>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC 223: Holloway vs. Khabib

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 223: Holloway vs. Khabib

Data: sobota, 7 kwietnia 2018 (od 00:15, 8 kwietnia polskiego czasu)
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna i przedwstępna)
Miejsce: Barclays Center - Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Walka wieczoru
155 lbs: Max Holloway (19-3) vs. Khabib Nurmagomedov (25-0)
walka o pas | 5 rund
Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
115 lbs: Rose Namajunas (8-3) vs. Joanna Jędrzejczyk (14-1) | walka o pas | 5 rund
145 lbs: Renato Moicano (11-1-1) vs. Calvin Kattar (18-2) | 3 rundy
155 lbs: Mike Chiesa (13-3) vs. Anthony Pettis (20-7) | 3 rundy
155 lbs: Al Iaquinta (13-3-1) vs. Paul Felder (15-3) | 3 rundy
Karta wstępna (od 02:00 polskiego czasu)
115 lbs: Karolina Kowalkiewicz (11-2) vs. Felice Herrig (14-6) | 3 rundy
125 lbs: Ray Borg (11-3-0) vs. Brandon Moreno (14-4) | 3 rundy
155 lbs: Joe Lauzon (27-15) vs. Chris Gruetzemacher (13-3) | 3 rundy
155 lbs: Evan Dunham (18-6-1) vs. Olivier Aubin-Mercier (11-2) | 3 rundy
Karta przedwstępna (od 00:15 polskiego czasu)
145 lbs: Alex Caceres (13-11-0, 1NC) vs. Artem Lobov (14-14-1, 1NC) | 3 rundy
125 lbs: Bec Rawlings (7-7) vs. Ashlee Evans-Smith (5-3) | 3 rundy
205 lbs: Devin Clark (8-2) vs. Mike Rodriguez (9-2) | 3 rundy
145 lbs: Zabit Magomedsharipov (14-1) vs. Kyle Bochniak (8-2) | 3 rundy
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
982262323359334400
Zaraz sie okaze ze z pierwotnego main eventu Ferguson vs Khabib nikt nie zostanie...
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Czy nie uważacie że kurs na Jędrzejczyk 1,85 jest dużo za wysoki? Ja to gram na kilku kuponach i myślę że Aśka nie da dupy drugi raz. Myślę że Aśka podrażniona raczej niespodziewaną wpadką teraz z mega determinacją zje Namajunas.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Czy nie uważacie że kurs na Jędrzejczyk 1,85 jest dużo za wysoki? Ja to gram na kilku kuponach i myślę że Aśka nie da dupy drugi raz. Myślę że Aśka podrażniona raczej niespodziewaną wpadką teraz z mega determinacją zje Namajunas.
Również tak uważam. Osobiście pobrałem po 1.95
 
W 24

wr_perumal

Użytkownik
Czy nie uważacie że kurs na Jędrzejczyk 1,85 jest dużo za wysoki? Ja to gram na kilku kuponach i myślę że Aśka nie da dupy drugi raz. Myślę że Aśka podrażniona raczej niespodziewaną wpadką teraz z mega determinacją zje Namajunas.
Zdecydowanie popieram twoja propozycje!
Sam zagrałem JJ bardzo grubo po 1.85. Tu nie ma co sie rozpisywać!-pas wraca do Joanny !!!
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
A ja uważam, że Rose skończy ją ponownie w 1 max 2 rundzie.
Asia wyciągnie konsekwencje. Jeżeli nie da się ustrzelić w dwóch pierwszych rundach to w dalszej części zje Rose. Jak wiadomo JJ kondycja kosa i niszczy swoje rywalki w końcówce. Jeżeli Asia zawalczyć tak mądrze jak z Andrade to pas do Niej wróci. Widzę zwycięstwo JJ po kursie 2.0 w STS i więcej mi nic nie trzeba do szczęścia. Uważać na lucky punch.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rose przez T(KO) @3.85⛔
lvbet

Rose ma ciężkie i szybie ręce, a szczęka Joanny nie jest twarda. Do tego ja jej pewność, która zgubiła ją w pierwszym pojedynku, ale nie był to jedyny powód przegranej.
Aśka ma wyciągnąć konsekwencje? Może tak będzie... Jednak nie jestem pewny zwycięstwa Asi, która została nawet naruszona przez Karolinę Kowalkiewicz. Jeden, dobry cios Rosy i może być po walce.
Al Iaquinta przez T(KO) @6.7⛔
lvbet

Typ raczej z 1% na wejście, ale w głównej walce tyle się zmieniało... Miał walczyć Max, później za niego miał walczyć Pettis i skończyło się na Alu. Amerykanin nic nie traci, a może w cholerę zyskać...
Każdy z nich szykował się pod innego przeciwnika, inna taktyka... I dlatego postaramy się to wykorzystać. Nie wejdzie trudno, ważne że walczyliśmy.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Okoliczności tej gali są tak szalone że naprawdę ciężko coś typować. Rose ponoć była mocno poruszona tą akcją z Conorem i rozbijaniem okien busa jakimiś wózkami. Jechała w tym busie akurat. Ciężko stwierdzić jak to wpłynęło. Ale zakładając że wszystko ok, to od grudnia wiele się nie mogło zmienić. Rose nadal ma świetna pracę nóg, balans, ciężko ją bedzie trafić kombinacjami a na tym bazuje JJ. No i ta ciągła obawa z tyłu głowy Polki przed obaleniami, bo gilotynować Amerykanka potrafi jak mało kto. Przyłożyć również, co było widać w pierwszej walce. To kiepski matchup dla Aśki i tyle. I te parę miesięcy wiele zmienić nie mogło, Khabibem się przecież nie stała. Moim zdaniem o skuteczny rewanż będzie bardzo trudno.
 
bagietka92 85

bagietka92

Użytkownik
Okoliczności tej gali są tak szalone że naprawdę ciężko coś typować. Rose ponoć była mocno poruszona tą akcją z Conorem i rozbijaniem okien busa jakimiś wózkami. Jechała w tym busie akurat. Ciężko stwierdzić jak to wpłynęło. Ale zakładając że wszystko ok, to od grudnia wiele się nie mogło zmienić. Rose nadal ma świetna pracę nóg, balans, ciężko ją bedzie trafić kombinacjami a na tym bazuje JJ. No i ta ciągła obawa z tyłu głowy Polki przed obaleniami, bo gilotynować Amerykanka potrafi jak mało kto. Przyłożyć również, co było widać w pierwszej walce. To kiepski matchup dla Aśki i tyle. I te parę miesięcy wiele zmienić nie mogło, Khabibem się przecież nie stała. Moim zdaniem o skuteczny rewanż będzie bardzo trudno.
Przecież to wszystko z tym autokarem to była ustawka XDDD marketing inaczej mówiąc... Że ludzie w to wierzą... Masakra.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Joanna już u niektórych buków jako underdog moim zdaniem warto zagrać
Uważam że te ścinanie mogło serio wpłynąć na performance w 1 walce, tym razem może da się trafić gdzieś na początku ale nie da się znokautować, a w raz z upływem czasu kiedy już dobrze wejdzie w walke powinna punktować przeciwniczkę. Uważam też że Rose ma słabą psychę w walce w przeszłości złamały ją Kowalkiewicz i Esparza dlaczego miałaby tego nie zrobić Jędrzejczyk w tej walce?
 
pasek 6,4K

pasek

Użytkownik
Aśka nie czuła dystansu, była wolna na nogach i strzelała na oślep od początku walki, jak duży wpływ na to miały perypetie z wagą? Nie wiem, ale jako fan JJ zakładam, że duży. 7.5kg dla laski, która waży 52kg w jedną noc? come on, noc nieprzespana, więc można się poruszać jak na szczudłach.
Widzę dwie opcje, Rose przed czasem lub JJ przez decyzję. Nie wiem czy zagram, ale typować mogę ???? Jako fan JJ, mając na uwadze to, że Aśka nie &quot;Conoruje&quot; jak przed pierwszą walką i dodatkowo kursy w okolicach 1.15 przed pierwszym pojedynkiem wydaje mi się, że...
JJ przez decyzję @3 STS

Złodziejstwo, 48-47 ok, ale 49-46? Bez jaj.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przecież to wszystko z tym autokarem to była ustawka XDDD marketing inaczej mówiąc... Że ludzie w to wierzą... Masakra.
Taka ustawka że Conor dostał 50tys kaucji i zapłacił, ale swojemu przydupasowi już nie zapłacił 25tys i kolo siedzi w areszcie. Koleżka McGregora. Oby to była jakaś pomyłka,ale tak podają amerykance.
Co do Aski, to mam nadzieję że będzie dobrze, ale matchup ma najgorszy z możliwych, dla siebie i dal swoich mocnych i słabych stron. Nie mówiąc o tym że teraz już nie ma tego handicapu 5-10% z uwagi na nimb niepokonanej. Zreszta w MMA hodowanie zer w rekordzie się nie sprawdza. Zaden z największych nie był niepokonany i im szybciej, na margienesie Khabib wtopi tym ma większe szanse na nieśmiertelność. Więc tu jakaś nadzieja dla Polki. Ale juz tak na marginesie to najbardziej czekam na walkę Khabiba z Fergusonem, to jest dla niego najbardziej wymagający matchup.
 
pasek 6,4K

pasek

Użytkownik
Ale juz tak na marginesie to najbardziej czekam na walkę Khabiba z Fergusonem, to jest dla niego najbardziej wymagający matchup.
Póki co dla jednego przeciwnikiem nie do przejścia okazało się tiramisu, a dla drugiego kabel ????
 
pasek 6,4K

pasek

Użytkownik
Przebliz temat
Khabib przez ścinanie wagi trafił do szpitala 3h przed ważeniem przed walką z Fergusonem (poprzednio planowaną), wrzucając do neta fotki z rzeczonym tiramisu, a Tony wyleciał z dzisiejszej walki, bo zahaczył o kabel w studio chyba na media day i uszkodził kolano, więc nie walczy dzisiaj ????
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Na marthonie jest 1.97 na Jedrzejczyk(1.93Namajunas). Ostatnie pieniadze jestem w stanie w to wlozyc. Jedrzejczyk troche obrosla w piorka po 14 wygranych. Po porazce raczej zrozumiala ze nie jest Terminatorem. Kowalkiewicz ja &#39;ograla&#39; 2 lata temu. Qrwa po takim kursie warto wchodzic grubo. Moze typ nie wejsc ale naprawde warto probowac. Jedrzejczyk nie jest faworytem, bez jaj ????
 
pasek 6,4K

pasek

Użytkownik
Na marthonie jest 1.97 na Jedrzejczyk(1.93Namajunas). Ostatnie pieniadze jestem w stanie w to wlozyc. Jedrzejczyk troche obrosla w piorka po 14 wygranych. Po porazce raczej zrozumiala ze nie jest Terminatorem. Kowalkiewicz ja &#39;ograla&#39; 2 lata temu. Qrwa po takim kursie warto wchodzic grubo. Moze typ nie wejsc ale naprawde warto probowac. Jedrzejczyk nie jest faworytem, bez jaj ????
Lepiej zagrać JJ przez decyzję, na TKO się nie zanosi, na poddanie tym bardziej ???? a i kurs lepszy
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Kazdy ziom gra co chce. Kurs na decyzje jest lepszy zdecydowanie. Jesli jednak ktos wchodzi grubo warto zagrac &#39;tylko&#39; wygrana
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom