>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 193 - 15.11.2015

Status
Zamknięty.
E 285

embotron

Użytkownik
Moim zdaniem to od poczatku nie byla zadna promocja, Rosholt ze swoim stylem walki moze nie podolac Struve, nie jest latwo go polozyc na plecach, w stojce nie widze, zeby Rosholt jak kolwiek to wygrywal, nawet z plecow moze cos podzialac, jezeli szukac fajnego kursu to duzo lepszy bylby Whittaker.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Z braku czasu nie będę robiłem żadnych sensownych analiz przed UFC 193, ale jestem dumny z waszych wpisów, bowiem over rundowy w walkach babek to jest to na czym osobiście bym się skupiał.
Rousey-Holm Over 0.5 -1.60 ✅✅✅

Tak jak ostatnio trafiłem z typem underowym Rondę, tak pani Holm jest lepsza niż wielu się wydaje. W stójce to może być paradoksalnie dominacja ze strony Holly. I nie kupuje tutaj zachwytów nad boksem Rousey, okej, mocno się rozwinęła, ale ostatnie jej wygrane to w sporym stopniu głupota rywalek które same pchały się w poddania. Jackson z pewnością rozpisał dobry gameplan dla Holm, jest zbyt silna żeby dawać się rzucać po oktagonie. Serio widzę w tej walce szanse dla Holly, i gdyby nie to że to są tylko baby i konsekwencja w taktyce to coś nieznanego dla wielu z nich, to czułbym tutaj sporą szansę niespodzianki. To będzie zupełnie inna stylistycznie rywalka niż poprzednie, nie rzuci się szukając jednego ciosu, a będzie próbowała punktować.
Whittaker 2.30 ✅✅✅
Zgaduje że Hall po ostatniej efektownej wygranej, teraz znowu zostanie śpiochem i uciągnie walkę do jakiejś splitowej porażki. Whittaker to bardzo dobry zawodnik, więc takie kursy to nieporozumienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Rosholt ze swoim stylem walki moze nie podolac Struve, nie jest latwo go polozyc na plecach,
Zapasy dziadka Noga a zapasy Jareda :]
Nog który w ostatniej walce kładzie drąga na ziemie

Kto nie jest go pewien niech zagra za 5 zł aby płaczu nie było hee​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szslon 182

szslon

Użytkownik
Rosholt - Struve to 50/50, Struve duzo lepsze warunki, z dołu na pewno będzie niebezpieczny, i Rosholt samymi zapasami tego nie wygra. Gdyby Struve nie miał choroby, która w każdym momencie może sie odnowić byłby dla mnie grubym faworytem.
 
B 44

bjerne

Użytkownik
Rousey vs Holm - poniżej 1,5 rundy @ 1,44

Ronda nakręcona na tą walkę mega, co widać wpisanymi na np instagramie.

Holm fakt stara mistrzyni świata, lecz bez uderzenia.

Przypominam, że od początku była zakontraktowana jako ta która miała w przyszłości walczyć z Rousey, jednak czekano bo jej walki nie były jakieś ,,cudowne&#39;&#39;

Czego Ronda ma się obawiać ? Uderzenia ? Tego Holm brak.

Imponowały mi zapasy bokserski w ostatnich walkach, nie przypominam sobie by była sprowadzona. Jednak z kim ona walczyła ?

Medalistka olimpijska sprowadzi ją i ubije w pierwszej rundzie.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
No ja bym tak grubo nie szedł w Hunta. Osobiście nawet zagram wygraną Bigfoota. Przypomnę, że &#39;twarda szczęka&#39; Marka została ostatnio dwa razy sprawdzona. Poza tym wegańska dieta też nie koniecznie będzie na plus . Jeśli ktoś twierdzi, że Silva wygrał z Paleleiem przez przypadek to chyba oglądał inną walkę. Część osób chyba zapomina , że Silva ma solidne zaplecze zapaśnicze i BJJ na niezłym poziomie. Poza tym to waga ciężka i ręce tu ważą. Nie neguję, że Hunt może ubić Brazylijczyka, ale widzę sporo szans po stronie Bigfoota. Dał mi zarobić z Paleleiem i mam nadzieję, że da z Huntem po kursie 3.10. Poza tym ciekawie wygląda over 1.5 w walce Rondy. Holly jest niesamowicie silna, ma niezłą stójkę, szansa na wejście typu mocno realna.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
buki zarobily na niektorych kretynach grajacych kursy 1.05, to jest ta jedna na 30 walk z takim kursem ktore koncza sie tak a nie inaczej i nikt mi nie mowi ze granie takich kursow ma sens jakkolwiek, to jest mma a nie pilka nozna i dyspozycja jednostki ma o wiele wieksze znaczenie niz w przypadku chociazby druzyn
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
o dziwo kurs na holm nie byl tak gruby jak w przypadku poprzednich przeciwniczek rondy i wynosil &quot;tylko&quot; 8, a nie ponad 10 jak to zwykle bywalo, przez co wyjatkowo nie zagralem i akurat przegrala haha, co nie zmienia ze buki chyba skoncza wystawiac takie patologiczne kursy w walkach mma, ktore wynosza ponad 10, bo tam nie walcza przypadkowi ludzie, tylko ci ktorzy sie tym zajmuja na codzien
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
na Ronde na betfair było 3 dni temu 1.06 a przed walką 1.19 kto pakował kase na Holm??? dlaczego rynki tak poszly w gore wszedzie na Ronde? zawsze im blizej zdazenia to kursy maleja na faworytow a tu urosl na mistrzynie 3 krotnie dla mnie ktos doskonale wiedziall ze Ronda przegra tak sie rynki nie zachowuja ze z 1.06 robi sie 1.19 takich skokow nie ma.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
na Ronde na betfair było 3 dni temu 1.06 a przed walką 1.19 kto pakował kase na Holm??? dlaczego rynki tak poszly w gore wszedzie na Ronde? zawsze im blizej zdazenia to kursy maleja na faworytow a tu urosl na mistrzynie 3 krotnie dla mnie ktos doskonale wiedziall ze Ronda przegra tak sie rynki nie zachowuja ze z 1.06 robi sie 1.19 takich skokow nie ma.
no tak, ronda sie ewidentnie podlozyla i przyjela high kicka na leb haha ????

pyza za bardzo uwierzyla w swoja niesmiertelnosc, ruszyla do przodu jak buldozer i w przeciwienstwie do aski glowe zostawila w szatni, za co ja holm, ktora jest dobrym jak na warunki kobiece kick bokserem ukarala, jednak wole jedrzejczyk, ktora bez szalenstw wypunktuje rywalke na dystansie 5 rund, bo jezeli wzsystkie sily rzucilaby w pierwszej rundzie jak ronda, czy ostatnio marcin held to mogloby byc slabo
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Mark Hunt - Antonio Silva✅Mark Hunt pok. Antonio Silva przez TKO (prawy sierpowy i uderzenia w parterze), runda 1., 3:41.
Typ: 1 @ 1.42 Betsafe 5/10
Joanna Jedrzejczyk - Valérie LétourneauJoanna Jedrzejczyk pok. Valerie Letourneau przez jednogłośną decyzję sędziowską (2x 49-46, 50-45).
Typ: Over 2½ rounds @ 2.15 Pinnacle 3/10✅
Fight doesn&#39;t go to decision @ 1.34 SportBet 8/10⛔
Fight starts round 2 @ 1.38 SportBet 4/10✅
Jedrzejczyk wins in round 3@ 6.75 Sportbet 1/10⛔
Jako tako to wygląda, chociaż szkoda że Asia nie skończyła wcześniej. Jednak bardzo dobrze że pas zostaje w Polsce i rywalka zdominowana. Cieszy też bardzo wygrana Holm i pokazanie Rondzie gdzie jest jej miejsce, może skończy błyszczeć. Nie mniej szkoda bardzo Piotrka, zwolnić go nie powinni, ale następna walka będzie o wszystko.
Walk wieczoru:
Walka o pas wagi koguciej
135 lbs: Holly Holm pok. Rondę Rousey przez TKO (wysokie kopnięcie i uderzenia w parterze), runda 2., 0:59.
Druga walka wieczoru:

Walka o pas wagi słomkowej
115 lbs: Joanna Jedrzejczyk pok. Valerie Letourneau przez jednogłośną decyzję sędziowską (2x 49-46, 50-45).
Karta główna:
265 lbs: Mark Hunt pok. Antonio Silva przez TKO (prawy sierpowy i uderzenia w parterze), runda 1., 3:41.
185 lbs: Robert Whittaker pok. Uriah Halla przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 29-28).
265 lbs: Jared Rosholt pok. Stefana Struve przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
Karta wstępna (FOX Sports 1)
155 lbs: Jake Matthews pok. Akbarha Arreolę przez TKO (przerwanie lekarza), runda 2., 5:00.
170 lbs: Kyle Noke pok. Petera Sobottę przez TKO (kopnięcie na korpus + ciosy), runda 1., 2:01.
205 lbs: Gian Villante pok. Anthony’ego Perosha przez TKO (prawy prosty), runda 1., 2:56.
125 lbs: Danny Martinez pok. Richiego Vaculika przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
Karta wstępna (UFC Fight Pass)
185 lbs: Daniel Kelly pok. Steve’a Montgomery’ego przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
170 lbs: Richard Walsh pok. Stevena Kennedy’ego przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 29-28).
170 lbs: James Moontasri pok. Antona Zafira przez TKO (kopnięcie obrotowe boczne + ciosy), runda 1., 4:36.
125 lbs: Ben Nguyen pok. Ryana Benoita przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1., 2:35.​


 
Otrzymane punkty reputacji: +29
R 0

rusinka1987

Użytkownik
buki zarobily na niektorych kretynach grajacych kursy 1.05, to jest ta jedna na 30 walk z takim kursem ktore koncza sie tak a nie inaczej i nikt mi nie mowi ze granie takich kursow ma sens jakkolwiek, to jest mma a nie pilka nozna i dyspozycja jednostki ma o wiele wieksze znaczenie niz w przypadku chociazby druzyn
Czyżby? O wiele większe? Ile razy w roku Bayerny, Barcelony i Reale przegrywają (kursy na nich wtedy nie są o wiele większe, jeśli w ogóle), a ile Ronda? To jest sport, wszystko jest możliwe, im częściej grasz, tym większe prawdopodobieństwo przegranej.
/marqs3lby ale też Ronda nie występuje co tydzień czy nawet 2 razy w tygodniu
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Rosholt vs Strufe zdecydowanie walka roku, obaj powinni byc zwolnieni ????
Dokładnie, bida z nędzą. Nawet ksw wykopałaby ich w pisdu, żenada poprostu????
No i Bigfoot, ktoś powonien beknąć za wpuszczanie go do klatki.
Dwie maga antywalki w karcie głównej, no niespotykana sprawa.
A swoją drogą szkoda ogromna że walka Pyzy nie potrwała na pełnym dystansie, byłaby zajebista bitwa rekompensująca ww shity

Na koniec wielkie graty dla Asi za kolejną obronę????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom