>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 213: Nunes vs. Shevchenko 2

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 213: Nunes vs. Shevchenko 2


Data: 8 lipca 2017 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: Las Vegas, Stany Zjednoczone
Hala: T-Mobile Arena (poj. 20 tys.)
Transmisja:
00:30 – karta UFC Fight Pass (FightPass)
02:00 – karta wstępna (FightPass)
04:00 – karta główna (Extreme Sports Channel)
Rozpiska UFC 213
Walka wieczoru
135 lbs: Amanda Nunes (14-4) vs. Valentina Shevchenko (14-2) – o pas mistrzowski
Co-main event
185 lbs: Yoel Romero (12-1) vs. Robert Whittaker (18-4) – o pas tymczasowy
Karta główna
265 lbs: Fabricio Werdum (21-6-1) vs. Alistair Overeem (42-15)
155 lbs: Anthony Pettis (19-6) vs. Jim Miller (28-9)
265 lbs: Daniel Omielańczuk (19-7-1) vs. Curtis Blaydes (6-1)
Karta wstępna
265 lbs: Alexey Oleinik (51-10-1) vs. Travis Browne (18-6-1)
185 lbs: Thiago Santos (14-5) vs. Gerald Meerschaert (26-8)
170 lbs: Chad Laprise (11-2) vs. Brian Camozzi (7-3)
170 lbs: Jordan Mein (29-11) vs. Belal Muhammad (11-2)
Karta UFC Fight Pass
135 lbs: Rob Font (13-2) vs. Douglas Andrade (24-1)
145 lbs: Cody Stamann (14-1) vs. Terrion Ware (17-4)
205 lbs: James Bochnovic (8-1) vs. Trevin Giles (9-0)
źródło:lowking.pl
 
guti94 7,7K

guti94

Użytkownik
Na tej gali z pewnością trzeba będzie szukać kursów i celować w zwycięstwo Valentiny Shevchenko. Walka odbędzie się na 5cio rundowym dystansie i myślę, że to będzie największym kłopotem Amandy Nunes. Jeśli Valentina przewalczy pierwsze dwie rundy, później powinno być tylko łatwiej.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Shevchenko naprawi błędy z pierwszej walki i obierze skuteczniejszy gameplan. Na Nunes beda gwizdac od samego wazenia, za jej sterydowe odpaly i poparcie dla lgbt przez co wydaje mi sie, ze przegra psychicznie, bo co jak co ale psychika to jej najslabsza strona i tak na prawde nie bylo kiedy jej stestowac, bo z Rousey nie miala na sobie presji.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Aspektu psychologicznego to nie ma co poruszać, a 5 rund to wiadomo że faworyzuje Szevchenko, w 3 rundówce Nunes byłaby wyraźnym faworytem.
Ja w tej walce czaje się na over 2.5 Szevchenko 1 połowę walki pewnie będzie walczyła podobnie jak w 1 walce czyli full defense i wolne tempo ale zagadką jest jak to Nunes rozegra. Team brazylijki na pewno wie że ich zawodniczka ma problemy kondycyjne, i sprawa nie wygląda tak że jak walka dojdzie do 3 to z automatu Nunes będzie wygazowana, zarówno w walce z Zingano jak i z Szevchenko brazylijka była wypompowana po tym jak spuszczała gruby ground and pound na rywalkach. Tak się zastanawiam czy możliwe jest aby to mogła rozegrać jakoś taktycznie, w stójce rozgrywać w tempie jakie nadaje Schevchenko czyli nie za duże i np. sklinczować obalić i przeleżeć rywalkę zadając pudzianowe połóż i dołóż bez napalania się na skończenie. Gdy w 1 walcę Nunes obalała i była z góry widać było dużą różnicę w warunkach fizycznych i Szevchenko wyglądała dosyć bezbronnie. No ale możliwe też jest że przy 1 lepszej okazji obali i będzie chciała to jak najszybciej skończyć i był by wóz albo przewóz no i najgorszy scenariusz dla overka. W 1 walce Nunes była dosyć blisko skończenia a było to pod koniec 2 rundy. Co jeśli obali w 1 rundzie i szybciej przejdzie pozycję do zajścia za pleców, miejąc więcej sił i więcej czasu może się jej udać udusić Valentinkę
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Aspektu psychologicznego to nie ma co poruszać, a 5 rund to wiadomo że faworyzuje Szevchenko, w 3 rundówce Nunes byłaby wyraźnym faworytem.
Ja w tej walce czaje się na over 2.5 Szevchenko 1 połowę walki pewnie będzie walczyła podobnie jak w 1 walce czyli full defense i wolne tempo ale zagadką jest jak to Nunes rozegra. Team brazylijki na pewno wie że ich zawodniczka ma problemy kondycyjne, i sprawa nie wygląda tak że jak walka dojdzie do 3 to z automatu Nunes będzie wygazowana, zarówno w walce z Zingano jak i z Szevchenko brazylijka była wypompowana po tym jak spuszczała gruby ground and pound na rywalkach. Tak się zastanawiam czy możliwe jest aby to mogła rozegrać jakoś taktycznie, w stójce rozgrywać w tempie jakie nadaje Schevchenko czyli nie za duże i np. sklinczować obalić i przeleżeć rywalkę zadając pudzianowe połóż i dołóż bez napalania się na skończenie. Gdy w 1 walcę Nunes obalała i była z góry widać było dużą różnicę w warunkach fizycznych i Szevchenko wyglądała dosyć bezbronnie. No ale możliwe też jest że przy 1 lepszej okazji obali i będzie chciała to jak najszybciej skończyć i był by wóz albo przewóz no i najgorszy scenariusz dla overka. W 1 walce Nunes była dosyć blisko skończenia a było to pod koniec 2 rundy. Co jeśli obali w 1 rundzie i szybciej przejdzie pozycję do zajścia za pleców, miejąc więcej sił i więcej czasu może się jej udać udusić Valentinkę
Aspekt psychologiczny zawsze się liczy zwłaszcza przy takich dawkach anabolików jakie przyjmują sportowcy na tym poziomie. Spójrz na to jak ona się zmieniła fizycznie na przestrzeni dwóch lat. Po jej zachowaniu na konferencjach widzę, że w ogóle nie trzyma ciśnienia i jest podatna na otoczenie będąc w obcym miejscu. Obserwowałem obie Panie pod tym kontem, bo obie nie są czyste i stawiam 1000 w ciemno na wygraną Shevchenko bez rozbijania walki na rundy i metodę wygranej.

Uważam, że umiejętności obu &quot;Pań&quot; są na porównywalnym poziomie.

Shevchenko @1.90 forBET
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Aspekt psychologiczny zawsze się liczy zwłaszcza przy takich dawkach anabolików jakie przyjmują sportowcy na tym poziomie. Spójrz na to jak ona się zmieniła fizycznie na przestrzeni dwóch lat. Po jej zachowaniu na konferencjach widzę, że w ogóle nie trzyma ciśnienia i jest podatna na otoczenie będąc w obcym miejscu. Obserwowałem obie Panie pod tym kontem, bo obie nie są czyste i stawiam 1000 w ciemno na wygraną Shevchenko bez rozbijania walki na rundy i metodę wygranej.

Uważam, że umiejętności obu &quot;Pań&quot; są na porównywalnym poziomie.

Shevchenko @1.90 forBET
are You troll?
jakies badania, wyniki badan zwiazku sterydow z aspektem psychologicznym?
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Aspekt psychologiczny zawsze się liczy zwłaszcza przy takich dawkach anabolików jakie przyjmują sportowcy na tym poziomie. Spójrz na to jak ona się zmieniła fizycznie na przestrzeni dwóch lat. Po jej zachowaniu na konferencjach widzę, że w ogóle nie trzyma ciśnienia i jest podatna na otoczenie będąc w obcym miejscu. Obserwowałem obie Panie pod tym kontem, bo obie nie są czyste i stawiam 1000 w ciemno na wygraną Shevchenko bez rozbijania walki na rundy i metodę wygranej.
Uważam, że umiejętności obu &quot;Pań&quot; są na porównywalnym poziomie.
Shevchenko @1.90 forBET
Ciężko mi tu coś odpowiedzieć jak piszesz że zawodnicy biorą spore ilości sterydów, o USADA słyszałeś?
Aspektu psychologicznego można było się doszukiwać w walce Nunes z Rondą ale tutaj ma się Nunes ma się załamać bo ktoś będzie na nią buczeć? ????
Co innego jej octagon IQ które na wysokim poziomie moim zdaniem nie stoi i się często podpala niepotrzebnie tracąc siły.
 
yellowblue 66

yellowblue

Użytkownik
Jak ktoś chce grać na Shevchenko to lepiej próbować na live po 1 rundzie - prawdopodobnie będzie można złapać sporo lepszy kurs, o ile będzie to wyglądać podobnie jak w pierwszej walce.
 
M 56

mcjulian

Użytkownik
Również jestem za Valentiną win. Powyżej już chyba wszystko zostało napisane.
Co do walki romero vs Whittaker. Bez wątpienia idę w wygraną Romero. Licze na ko/ tko z zaskoczenia ???? do tego na środowym media treningu whittaker krzywo postawił nogę co było widać wpłynęło na jego dyspozycję w dalszej części.
Romero win oraz Romero ko/tko.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Omielańczuk vs Blaydes over 1.5 kurs 1.7 lvbet
✅✅✅
Początkowo było 1.6 i o dziwo wzrosło a szczerze nie wiem jakie argumenty mają ludzie żeby grać tu under. Jeden jak i drugi twardy do skończenia. Omielan nigdy nie przegrał przez tko a walk w wadze ciężkiej już sporo ma.
Blaydes duży murzyn z dobrymi zapasami, nie ma wątpliwości że będzie Omielana obalać ale w parterze to nie jest on jakimś zabójcą i z tego co widziałem w jego walkach ufc nie ma ciężkich pięsci. Parteru nie ma jakiegoś super, głównie skupia się na kontroli i na zadawaniu ciosów. Niby wszystkie wygrane przed czasem ale w walce z Milsteadem gdyby nie kontuzja kolana to myślę że walka mogłaby spokojnie dojść do decyzji. Omielan nie 1 raz walczy z zapasiorami, co by nie mówić doświadczenie z takimi zawodnikami ma, w parterze na plecach spokojnie wytrzymał z takim parterowcem jak Olejnik to myślę że Blaydes tym bardziej tu nie zrobi mu krzywdy.
Spodziewam się tu 30-26 decyzji na Blaydesa ale oczywiście trzymam kciuki za naszego. Z Eastem murzyn dawał się trafiać i był momentami naruszony, może Danielowi coś tam też się uda i nawiąże bardziej wyrównaną walkę niż wszyscy się spodziewają..
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Tłumaczenie komuś jak sterydy wpływają na psychikę to jak tłumaczyc jak alkohol wpływa na ośrodek równowagi. Kolego weź mnie nie rozluźniaj ????
Saa to zabawa hormonami, a zaburzając naturalną gospodarkę hormonalną przestajesz postrzegać otoczenie w sposób naturalny i stajesz się zwierzęciem działającym na zasadzie instynktu, tak jest, oni biorą i dzieje im się to co mówię, a Wasza ilość postów i poziom reputacji nie sprawią, że to co Wam się wydaje stanie się prawdą. Gadacie jak typowi kibice, którzy mają tyle pojęcia co się dzieje po drugiej stronie barierki co Andrzej Janisz tylko, że on widzi to z bliska i dalej nie może zrozumieć.
Mam Was rano zamiast kawy.
 
T 13

txc

Użytkownik
To czy komuś po SAA zmienia się psychika jest kwestią osobniczą, więc skończ te swoje wywody.
 
guti94 7,7K

guti94

Użytkownik
No nie było Nam było dane zobaczyć walki wieczoru. Amand chyba spuchł przed Valentiną bo podobno jak mówił Dana White, lekarze nie mieli przeciwwskazań żeby Brazylijczyk mógł w tej walce wystąpić.
No nic, mamy nadzieję, że Valentina jak najszybciej dostanie szansę na rewanż. Najbardziej z tej gali to mi szkoda Yoela Romero, ale no cóż. Mistrzem to on by został gdyby walki trwały zawsze po 3 rundy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom