i to na nich będziemy je grać (nierzadko pewnie kosztem wycofania bramkarza).
To samo tyczy się przedłużonych rzutów karnych.
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Sinus, zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Jeśli chodzi jednak o Mikołajewicza to fakt, iż nie ma w kadrze Franza (Dewucki i Cyman to jednak półka niżej) sprawia, że to właśnie On powinien grać zdecydowanie najwięcej z pivotów, co może przełożyć się na sytuacje bramkowe.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowenia - Serbia 2:2
Serbia lub remis
1,79 Fortuna
poniżej 5,5 1,64 Fortuna
Słowenia gospodarze tej imprezy i moim zdaniem tylko dlatego są faworytem w tym spotkaniu...
Szczerze moim zdaniem czysto piłkarsko to Serbowie przewyższają Słowenię, mają paru graczy na bardzo wysokim poziomie np. Simić, Kocić, Perić... Na poprzednich ME Serbowie wygrali ze Słowenią aż 5:1 i wtedy to Oni grali u siebie, pokonali również w grupie Portugalię 3:1, w ćwierćfinale pokonali Ukrainę 2:1 i dopiero w półfinale zatrzymała ich Rosja 2:3 po dogrywce... ostatecznie zajęli 4 miejsce przegrywając w meczu o 3 miejsce z Kazachstanem 2:5. Potem były kwalifikacje do MŚ gdzie przegrali z Portugalią ale te mecze były bardzo wyrównane przegrane oba mecze 1:2...Więc widać, że ta Serbia potrafi grać w futsal. W kwalifikacjach do Euro pokonali Polskę 4:0 gdzie Słowenia zremisowała w meczu towarzyskim z nami 6:6 i wygrali 3:1.
Ciężko mi ugryźć ten mecz gdyż jest to 1 mecz... ale bardziej idę w stronę Serbii a drugi typ to poniżej 5,5 gola.
Pierwszy mecz = mecz spokojny, żeby nie stracić gola i coś &quot;ukuć&quot;.
Rosja - Polska 1:1
Rosja 1/1 (wynik do przerwy/wynik końcowy) 1,25 forBet
Rosja -2,5 1,30 forBet
powyżej 5,5 1,45 forBet
Dla Naszych to już sukcesem jest to, że gramy na Euro, grupa mega ciężka dlatego każdy strzelony gol będzie już coś na plus... Rosja, od lat potęga w Futsalu, zawsze gra o najwyższe cele.
Myślę, że już do przerwy będą prowadzić a w drugiej połowie już tylko powiększą konto bramek na swoim koncie. Kurs nie za wysoki ale jeśli ktoś chce wrzucić to myślę, że śmiało można stawiać.
W meczu towarzyskim już Włosi pokazali, że daleko nam do najlepszych porażka 0:7. Myślę, że ambicją będziemy w stanie bronić się przez parę minut ale to tylko kwestia czasu jak Rosjanie nas rozstrzelają a każdy strzelony gol przez Polaków zbliży nas do overa w meczu a wierzę, że tego 1 gola uda nam się wpakować, może nawet 2 jeśli na Rosjanie zlekceważą troszkę albo odpuszczą w końcówce.
// Mimo, że mecz Rosja - Polska wgl mi nie wyszedł w typowaniu... To WIELKIE BRAWA dla Naszych..... Piękny mecz i końcówka &quot;wisienka na torcie&quot; ????
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Super mecz w wykonaniu naszych! ????
Kałuża fenomenalny, Zastawnik dwoił się i troił, z przodu i z tyłu. Popławski nie do przejścia w defensywie i bramka Kubika stadiony świata! ????
Brawo nasi, super konsekwencja w defensywie i przy odrobinie szczęścia pokusiliśmy się o sensację!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 534

agent-buk

Użytkownik
Tego, że strzelimy jakąś bramkę to jeszcze się spodziewałem, ale że będzie ona na wagę remisu już nie, tymbardziej brawa. Popławski też super mecz plus wyżej wymienieni.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Polska - Kazachstan
Polska +1.5 (główny typ)

2.36 forbet
Nie mam zbytnio czasu na pisanie głębszej analizy. Kto oglądał mecz z Rosjanami, ten w pełni zrozumie ten typ.
Kazachowie podobnie jak i Rosjanie mają reprezentację opartą na zawodnikach pochodzących z Brazylii. Higuita oraz Leo i Douglas to liderzy zespołu. Higuita to jeden z najlepszych bramkarzy na świecie. Świetnie gra nogą i w trakcie meczu to jest ogromny atut Kazachów. W zeszłym roku dał nam się mocno we znaki w dwumeczu barażowym o awans do MŚ. Selekcjonerem reprezentacji Kazachstanu jest inny Brazylijczyk, Cacau. Po wygranych barażach z Polską. Kazachowie pierwszy raz zagrali w finałach Mistrzostw Świata. Na turnieju w Kolumbii zdołali wyjść z grupy, w meczu o awans do ćwierćfinału przegrali z Hiszpanią 2:5. Dziś widzę mecz bardzo podobny do tego z pamiętnych barażów rozegranych w Szczecinie, gdzie zremisowaliśmy z Kazachstanem 1-1. Do boju Polsko! Miłego oglądania!
Delikatniej Polska win 8.50 forbet (dla porównania sts 5.09).
value!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom