>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC 225: Whittaker vs. Romero 2

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 225: Whittaker vs. Romero 2

Data: 9 czerwca 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC FightPass (cała gala)
Miejsce: Adirondack Bank Center - Chicago, Stany Zjednoczone
Walka wieczoru
185 lbs: Robert Whittaker (19-4) vs. Yoel Romero (13-2)
o pas mistrzowski | 5 rund
Co-main event
170 lbs: Rafael dos Anjos (28-9) vs. Colby Covington (13-1)
o tymczasowy pas mistrzowski | 5 rund
Karta główna (04:00 polskiego czasu)
145 lbs: Holly Holm (11-4) vs. Megan Anderson (7-2)
265 lbs: Andrei Arlovski (27-15) vs. Tai Tuivasa (9-0)
170 lbs: CM Punk (0-1) vs. Mike Jackson (0-1)
Karta wstępna (02:00 polskiego czasu)
265 lbs: Alistair Overeem (43-16) vs. Curtis Blaydes (9-1)
115 lbs: Claudia Gadelha (15-3) vs. Carla Esparza (13-4)
145 lbs: Ricardo Lamas (18-6) vs. Mirsad Bektic (12-1)
265 lbs: Rashad Coulter (8-3) vs. Chris de la Rocha (4-2)
Karta przedwstępna (00:15 polskiego czasu)
205 lbs: Rashad Evans (19-7-1) vs. Anthony Smith (28-13)
125 lbs: Joseph Benavidez (25-4) vs. Sergio Pettis (16-3)
155 lbs: Clay Guida (34-17) vs. Charles Oliveira (22-8)
145 lbs: Mike Santiago (21-11) vs. Dan Ige (8-2)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Alistair Overeem @2.40 unibet ⛔
Żenada. Wie ze walczy z typem który ciagle obala a i tak zero obrony.
Ten kurs to dla mnie żart i okazja w jednym. Każdy kto siedzi w MMA wie o sławnej „szklanej” szczęce Aliego, ale błagam. Kim jest Blaydes żeby być faworytem z taką legendą tego sportu, którego oglądam od lat zajarany jak pochodnia, typem który cały czas jest w topie heavyweight i miał na widelcu obecnego dominatora czyli Miocicia. Reem trenuje w najlepszym wg mnie gymie w Stanach - Wilkenjohn&amp;Jackson w Albuqerque i jestem przekonany, że ułożą koniowi odpowiedni gameplan do uniknięcia jakiegoś nokautującego ciosu.
Rafael Dos Anjos @2.05 unibet
Podobna analogia do powyższego typu. Lubię trash talk, ale wyrafinowany i poparty umiejętnościami jak w przypadku Conora czy Sonnena, a nie szczekającego ratlerka Covingtona. Przykro mi, ale mówiąc kolokwialnie, jest jeszcze za krótki na takiego dzika jak Dos Anjos. Typuje Brazola przed czasem w którejś z rund mistrzowskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Typy kolegi Solarisa jak najbardziej ok. Ja nawet pójdę ciut dalej i zagram wygraną Overeema przez decyzję. Kurs 5.0 na bet365. Curtis ma bardzo twardą szczękę co było widać w walce z Ngannou i Huntem. Wątpię żeby Holender go znokautował. O decyzję łatwo też nie będzie ale kurs zacny. ⛔
Romero przed czasem 4.75 na bet365.
Whittaker to mistrz. Świetna stójka, bardzo dobre zapasy do tego Yoel miał problemy ze zrobieniem wagi ale to cały czas Romero. Chwilka nieuwagi Roberta może kosztować go ciężki nokaut. Sam w wywiadzie powiedział, że jego walka z Kubańczykiem to 50/50 między innymi dlatego, że ten tak piekielnie mocno uderza. Bet365 dał bardzo dobry kurs na wygraną Kubańczyka przed czasem (np. Unibet 3.75), więc myśl że warto spróbować nie szalejąc oczywiście ze stawką. ⛔
Wygrana Ricardo Lamasa 3.0 na bet365. ⛔
Bektic to talenciak, szczególnie jeśli chodzi o zapasy ale Lamas to nie jest jakiś chłopak do bicia. Kurs trochę przesadzony.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
CM Punk @2.55 lvbet⛔

Gość, który na pewno przyniesie zyska dla UFC. Właśnie tacy muszą wygrywać swoje pierwsze walki, dlatego wybór rywala nie powinien dziwić. Mike Jackson, 33 lata, przegrana przez poddanie w 1R. Typ jest anonimowy. Odpowiedni dla CM Punka, żeby wygrać walkę, który jakimś super fighterem nie jest. Ciężko napisać, że jest fighterem, ale kurs bardzo atrakcyjny. Bierę to!
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
CM Punk @2.55 lvbet

Gość, który na pewno przyniesie zyska dla UFC. Właśnie tacy muszą wygrywać swoje pierwsze walki, dlatego wybór rywala nie powinien dziwić. Mike Jackson, 33 lata, przegrana przez poddanie w 1R. Typ jest anonimowy. Odpowiedni dla CM Punka, żeby wygrać walkę, który jakimś super fighterem nie jest. Ciężko napisać, że jest fighterem, ale kurs bardzo atrakcyjny. Bierę to!
sie ma dla Punka to jest 2 walka w ufc walczył dawno ponad rok temu i szybko to sie skończyło....

 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Na KSW szybko i ciekawie wiec lecim...UFC obok tego nie mogę przejść to sa sztuki walki taki kurs

UFC 225, Chicago (USA) MMA - Zaklady Specjalne - 6 lub więcej walk gali zakończy sie przez KO TKO 17 Fortuna⛔ szkoda dobrze sie zaczęło....

po słowie do rozpiski zaznaczę co moze byc KOTKO a co nie....a potem będą typki.... ja zdążę :p



185 lbs: Robert Whittaker (19-4) vs. Yoel Romero (13-2) KO TKO bardzo realne żołnierz boga jak pierdo....to nie ma co zbierać 5 rund cardio u weteran moze być kulawe w końcowych mistrzowskich rundach to i powracający mistrz moze to skończyć jakimiś kopnięciami to powinna byc super walka starcie numer 2
o pas mistrzowski | 5 rund

Co-main event
170 lbs: Rafael dos Anjos (28-9) vs. Colby Covington (13-1) tu szanse male na KO TKO ale liczę na kopnięcia RDA mogą zrobić robotę i jakieś TKO moze wpadnie w końcowych rundach możliwe....
o tymczasowy pas mistrzowski | 5 rund
Karta główna (04:00 polskiego czasu)
145 lbs: Holly Holm (11-4) vs. Megan Anderson (7-2) panie raczej na pkt decyzja Holly bokserka stójka ale jestem ciekawy co pokaże Megan bo w cv ma troszke KO TKO ale jak Holm przed czasem nie przegrała z Cyborgowa to....
265 lbs: Andrei Arlovski (27-15) vs. Tai Tuivasa (9-0) Tutaj ciezkie KO Bam bam Tai jak trafi to...pitbull odleci pojdzie spac
170 lbs: CM Punk (0-1) vs. Mike Jackson (0-1) freak fajt ciężko cos kombinować nie liczę na nic moze sie zdziwię :p
Karta wstępna (02:00 polskiego czasu)
265 lbs: Alistair Overeem (43-16) vs. Curtis Blaydes (9-1) Rea-am zawsze groźny i KO realne ale Rezor moze go pomęczyć i tez skończyć szczeka Holendra ruszana nie raz.... musi byc super fajt :}}}}:fight:
115 lbs: Claudia Gadelha (15-3) vs. Carla Esparza (13-4) tutaj na pkt albo poddanie Brazylijki....
145 lbs: Ricardo Lamas (18-6) vs. Mirsad Bektic (12-1) hm nie wiem chyba na pkt chodziarz oba potrafią robić KO
265 lbs: Rashad Coulter (8-3) vs. Chris de la Rocha (4-2) tutaj liczę na KO
Karta przedwstępna (00:15 polskiego czasu)
205 lbs: Rashad Evans (19-7-1) vs. Anthony Smith (28-13) tutaj liczę na TKO ostatnie 4 walki Smitha to jest wlasnie to....
125 lbs: Joseph Benavidez (25-4) vs. Sergio Pettis (16-3) tuatj na pkt decyzja...szanse 1 %
155 lbs: Clay Guida (34-17) vs. Charles Oliveira (22-8) tutaj tez decyzja
145 lbs: Mike Santiago (21-11) vs. Dan Ige (8-2) tutaj nie wiem....moze podanie decyzja ale TKO moze wpaść....Ogólnie jak ktos ma jakieś drobne na Fortunie POLECAM ten bet po tym kursie przy tej ilości walk ma szanse bytu zacznie to sie spokojnie ale...potem fajerwerki murowane 6-7 KO TKO jest do ugrania
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Typy kolegi Solarisa jak najbardziej ok. Ja nawet pójdę ciut dalej i zagram wygraną Overeema przez decyzję. Kurs 5.0 na bet365. Curtis ma bardzo twardą szczękę co było widać w walce z Ngannou i Huntem. Wątpię żeby Holender go znokautował. O decyzję łatwo też nie będzie ale kurs zacny.
Romero przed czasem 4.75 na bet365.
Whittaker to mistrz. Świetna stójka, bardzo dobre zapasy do tego Yoel miał problemy ze zrobieniem wagi ale to cały czas Romero. Chwilka nieuwagi Roberta może kosztować go ciężki nokaut. Sam w wywiadzie powiedział, że jego walka z Kubańczykiem to 50/50 między innymi dlatego, że ten tak piekielnie mocno uderza. Bet365 dał bardzo dobry kurs na wygraną Kubańczyka przed czasem (np. Unibet 3.75), więc myśl że warto spróbować nie szalejąc oczywiście ze stawką.
Wygrana Ricardo Lamasa 3.0 na bet365.
Bektic to talenciak, szczególnie jeśli chodzi o zapasy ale Lamas to nie jest jakiś chłopak do bicia. Kurs trochę przesadzony.
Uwaga z Romero. Problemy z wagą były na tyle poważne, że w sieci pojawiło się wideo, jak Yoel ledwo idzie o własnych siłach w hotelowym korytarzu po ważeniu. Kondycja na 2 rundy max.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Uwaga z Romero. Problemy z wagą były na tyle poważne, że w sieci pojawiło się wideo, jak Yoel ledwo idzie o własnych siłach w hotelowym korytarzu po ważeniu. Kondycja na 2 rundy max.
Tak jak pisałem, Romero był niebezpieczny w każdej sekundzie walki ale Wittaker to kozak, pokazał klasę.
Dobrze, że walkę Overeema z Blaydesem nie sędziował Mario Yamasaki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom