>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UEFA Futsal EURO 2018 [Słowenia, 30.01 - 10.02.2018 r.]

Status
Zamknięty.
S 15,6K

sinus

Użytkownik
W stsie jest under 5.5 po kursie 1,42 więc raczej nie warty gry ????
Nie no, po takim kursie, to szkoda pieniędzy ????
Mecz nie powinien obfitować w wiele bramek, ale jednak obie drużyny mają w swoich szeregach zawodników, którzy strzelać potrafią, do tego ich H2H jest dość overowe, także taki kurs jest pozbawiony jakiegokolwiek value ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Portugalia 2:3
Portugalia
2,00 Fortuna
Portugalia (A) 1,65 Fortuna
Portugalia i powyżej 4,5 3,00 1xbet
Portugalia nie przegra i powyżej 4,5 2,31 1xbet
Przed nami półfinały - pozostali zdecydowanie najlepsi, nie ma tutaj żadnej niespodzianki.
Pierwszy półfinał to zdecydowanie hit Rosjanie podejmują Portugalczyków.
O Portugalii już wcześniej pisałem, że stawiam po kursie 6,5 na zwycięstwo bo grają Oni zdecydowanie najlepiej i dziś także wchodzę w ich wygraną.
Jest WIELKI Ricardinho - najlepszy piłkarz w historii zdecydowanie ale nie tylko On, pomaga mu wielu znakomitych i przede wszystkim w formie piłkarzy.
Póki co wygrywają zdecydowanie i wysoko - 4:1 z Rumunią, 5:3 z Ukrainą i aż 8:1 z Azerbejdżanem w ćwierćfinale.
Jeśli chodzi o Rosję to strasznie męczą bułę od samego początku, już Polska pokazała, że są w słabej formie remis 1:1 to największa niespodzianka na tym turnieju, potem remis 1:1 z Kazachstanem oraz zwycięstwo w ćwierćfinale 2:0 ze Słowenia ale tam także Rosja nie była jakoś dużo lepsza... Na 2:0 stracili bramkę w ostatnich minutach gdzie wycofali bramkarza i strzelili do pustej bramki po odzyskaniu piłki.
Oczywiście Rosja ma w swoim składzie wielu fantastycznych piłkarzy... ale nie są Oni moim zdaniem w najlepszej formie, w dużo lepszej sa Portugalczycy.
Stawiam, że Portugalia stawi się w finale już po 40 minutach meczu ale także, że padnie minimum 5 bramek - nie jest to jakoś dużo jak na takie 2 drużyny.
Kazachstan - Hiszpania 4:4 (5:6 po karnych)
Hiszpania 1,50 Fortuna
Hiszpania i poniżej 7,5 1,71 1xbet
Hiszpania nie przegra i poniżej 6,5 1,45 1xbet

W drugim półfinale nie przewiduję natomiast zbyt wielu bramek. Hiszpania prócz pierwszego meczu z Francją gdzie sensacyjnie stracili 4 bramki i zremisowali 4:4 potem już grali bardzo minimalistycznie, wygrana 1:0 z Azerbejdżanem i wygrana 1:0 w ćwierćfinale z Ukrainą.
Hiszpania jeśli gra na poważnie i w pełni skoncentrowana to w obronie grają naprawdę bardzo dobrze, także wielu okazji bym się nie spodziewał po stronie Kazachstanu.
Obie ekipy mają świetnych bramkarzy, piłkarsko Hiszpanie są lepsi i powinni wygrać to spotkanie... Chociaż nie będzie to łatwy mecz, Kazachstan już pokazał z Rosją, że potrafią grać z najlepszymi...
Przewiduję zwycięstwo Hiszpanów 1:0 może 2:1 gdzieś na styku... i mało bramek.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sędziowie zdecydowanie za Portugalią, Rosja zasłużyła bardziej. Jakkolwiek najważniejsze że kapucha w ręce.
Co prawda powinna być odgwizdana ręka bramkarza przed polem karnym i faul na Robinho ale Portugalii także nie odgwizdywali wszystkiego a już dwa pierwsze faule w drugiej połowie przez Portugalczyków były odgwizdywane na wyrost. Czy zasłużyła Rosja na finał? Dla mnie zdecydowanie NIE...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
PortuGooool w finale! Tak jest! Udało się Ricardinho przetrwać bez kartki, bo dwa razy faulował, że aż zadrżałem, ale uuufff. Zagra w finale. Vamoss Selecao!! Andre Coelho piękne bramki.
Faul na Robinho może i był, ale wcześniej dwa faule Portugalczykom zagwizdali za nic więc się zeruje.
Rosja nie zasługiwała na finał w przeciągu całego turnieju, tak jak twierdzi zibi16 . Uważam identycznie. Tak samo Hiszpania swoja grą rozczarowuje i nie powala na kolana. Dlatego mam nadzieje, że Kazachstan ich wyeliminuje, będzie o to ciężko, ale wierzę w ten zespół.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
W całym tym naszym obstawianiu nie wzięliśmy pod uwagę jednej rzeczy, która prawie nas zgubiła...
Że na takim turnieju musi przyjść słabszy mecz. Taki dziś zagrali Portugalczycy, ale, całe szczęście, że z małą pomocą sędziów w końcówce, udało im się wygrać ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
MECZ TURNIEJU JUŻ SIĘ ODBYŁ! Hiszpania - Kazachstan to był pokaz futsalu, kto jeszcze nie jarał się tą dyscypliną to mecz z cyklu ciary na plecach za Nami właśnie. Wow, ufff, uaaaa, co tu dużo mówić. Dwie godziny takiego grania, że brak słów! Hiszpanai karne wygrała i są w finale, ale to co grał Kazachstan to czapki z głów, wielka szkoda, bardzo im życzyłem awansu.
Hiszpania - Portugalia finał
Rosja - Kazachstan 3 miejsce
PS. Nie piszcie na głos co się dzieje w Kazachstanie z niektórymi graczami proszę. Może bukmacherzy nas zaskoczą kursami. Zachowajmy to póki co dla siebie do jutra!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Kursy już są.
Enigmatycznie napiszę tylko, że dla mnie bajeczka ;-)
W mały finał już wszedłem mega grubo, mam nadzieję, że się nie przejadę...
Więcej szczegółów napiszę później, by dać szansę tym, co wstają później ????
Ze swojej strony proszę jedynie o wstrzymanie się z pisaniem o meczu finałowym dopóki nie pojawią się dodatkowe zakłady na handicupy, under/over itp - po co mamy ułatwiać zadanie bucom? ;)
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Przecież tu paru cwaniaków jest opłacanych przez buki, żeby monitorowali forum i zgłaszali wszelkie dziwne posty. Twój wpis nIby taki sprytny i faktycznie, &quot;sprytnie&quot; wskazuje mecz/mecze, którymi należy się zainteresować.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Kazachstan 1:0
Rosja
2,00 Fortuna
Rosja (A) 1,60 Fortuna

Rosja i powyżej 5,5 3,26 1xbet
Ależ półfinały ... Oby dwa fantastyczne spektakle! Zakończone rzutami karnymi na koniec dnia.
Jednak ja skupię się na meczu o 3 miejsce czyli mecz tzn. pocieszenia...
Dla Rosjan na pewno dla Kazachstanu pewnie też po takim spektaklu z Hiszpanami.
Jednak mimo wszystko w finale spotkały się najlepsze drużyny w Europie jednak przejdźmy do meczu o brąz.
Zacznę od Rosji, przegrali 2:3 z Portugalią i powiem, że mnie osobiście Rosja bardzo zaskoczyła pozytywnie w tym spotkaniu... grali niemrawo przez pierwsze 3 mecze a tutaj zagrali bardzo dobrze, w pełni skoncentrowani ale jednak nie dali rady świetnym Portugalczykom, co prawda było parę kontrowersji czy to faul na Robinho czy to ręka bramkarza przed polem karnym ale koniec końców Rosja przegrała...
Kazachstan... hm..rozegrali kapitalne spotkanie w półfinale a jednak mimo to nie dali rady awansować do finału..
D. Junior robił co mógł by pomóc swojej drużynie, już po bramce na 4:4 w końcówce meczu słaniał się na nogach... nie miał już sił a co najgorsze... dostał żółtą kartkę i nie zobaczymy go w meczu o 3 miejsce, druga fatalna wiadomość brak Taynan - drugiego najlepszego piłkarza w Kazachstanie i to może być gwoździem do trumny. Moim zdaniem nie poradzą sobie bez dwóch wirtuozów futsalu...
Stawiam na zwycięstwo Rosji ale także to, że padnie ponad 5,5 bramek. Myślę, że obie drużyny już zmęczone turniejem a zwłaszcza Kazachstan nie będą już aż tak skoncentrowane na obronie i będą popełniać dużo więcej błędów niż popełniali do tej pory.
Portugalia - Hiszpania 2:2 (3:2 po dogrywce)
Portugalia z remisem 1,67
Portugalia zw 2,31

Ależ nam się finał szykuje... Dwie bezapelacyjnie najlepsze drużyny w Europie.
Mnie osobiście jak już wiele razy wspomniałem dużo bardziej podoba się Portugalia na tym turnieju i w dalszym ciągu stawiam na nich, pare dni temu już podałem typ Portugalia wygra po kursie 6,5.
Mecz co by nie mówić bardzo wyrównany, Hiszpanie na pewno dużo bardziej zmęczeni po meczu półfinałowym gdzie grali dogrywkę i na pewno będą to odczuwać z końcem meczu.
Dla Ricardinho jest to ostatnia szansa aby ugrać coś z Portugalią i na pewno zrobi wszystko aby im pomóc (przypomina mi się ostatnie Euro i Ronaldo z Portugalią)...
Hiszpania nie przekonuje mnie jakoś na tym turnieju niby wygrywają ale jakoś ta ich gra nie powala, czego nie można powiedzieć o Portugali gdzie grają naprawdę bardzo dobrze i co najważniejsze strzelają bardzo dużo goli.
Zasiadamy wygodnie w fotelach i oglądamy.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Wiadomo, jaka jest sytuacja z Kazachstanem.
Dlatego pierwsze kupony puściłem już w piątek o 6 rano ;)
Single ode mnie:
Rosja @2.05 fortuna ✅✅✅ ufff, udało się!
Rosja -1,5 @2.42 STS ⛔ szkoda, bo okazji prawie stuprocentowych było 6-7. Ahh, ten Higuita
Portugalia @3.52 STS
Teraz pewnie kursy są już nieco inne, ale gdyśmy podali to już w piątek, to podejrzewam, że dziś już nie byłoby czego grać ;)
Spodziewam się sporej dominacji Rosjan. Wiadomo, że będą czuli niedosyt i skrzywdzenie przez sędziów. Ale przecież Kazachstan bez dwóch Brazoli to średniak ... A stawką, jakby nie było, medal ME.
W wielkim finale całym sercem jestem za Portugalią i tak też stawiam. Może się przejadę, ale w tym kursie na pewno jest olbrzymie value. Hiszpania cały turniej gra z zaciągniętym hamulcem recznym. Bez błysku, bez polotu, bez dynamiki. Portugalia jest po drugiej stronie bieguna - dynamit. I to nie jeden Ricardinho. Tam jest 6-7 świetnych zawodników. W półfinale zagrali słabo, to trzeba przyznać. Tym bardziej idę w ich stronę, bo uważam, że drugiego tak słabego meczu nie zagrają i to oni wzniosą trofeum po końcowej syrenie ;)
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
To ciekawe.
Bo wszelkie źródła masowego przekazu podawały tę samą informację o zawieszeniu. Zresztą, nawet komentatorzy mówili to na antenie ...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nagła nie nagła, zmienia to o 180 stopni postać rzeczy ???? No nic, trzeba się modlić, żeby Rosjanie wygrali...
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ruscy mają dużą przewagę, brakuje im wykończenia.
Mam nadzieję, że w końcu to wcisną ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom