>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UEFA Super Cup: Bayern Monachium - Chelsea Londyn 30.08.2013, Praga

Status
Zamknięty.
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Okej.. Bayern gra bardzo chimerycznie. Tu jak mówiłem się zgadzam. Nie stawiałbym tego meczu raczej w ogóle bo są łatwiejsze sposoby na zarobienie pieniędzy. A co do karnych to nie wiem gdzie tu masz kontrowersje szczególnie przy drugim:
https://www.youtube.com/watch?v=4VWDLfCt1Uk
O ile pierwszy można by jeszcze jakoś podciągnąć pod przypadkowy to drugi jest wręcz ewidentny. No ale mniejsza bo to nie forum do tego. Pozdrawiam ;)
Tak na Marginesie to Bastian ma by,c gotowy na finał.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Występ Bastiana Schweinsteigera w spotkaniu o Superpuchar Europy z Chelsea Londyn jest bardzo wątpliwy. Kapitan Bayernu doznał urazu kostki we wtorkowym meczu z Freiburgiem i szanse, by zdążył
się w pełni wykurować, są niewielkie. Ale może będzie zmuszony zagrać, bo z kontuzjami zmagają się Javi Martinez i 22-letni Jan Kirchhoff. Luiz Gustavo odszedł do Wolfsburga, Anatoli Tymoshchuk do
Zenitu, a próbowany na pozycji defensywnego pomocnika Thiago Alcantara będzie pauzować przez co najmniej 2 miesiące. W tej sytuacji Pep Guardiola nie dysponuje klasyczną &quot;szóstką&quot; i na pozycji
defensywnego pomocnika najprawdopodobniej zagra Toni Kroos lub Philipp Lahm. Taka sytuacja jest ogromnym osłabieniem dla Bayernu w przeddzień spotkania z Chelsea.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Występ Bastiana Schweinsteigera w spotkaniu o Superpuchar Europy z Chelsea Londyn jest bardzo wątpliwy. Kapitan Bayernu doznał urazu kostki we wtorkowym meczu z Freiburgiem i szanse, by zdążył
się w pełni wykurować, są niewielkie. Ale może będzie zmuszony zagrać, bo z kontuzjami zmagają się Javi Martinez i 22-letni Jan Kirchhoff. Luiz Gustavo odszedł do Wolfsburga, Anatoli Tymoshchuk do
Zenitu, a próbowany na pozycji defensywnego pomocnika Thiago Alcantara będzie pauzować przez co najmniej 2 miesiące. W tej sytuacji Pep Guardiola nie dysponuje klasyczną &quot;szóstką&quot; i na pozycji
defensywnego pomocnika najprawdopodobniej zagra Toni Kroos lub Philipp Lahm. Taka sytuacja jest ogromnym osłabieniem dla Bayernu w przeddzień spotkania z Chelsea.

No to robi się ciekawie , jakoś Lahma sobie nie wyobrażam na pozycji DP.
ogólnie po meczu Chelsea - Manchester stwierdziłem że nie bardzo wygląda ofensywa Chelsea .... grał Schurle [nie jestem pewny jak się pisze] i grał
tak sobie , jeden napastnik to mało jak na chęć stworzenia zagrożenia...na ławce zostali Mata , Lukaku o Torresie nie wspominam bo jak dla mnie kiedy gra to jest to....bardziej osłabienie Chelsea , tak nieporadnego zawodnika
dawno nie widziałem.
Meczu Bayernu nie widziałem ale coś tu nie gra skoro wszystkim styl Monachijczyków nie odpowiada.


Jak dla mnie:

Chelsea lub remis 1,90 expekt
Under 2,5 2,00
Chelsea awans 3,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bayern Monachium v Chelsea
Bayern Monachium kurs: 1,80 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: coś jednak brakuje obecnie Bayernowi, a może fakt, że będzie dogrywka ich tak nie motywował)
Bayern Monachium powyżej 1,5 gola kurs: 1,80 buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu: no ciekawe czy kolega Baddorf, który pisał, że grał to za 1000zł tak jak obiecał załączy screen)
Drużyna 1 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki kurs: 2,60 buk: bah ⛔ (edit po meczu: było blisko)
BTS kurs: 1,72 buk: bet365 ✅ (jedyny typ jaki wszedł)
Oglądałem ostatnie mecze obu drużyn. W obu ostatnich spotkaniach nie zachwycały. Bayern przez grę na stojąco zremisował ze słabiutkim średniakiem. Chelsa osiągnęła swój cel z Man Utd i nie przegrała, ale nawet nie starali się ukryć, że nie zależy im na zwycięstwie. Wszystko wskazuje na underowy wynik może nawet 0:0 i dogrywkę, ja jednak uważam, że w końcu kibice dostaną prawdziwe widowisko, a nie szachy. Typ na Bayern dlatego, że po przegranym superpucharze Niemiec i ostatnim remisie oraz nie zachwycającej grze w lidze Pep Guardiola będzie chciał coś udowodnić. Ma do tego i zawodników i możliwości. Z kolei Mourinho złożył całkiem ładnie grajków, ale w mojej ocenie Torres i spółka nic nie zdziałają specjalnego. Ja to widzę tak: pierwszy gol dla Bayernu, wyrównanie i potem objęcie prowadzenia przez Bayern. Jeśli dokładny wynik to najbliższy był by dla mnie 2:1. Pod taki scenariusz gram te typy. Bayern jestem pewny, że będzie w stanie strzelić dwie bramki, a Chelsa się odgryźć, ale finalnie to Bayern wygra w regulaminowym czasie gry. Mimo, że ostatnie występy obu drużyn sugerują szachy, ja ryzykuję i jeszcze raz postawię na widowisko z dużą ilością goli.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
No nic, pomyliłem się z miejscem spotkania tego meczu. ;)

Dalej twierdzę, że Chelsea tutaj nie przyjedzie się bronic i nie będzie stawiać &#39;&#39;autobusu&#39;&#39; pod bramką. Tak jak większość twierdziło z meczu z Barceloną, że Chelsea będzie bronić się jednobramkową zaliczką.. ale ahh stało się inaczej. Pan Messi, jeszcze nigdy karnego Chelsea nie strzelił. Co do jutrzejszego spotkania The Blues będą za wszelką cenę chcieli ten puchar zdobyć. Jak tu inni napisali, będzie tu spotkanie trenerów to fakt (zmiana Bayernu raczej na pozytywne mecze, nie tylko ten co będzie jutro ale ligowe za dużo na razie efektów nie przynosi), ale trenerzy nie grają oni wystawiają skład i wdrażają przed meczem taktykę. Główną siłą w tym meczu będą sami piłkarze i jak będą przygotowani do meczu. Mimo tego dalej stoję za 2x Chelsea. Bayern to silny zespół, posiadający bardzo mocny atut, który może pokonać każdego.. lecz pewność ich w niektórych meczach potrafi być zgubna. (chociażby ostatni mecz w lidze..) i proszę tego nie negować. Mam swoje zdanie co do tego meczu, jutro się okaże kto wyjdzie górą.
Patrząc na pomocników na skrzydle, mają obie ekipy mocne potencjały Chelsea: Hazard, Mata. Bayern: Ribery, Robben. Tu żaden z zawodników nie będzie się oszczędzał.. Każdy da swoje 200%. Ribery powoli wygasa często jak jest dłużej przy piłce to po prostu mu tą piłkę zabierano. Już nie dysponuje taką szybkością jak kiedyś. Natomiast Robben, mimo swojego wieku nadal to wielki zawodnik.. Posiada genialne przyśpieszenie i potrafi dobrze strzelać lewą nogą. Hazard, w tym meczu również znajdzie się w podstawowym składzie.. doskonały drybler, technik - będzie ogromną siłą w zespole z Londynu. Mata.. również jego wolne są bajeczne, jeśli tylko nadarzy się okazja ku strzelenia bramki z wolnego na pewno się nie będzie zastanawiał. No nic, to jutro pozostaję zapiąć pasy i startować oglądając mecz.. C&#39;mon the blues!
 
djoker 1

djoker

Użytkownik
Superpuchar
Według mnie Chelsea powinna być faworytem jutrzejszego meczu a bukmacherzy ofiarują kurs ponad 5,00 na zwycięstwo The Blues. Uważam, że Bayern z Guardiolą nie będzie nawet w 70 % tak mocny jak za Heynckesa. Jeśli chodzi o dyscypline taktyczną ta będzie na korzyść The Blues. Mourinho jest dużo lepszym trenerem od Guardioli co udowodnił już nie raz. Ma ogromny wpływ na każdą z drużyn , którą prowadzi . Bayern zawsze słynął z mocnej gry skrzydłami i lidera w postaci Schwaintaigera. Pomysł ściągnięcia Thiago Alcantary uważam za największy błąd Guardioli. Ma to ogromny wpływ na drużyne bo wokól tego zawodnika Pep zamierza układać grę przez co według mojej opinii traci swoją główną siłę uderzeniową. Chelsea nawet nie będzie musiała stwarzać dużo okazji - będą czekać na szanse , nie zdziwi mnie błysk Torresa który w takich meczach budzi się z całorocznej boiskowej śpiączki.
Podejrzewam , że Bayern będzie próbował prowadzić grę , zaś Chelsea będzie wychodzić umiejętnie ze swymi zabójczymi kontrami.
Moja propozycja na ten mecz może być tylko jedna :
Chelsea Londyn win po kursie 5,10 Bet365
 
P 26

pioteer

Użytkownik
Mourinho jest dużo lepszym trenerem od Guardioli co udowodnił już nie raz.
w bezpośrednich starciach na boisku czy na konferencjach prasowych? bo raczej nie w tych pierwszych
kursy na mecz raczej nie do grania ze względu na to, że mecz grany jest pod koniec sierpnia i forma drużyn, które dopiero co skończyły presezon, daleka jest od optymalnej. w zasadzie każdy wynik możliwy, włącznie z dogrywką. szukam overów kartkowych, póki co Marathonbet nic ciekawego nie wystawił
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Nie zapominajcie o możliwościach defensywnych obu ekip i jacy bramkarze strzegą bramek.
Neuer i Cech to zawodnicy TOP 5 świata. Bloki defensywne obu ekip prezentują się dobrze.
Takie mecze jak jutrzejszy wygrywa się głównie obroną i nie dopuszczeniem do sytuacji strzeleckich. Nie ma co liczyć na porywające widowisko. Jutro nie będzie się liczył styl tylko efekty. Realna wydaje się być dogrywka po remisie 0-0 lub 1-1. Kursy na poniżej 2,5 bramek na poziomie 2,0 u każdego bukmachera.
Co ciekawe, musi iść massówka na Bawarczyków bo kursy spadają do ok. 1,7. Pewnie jutro jeszcze pospadają. A kto wygra? W tej chwili obie ekipy na podobnym poziomie zatem kluczową rolę ma trener. A w takim przypadku bliżej mi do Mourinho niż do Pepa. Niemniej jednak wszystko zweryfikuje boisko. Nam pozostaje jedynie usiąść przed telewizorem i zazdrościć zawodnikom grania w takim meczu ;) Bo kto by nie chciał ;)
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Po sporej kartkowej zaliczce z Superpucharu Hiszpanii przyszła pora na Superpuchar Europy. Powyżej 4 kartek - 2.00 (bet365) jest warte pogrania, a formuła jednego meczu bardziej mnie przekonuje. Rzut oka na statystyki, ostatni mecz tych drużyn to finał LM, mała ilość kartek jak na regulaminowy czas. Tym razem zdaje się być inaczej, Superpuchar nie ma takiego znaczenia jak zwycięstwo CL, dlatego liczę na trochę większe zaangażowanie ze strony zawodników jeśli chodzi o faule. Dodatkowym smaczkiem jest pojedynek Pepa i Jose, którzy z pewnością odpowiednio nastawią do walki swoich piłkarzy. Ciekawe komu pierwszemu puszczą nerwy. Stawka for fun, żeby lepiej się oglądało.:cool: Powodzenia!
Ribery 23&#39;, Boateng 84&#39; - G.Cahill 41&#39;, Ramires 64&#39;, D.Luiz 66&#39;, Ramires 85&#39; (red), Torres 90&#39;✅✅✅
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Super Puchar Europy. Bayern vs Chelsea
Rewanż za finał Ligi Mistrzów 2 lata temu, kiedy to &quot;The Blues&quot; niespodziewanie po karnych pokonali Bawarczyków ? Rok później obie drużyny wznosiły Puchary po zwycięstwach w europejskich rozgrywkach. Londyńczycy w mniej prestiżowych, bo w Lidze Europejskiej, natomiast Monachijczycy w najważniejszych, czyli Ligi Mistrzów, ponad, to niemiecka drużyna tryumfowała w lidze i Pucharze Niemiec, zaliczając jeden z najlepszych sezonów w całej historii klubu.
Największymi wydarzeniami w tych klubach była zmiana trenerów.
Pep Guardiola przejął schedę po przechodzącym na emeryturę Juppie Heynckesie . Przywitany z mieszanymi uczuciami .
Natomiast na Stamford Bridge wrócił witany jako Bóg, czy zbawiciel - JOSE Mourinho !!! (to tak dla oddania klimatu ???? ) .
Forma drużyn na początku sezonu jest podobna . Bayern odniósł je u siebie na inaugurację z Borsią M&#39;Gladbach , Eintrachtem 0-1 i Nurnbergią 2-0, ostatni mecz był rozgrywany awansem w nim Bawarczycy w lekko rezerwowym składzie odnieśli zaskakujący remis we Freiburgu (głównie przez minimalizm ). Niby wiktorie są lecz nie są one w takim stylu jak sezon temu, kiedy Bayern miażdżył rywali. Teraz zadowalają ich jednobramkowe zwycięstwa.
Chelsea natomiast na starcie sezonu wygrała z Hull 2-0 będąc dużo lepszą drużyną, następnie pojedynek z nieobliczalną &quot;Aston Villą wygrany w końcówce 2-1 i ostatni pojedynek, to mecz na szczycie, czyli potyczka z Manchesterem zakończona ostatecznie remisem(Mou jakby grał na remis w tym spotkaniu. Przykładem jest ofensywnego gracza na Mikkela ). Po wynikach niby wyżej notowany Bayern lecz na moje oko Premier League jest bardziej wyrównane na tą chwilę.
Składy drużyn oczywiście są bardzo wyrównane lecz na papierze w ofensywie lepsze wrażenie robi &quot;Gwiazda Południa&quot; ,gdzie występuje świeżo upieczony zdobywca Złotej Piłki Ribery, a także Mandziukic ,Muller i Roben .
Warto przypomnieć o absencjach .
Bayern- Thiago ,który był ulubieńcem Pepa i grał w większości spotkań, jeden z najlepszych defensywnych pomocników(jak nie najlepszy) w Bundeslidze Javi Martinez i Badstuber, który dużo razy gościł w składzie poprzedniego sezonu, a także niepewny jest występ mózgu drużyny &quot;Bastiego&quot;.
Chelsea- brak absencji u czołowych graczy.
Mecz powinien być jak wspominałem bardzo wyrównany, a o wyniku zdecyduje jedna bramka. Moim zdaniem Chelsea nie stoi na straconej pozycji jak, to widzą buki, więc zagram na &quot;The Blues&quot;, które jest na podobnym poziomie co Bayern, a grę ma bardziej poukładaną. Do tego zachęcają kursy. Ja biorę wariant troszkę mniej ryzykowny .
Typ : Chelsea,remis zwrot
Kurs- 3,50
Expekt
 
O 38

oskar164

Użytkownik
The Special One. Wszystko powinno być jasne. Nie jest? Nie jestem fanem Chelsea, pewnie sam mecz będzie nudny i zdecyduje jedna bramka. Oczywiście wolałbym się mylić, ponieważ jak większość osób które się tu znajdują zasiądę przed telewizorem, odkapsluje chłodny napój i będę podziwiał, bez względu na to co zobaczę, będę podziwiał.
Walka dwóch niezwykle utytułowanych trenerów i klubów które znajdują się na Topie. Wygląda to jednak na początku sezonu bardzo ociężale i ospale. Mam wrażenie, że z &quot;niemieckiego walca&quot; który miażdżył wszystkie kluby napotkane na drodze, został już tylko walec do równania murawy. Wiem jednak, że początki zazwyczaj bywają trudne i trzeba wypracować swój własny styl gry aby zaczęła ona sprawiać przyjemność. Śmiem twierdzić, że ten styl Bayern gdzieś pogubił i nie czuje się najlepiej ze zmianami które zostały narzucone jeszcze za kadencji Heynckesa. Nauczyć gry Niemców tiki-taki to tak jak ja miałbym miał zacząć jeść dzisiaj wieczorem pałeczkami. Poszedłbym spać głodny.
Mourinho jest trenerem z pomysłem na grę, od roku wiedział w co się pakuje i miał na ten skład jakiś pomysł. Współpraca układa się bardzo dobrze, wyniki będą widoczne już dzisiaj.Mistrz gry taktycznej potrafi dokonać Cudów. Chelsea wyeliminuje filary gry Bayernu i sama przejmie inicjatywę. Z Manchesterem zagrali na remis- zwycięstwa w lidze, w znaczącej liczbie przypadków, zdobywa się punktami przywiezionymi od słabszych przeciwników.
Dziś mam ochotę zobaczyć sporo bramek, ale jeżeli ich nie zobaczę, to też będę zadowolony. 20 zł na poniżej 2.5 bramki nie boli, a kurs zachęcający i prawdopodobny: 2.0 w B365.
Pozdrawiam.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Ja mianowicie nie będę rozpisywał się co do samego spotkania, bo zrobili to moi poprzednicy. Planuję tutaj pograć DW i co zauważyłem ? Bukmacherzy największe szanse na dokładny wynik stawiają na 1-1 @ 7.50.
Moim zdaniem ten mecz będzie underowy, obrona i bramkarze to klasa światowa. Defensywa obu zespołów to solidne formacje.
Zatem podsumowując, polecam singlami :
DW 1-1 @ 7.50
DW 0-0 @ 11
X/X @ 5.60


Moim skromnym zdaniem, któryś z tych kursów siądzie, bo wątpie, że któraś z drużyn strzeli dwie bramki.
Pozostaje jeszcze opcja 1-0 lub 0-1 ale ja tego nie gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 125

max-payne

Użytkownik
CHELSEA STRZELI BRAMKĘ - 1,47 - Fortuna ✅
Czyżby buki sugerowały się poniedziałkowym remisem Chelsea? Przyznam, że nic sensownego na ten mecz nie przychodziło mi do głowy, ale tak wysoki kurs na takie zdarzenie mnie zaskoczył. Zgadzam się, że mecz może być underowy, ale chyba nie aż tak jak starcie z Manchesterem United. Nie ma co tu argumentować - nie wyobrażam sobie, żeby Chelsea nie strzeliła tego wieczora bramki przy takim potencjale ofensywnym. Mecz o Superpuchar to zupełnie inna bajka niż spotkanie ligowe.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Węszę powtórkę z poniedziałkowego meczu na Old Trafford. Defensywne męczenie buły i wyczekiwanie na błąd przeciwnika. Guardiola nie potrafi przyswoić do wiadomości, że Bayern to nie Barcelona i nie da im się wpoić tej samej filozofii gry. Z kolei styl gry Mou znają wszyscy - jeśli przeciwnik słaby to strzelić szybko dwa gole i czekać na końcowy gwizdek. Kiedy drużyny prowadzone przez Mourinho i Guardiole grają w jednym meczu, a Hiszpan nie prowadzi Barcelony pewnym jest nudny mecz. Każda z ekip będzie bała się jakoś specjalnie odkryć aby nie nadziać się na kontry, akcje będą konstruowane naprawdę mozolnie, na dodatek Bayern nie ma żadnego z defensywnych pomocników. Nie spodziewam się ciekawego spotkania, a że Bayern jest naprawdę faworyzowany trzeba to wykorzystać. Skromne zwycięstwo którejś z drużyn, under również możliwy, ale za mały kurs aby ryzykować w takim spotkaniu.
poniżej 10,5 rzutów różnych /// 1,72 /// b365 ⛔
zdobędzie trofeum - Chelsea /// 3,25 /// b365 ⛔
1. połowa - remis /// 2,37 /// b365 ⛔
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Ale Guardiola to nie Moyes, i nie da tak łatwo narzucić sobie stylu gry Mourinho. Po drugie, to mecz z MU był jednak meczem ligowym i remis powodował że nikt nikomu nie odskoczył. A co da remis w superpucharze? Mają liczyć na szczęście w karnych?
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Super Cup
Spotkanie: Bayern Monachium - Chelsea Londyn
Typ: X ✅✅✅ (1:1)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Uważam, że nie ma się nad tym spotkaniem co dużo rozwodzić, wygrać może każdy, goli też może być multum (gdy np. pierwsza strzeli Chelsea i to już w pierwszej połowie) a może ich wg nie być jak zespoły będą grały tak zachowawczo jak w ostatnich swoich ligowych spotkaniach. Ja stawiam remis bo dla mnie to najbardziej prawdopodobny wynik dzisiaj, w dodatku kurs elegancki i nie ma tu czego szukać innego na siłę.

Ogólnie można powiedzieć, że Bayern jest lepszym zespołem, ale patrząc na teraźniejszą formę to Chelsea jednak chyba jest trochę bardziej w swoim żywiole, że tak się wyrażę tak więc znowu wszystko mi się na koniec wyrównuje.

Kolejny argument to Jose Mourinho. Pisałem już o nim w ramach opisywania remisu Chelsea na Old Trafford i teraz napiszę to samo: to cwany lis i na pewno zrobi wszystko, żeby wygrać to trofeum a, że puchary potrafi wygrywać to do tego nikogo przekonywać nie potrzeba.

Bukmacherzy nie doceniają Chelsea a ja mimo braku do nich jakiejkolwiek sympatii i owszem. Co z tego, że znowu zagrają 90 minut padaki jak i tak znając życie nie pozwolą sobie na przegranie tego meczu w regulaminowym czasie gry. Także bez zbędnego wgłębienia się w to spotkanie stawiam remis i zobaczymy jak będzie. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że ten mecz na pewno będzie emocjonujący. Pierwsza połowa, będzie takowa poznanie rywala.. i jak jest przygotowana do meczu. W drugiej już powinno być bardziej ciekawiej. Chelsea, będzie miała groźne kontry ale Bayern również nie będzie stał w miejscu. Jeśli miałbym każdego zawodnika porównywać, to jednak to Chelsea ma lepszy potencjał i lepszych zawodników (dla mnie) ale tu może wszystko się wydarzyć. Ja nie skreślam z żadnej z drużyn mimo tego dalej obstawiam przy swoim 2x Chelsea. Żadna z drużyn nie przyjedzie tu się bronić - jedno jest pewne.. bramki padną. Chciałbym widzieć rzuty karne i jak Cech, znowu ratuje swój zespół ale co będzie to będzie. Liczę na The Blues! ????
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Czy Bayern strzeli więcej niż 1 gola w całym meczu TAK 1.72


Dla mnie osobiście jest to pewniak nad pewniakami, znam trenera Bawarczyków od czasów Barcelony i wiem że nie boi się grać on ofensywnej piłki. 2 gole mając tak mocny potencjał ofensywny jest to pewniak a po takim kursie biorę go w ciemno. Obrona Chelsea nie wygląda mi na taką która będzie wstanie odepchać szturm Bawarczyków na bramkę Czecha. Skrzydła obsadzone, napastnik jest, tylko strzelać ????
Typu proszę nie negować, osobiście gram ten typ na bet365 za stawkę 1000 zł i myślę że zimne piwko i miły wieczór mi się szykuje ;)
Gorąco polecam ten typ ????

Pozdrawiam i miłego meczu ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Czy Bayern strzeli więcej niż 1 gola w całym meczu TAK 1.72

Dla mnie osobiście jest to pewniak nad pewniakami, znam trenera Bawarczyków od czasów Barcelony i wiem że nie boi się grać on ofensywnej piłki. 2 gole mając tak mocny potencjał ofensywny jest to pewniak a po takim kursie biorę go w ciemno. Obrona Chelsea nie wygląda mi na taką która będzie wstanie odepchać szturm Bawarczyków na bramkę Czecha. Skrzydła obsadzone, napastnik jest, tylko strzelać ????
Typu proszę nie negować, osobiście gram ten typ na bet365 za stawkę 1000 zł i myślę że zimne piwko i miły wieczór mi się szykuje ;)
Gorąco polecam ten typ ????
Pozdrawiam i miłego meczu ????
No tak pewniak nad pewniakami szkoda że jak grali z Eintrachtem i Freiburgiem to ta super hiper ofensywa potrafiła tylko jednego gola strzelić...
Tu za przeciwnika mają defensywną grę Mourinho i jeden z najlepszych zespołów świata a Ty piszesz że obrona Chelsea nie wygląda na mocną...
Wiadomo wszystkie argumenty tylko żeby podkolorować swój typ;)
1000 zł na over bramkowy w finałowym meczu...
Mogłeś te pieniądze lepiej mi oddać...
Sory ale muszę ponegować bo Twoje argumenty powalają...
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
No tak pewniak nad pewniakami szkoda że jak grali z Eintrachtem i Freiburgiem to ta super hiper ofensywa potrafiła tylko jednego gola strzelić...
Tu za przeciwnika mają defensywną grę Mourinho i jeden z najlepszych zespołów świata a Ty piszesz że obrona Chelsea nie wygląda na mocną...
Wiadomo wszystkie argumenty tylko żeby podkolorować swój typ;)
1000 zł na over bramkowy w finałowym meczu...
Mogłeś te pieniądze lepiej mi oddać...
Sory ale muszę ponegować bo Twoje argumenty powalają...
Hmm powiedzmy inaczej, czy Bayern jest aż taki słaby według Ciebie aby kolejny mecz z rzędu mu nie wyszedł? Gaurdiola doskonale wie co się &quot;święci&quot; i spróbuję szybko postawić na swoim, a on jednak ma sposób na Mourinho. Ofensywna gra Bayernu w dzisiejszym meczu ma wielką szansę ukłuć te dwie bramki przez 90min. Zawodnicy sami wspominają ostatnimi czasy że zaczynają rozumieć filozofię Pepa i wszystko idzie w dobrym kierunku. A co jak co, zawodników do strzelania bramek to oni mają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom