>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC 228: Woodley vs. Till

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
UFC 228: Woodley vs. Till

Data: 8 września 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: Dallas, Stany Zjednoczone
Hala: American Airlines Center (poj. 20 tys.)
Walka wieczoru
170 lbs: Tyron Woodley (18-3-1) vs. Darren Till (17-0-1)
o pas mistrzowski | 5 rund
Co-main event
125 lbs: Nicco Montano (4-2) vs. Valentina Shevchenko (15-3)
o pas mistrzowski | 5 rund
Karta główna
145 lbs: Zabit Magomedsharipov (15-1) vs. Brandon Davis (9-5)
115 lbs: Karolina Kowalkiewicz (12-2) vs. Jessica Andrade (18-6) (ok. 4:30)
170 lbs: Niko Price (12-1) vs. Abdul Razak Alhassan (9-1)
Karta wstępna
115 lbs: Tatiana Suarez (6-0) vs. Carla Esparza (13-5)
135 lbs: Aljamain Sterling (15-3) vs. Cody Stamann (17-1)
135 lbs: Jimmie Rivera (21-2) vs. John Dodson (20-9)
185 lbs: Darren Stewart (8-3) vs. Charles Byrd (10-4)
Karta UFC Fight Pass
170 lbs: Diego Sanchez (27-11) vs. Craig White (14-8)
155 lbs: Jim Miller (28-12) vs. Alex White (12-4)
135 lbs: Irene Aldana (8-4) vs. Lucie Pudilova (8-2)
125 lbs: Roberto Sanchez (8-1) vs. Jarred Brooks (13-2)
170 lbs: Frank Camacho (21-6) vs. Geoffrey Neal (9-2)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Siema.
Obstawiłem Karolinę po kursie 3,9. Mysle ze to duze value. Na pewno Andrade jest faworytka ale nie az taka.
Ostatnio w jaims wywiadzie Karolina mowila ze lecac na walke z Gadhela dowiedziala ze sie ze zmarl jej dziadek, ktory ja wychowywal. Wiadomo jak wazna jest psychika w MMA.
Mysle ze to byl wypadek przy pracy i gorsza dyspozycja tamtego dnia.
Ufc on Fox 17 - Karolina kurs 2,45 - wygrana
Fight Night 87 - kurs 1,3 - wygrana
UFC 201 - kurs 2,65 - wygrana
Ufc 205 - kurs 4,25 - przegrana
Ufc 212 - kurs 3,4 - przegrana
Fight night 118 - kurs 1,17 - wygrana
Ufc 223 - kurs 1,53 - wygrana
Z 5 swoich wygranych walk w ufc wygrala dwie bedac underdogiem (w tym jedna z obecna mistrzynia).
Andrade 2 walki w ufc przegrala przez poddanie.
Licze ze Karolcia podda Andrade.
Pozdro
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Teraz mi podaj ile razy ona zeszla do parteru w ufc ??
Grasz beznadziejne 3.90 gdzie juz wszedzie jest 4.50 , liczysz na poddanie na ktore jest 19.00 ? Gdzie tu logika buehehe
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
To Andrade bedzie sprowadzac nie Karolina.
Ja postawilem po 3,9. Jak znalazles po 4,5 to gratulacje kolego.
Strzelam ze wygra przez decyzje lub poddanie.
Chcialbym zeby to bylo poddanie bo raczej nie ko.
Sprobuj trafic jak sie sonczy walka w mma. Zycze powodzenia.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Nicco Montano (4-2) vs. Valentina Shevchenko (15-3)
Shevchenko wygra przed czasem 1.55 na Unibet.
Amerykańska mistrzyni wagi muszej w pierwszej obronie pasa (mistrzostwo dostała z automatu po wygraniu TUFa). Jak dla mnie będzie to jej pierwsza i zarazem ostatnia obrona. Rosjanka to jedna z najlepszych zawodniczek mma i jestem pewny, że rozbije Montano na przestrzeni 5 rund (tym bardziej, że walki nie będzie sędziował Mario Yamasaki).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tyron Woodley - Darren Till
Fight starts round 4: Tak @ 1.62 ⛔
Fight starts round 5: Tak @ 1.74 ⛔
Fight goes to decision: Tak @ 2.00 ⛔
Betsafe
Scenariuszy na walkę wieczoru może być wiele, ale chyba najbardziej prawdopodobne jest jedno wielkie czajenie się i cyniczne punktowanie rund by wystarczyło na decyzję. Tak się złożyło że 2 ostatnie walki mistrza i ostatnia Tilla to starcia z Thompsonem. Wszystkie były mega wyrównane, wielu nawet twierdzi że Till przegrał z Wonderboyem. Ale ważniejsze jak te wszystkie walki przez większość czasu wyglądały: jedne wielkie szachy w oktagonie, rywale świadomi swoich atutów jak i najwyższej stawki po prostu minimalizowali ryzyko, po kilka ciosów na rundę, rzadkie zwarcia, podobnie z próbami obaleń które szybko były pacyfikowane przez obronę rywala, o wygranych rundach decydowały dosłownie pojedyncze znaczące uderzenia. I tak te trzy walki wyglądały aż do ostatniego gongu. Nie widzę powodu by w tej walce mielibyśmy zobaczyć coś innego. Till to taka nowa wersja Thompsona, duży na tę kategorię wagową, więc zasięgiem będzie trzymał Woodleya na dystans i sam szukał jakiejś dziury w obronie o co będzie trudno. Ciekaw jestem czy walka w ogóle zejdzie do parteru, osobiście wątpię, chyba że po jakimś błędzie albo w akcie desperacji by gonić wynik. Tak czy siak obaj mają arsenał by niwelowac atuty rywala i możemy obejrzeć kolejną walkę dla koneserów o wyniku której zadecydują niuanse.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Andrade - Kowalkiewicz
walka potrwa cały dystans? Nie @2.7✅✅
lv

Andrade to kawał &quot;dzika&quot; bardzo wymagająca rywalka. Idę w tym kierunku, ponieważ nie powinna mieć problemów z obaleniem, a na ziemi może w każdej chwili poddać. Jeśli Andrade przeniesie walkę do parteru z czym nie powinna mieć problemów, to o poddanie może być łatwo. Przede wszystkim siła będzie po stronie Andrade.
Sama Karolina przyznała, że jej najbliższa rywalka posiada bardzo dobre zapasy i parter oraz jest silna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
Niegralbym Kowalkiewicz tutaj. Andrade idzie jak burza, z tego co pamietam to zdemolowala Gadelhe w ich walce. Karolina glownie probuje walczyc w stojce i ma tam umiejetnosci, ale mysle ze sila ciosu i ewentualnie zapasy Andrade wystarcza. Dla mnie no bet.
Pobieram bet na Shevchenko podany wyzej, tylko w zmienionej formie. Na betsafe jest taka opcja:
Nicco Montano - Valentina Shevchenko
Fight goes to decision?
No 1,62
Do tego zagralem Till&#39;a juz duzo wczesniej po kursie 1.99. Teraz widze na betsafe 1.71.
Umiejetnosci w stojce plus duza przewaga warunkow fizycznych mysle ze wystarczy na mistrza. Zapasy oczywiscie dla Woodley&#39;a, ale mysle ze zaden nie bedzie probowal sprowadzac.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Walka Montano - Szewczenko oficjalnie odwołana. Montano wylądowała w szpitalu.
http://m.uk.ufc.com/news/Statement-on-UFC-228
Walentyna nawet mówiła, że nie wierzy żeby Amerykanka pojawiła się w oktagonie.
Jeśli chodzi o Karoline to szans tutaj nie widzę. Tak jak pisał Karciarz, mnie również nie zdziwi jeśli Brazylijka wygra przed czasem.
Co sądzicie o Suarez wygra przez KO, TKO lub DQ po kursie 12 na Unibet?
Esparza niby twarda ale Tatiana to dzik...
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Wszyscy zastanawiali się czy Till ostatecznie wyrobi się z wagą a co ciekawe tutaj Woodley mógł wylecieć z tej walki. Co do pojedynku - ciezko wybrać ale bardziej sklanialbym się ku mistrzowi. Woodley to stary wyga i ma spore doświadczenie. Till jest szybki i próbuje narzucić swój styl przeciwnikowi ale czasami za bardzo się otwiera. Z Woodleyem trzeba uważać, bo też dysponuje szybkim uderzeniem i jest dynamiczny. Liczę ze pojawi się moment na obalenie i Woodley wykorzysta swoją przewagę w parterze. Tak naprawdę ciężko tutaj coś naskrobac, większość kieruje się wyczuciem bo starcie pomiędzy dwoma równoważnymi graczami. Dużo ludzi jednak wybiera Tilla z uwagi na fakt ze jest młody i ma przewagę wzrostu ale ja jestem zdania że Woodley nie pozwoli się zdominować i postawi bardzo ciężkie warunki Anglikowi.
Woodley wygra @ 2.04 fortuna✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Till by KO/TKO @2.7 Betsson
Woodley wins by decision @3.1 Betsson

Jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi, to ja gram tę walkę w ten sposób, dzieląc swój obecny hajs na buku na pół, gdyż jeśli Till ma wygrać to uważam, że to będzie po jakimś nokaucie, jakoś nie widzę tutaj poddania z jego strony,a drugi zakład wybieram ten, z racji tego że wydaje mi się, że mało prawdopodobne jest to, żeby walka idąc na dystans rozstrzygnęła się na korzyść Brytola. To jest bardziej na kalkulację, sporty walki oglądam bardziej rozrywkowo niż je jakoś analizuję i Woodley to jest weteran, natomiast Tilla widziałem ze 2 walki i z jednej strony ciekawy zawodnik, ale z drugiej jak dla mnie za bardzo się podpala i jak szybko nie znokautuje powiedzmy do 3 rundy to raczej nie widziałbym go w roli triumfatora.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom