>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 111: Holm vs. Correia

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 111: Holm vs. Correia
Data: sobota, 17 czerwca 2017, 10:30
Transmisja: UFC Fight Pass
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: Singapore Indoor Stadium - Kallang, Singapur

Walka wieczoru
135 lbs: Holly Holm (10-3-0) vs. Bethe Correia (10-2-1) | 5 rund
Karta główna (od 14:00 naszego czasu)
265 lbs: Andrei Arlovski (25-14-0, 1NC) vs. Marcin Tybura (15-2-0) | 3 rundy
170 lbs: Dong Hyun Kim (22-3-1, 1NC) vs. Colby Covington (11-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Rafael dos Anjos (25-9-0) vs. Tarec Saffiedine (16-6-0) | 3 rundy
Karta wstępna (od 10:30 naszego czasu)
155 lbs: Takanori Gomi (35-12-0, 1NC) vs. Jon Tuck (9-4-0) | 3 rundy
265 lbs: Walt Harris (9-5-0) vs. Cyril Asker (8-2-0) | 3 rundy
145 lbs: Alex Caceres (12-10-0, 1NC) vs. Rolando Dy (8-4-0, 1NC) | 3 rundy
125 lbs: Yuta Sasaki (19-4-2) vs. Justin Scoggins (11-3-0) | 3 rundy
170 lbs: Jingliang Li (12-4-0) vs. Frank Camacho (20-4-0) | 3 rundy
135 lbs: Kwan Ho Kwak (9-1-0) vs. Russell Doane (14-7-0) | 3 rundy
125 lbs: Carls John de Tomas (8-0-0) vs. Naoki Inoue (10-0-0) | 3 rundy
135 lbs: Ji Yeon Kim (6-0-2) vs. Lucie Pudilová (6-2-0) | 3 rundy
źródło: ufc.com, mmarocks.pl
http://www.youtube.com/watch?v=hNUzHdRq5IQ
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Ja zagrałem za 2,65 jakiś czas temu bo myślałem, że będzie spadał...
3,0 brać w ciemno.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ja nie potrafie znalezc nawet 1 argumentu za ybura a co dopiero za 1,30 na niego... i kolejne pytanie czemu to rosnie na andrzeja
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
ja nie potrafie znalezc nawet 1 argumentu za ybura a co dopiero za 1,30 na niego... i kolejne pytanie czemu to rosnie na andrzeja
Ja zagrałem za 2,65 jakiś czas temu bo myślałem, że będzie spadał...
3,0 brać w ciemno.
Arlovski - Tybura
Czy tylko dla mnie kurs 3 na Arlovskiego to jest mega promocja jaką dają buki?
To ja bym was prosił w takim razie jakie są wasze argumenty za Arlovskim jaki widzicie takie wielkie value w kursie na niego.
A jak chcecie argumenty za Tyburą to proszę bardzo
- przede wszystkim słaba szczęka Arlovskiego, wystarczy trafić i Białorusin pada na kolana i wystarczy dobić, Tybura zaś w karierze tylko 1 przegrana tko na 17 walk i to nie przez nokaut tylko doctor stoppage.
- kondycja moim zdaniem po stronie polaka, w 1 rundzie Arlovski ma zrywy i przyciska rywala, później słabnie popełnia więcej błędów, widzieliśmy jakiego fronta mu sprzedał Overeem ;)
- Stójka Tybury moim zdaniem niedoceniona, przypominam że polak trenuje pod okiem Jeleniewskiego i Złotkowskiego a w tym teamie stójka to ostatnia rzecz o którą można się przyczepić. Kto by pomysłał że pudzian znokautuje w 20 sekund 1 ciosem w stójce rywala czy Janek będzie spuszczał baty Gustaffsonowi. Arlovski zostanie tak samo rozpracowany.
U Marcina widać duży progres w tej płaszczyźnie, nie boi się wchodzić w wymiane, częste używanie kopnięć, znokautowanie Pesty przez high kick czy podłączenie front kickiem tego brazola z którym ostatnio walczył to nie jest byle co moim zdaniem.
No i na koniec Arlovski wraca po 4 porażkach w tym 3 przez ko, 19 lat w zawodowym mma, wiele osób się zastanawia czemu on na emeryturę jeszcze nie przeszedł. Tybura 6 lat w mma, cały czas widać u niego progres.
Sam nie wiem czy będę tu kogoś grał bo słaby kurs na Tyburę, jak podskoczy do 1.5-1.6 to pomyślę.
Czekam teraz na wasze argumenty pany ;)
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
To ja bym was prosił w takim razie jakie są wasze argumenty za Arlovskim jaki widzicie takie wielkie value w kursie na niego.
A jak chcecie argumenty za Tyburą to proszę bardzo
- przede wszystkim słaba szczęka Arlovskiego, wystarczy trafić i Białorusin pada na kolana i wystarczy dobić, Tybura zaś w karierze tylko 1 przegrana tko na 17 walk i to nie przez nokaut tylko doctor stoppage.
- kondycja moim zdaniem po stronie polaka, w 1 rundzie Arlovski ma zrywy i przyciska rywala, później słabnie popełnia więcej błędów, widzieliśmy jakiego fronta mu sprzedał Overeem ;)
- Stójka Tybury moim zdaniem niedoceniona, przypominam że polak trenuje pod okiem Jeleniewskiego i Złotkowskiego a w tym teamie stójka to ostatnia rzecz o którą można się przyczepić. Kto by pomysłał że pudzian znokautuje w 20 sekund 1 ciosem w stójce rywala czy Janek będzie spuszczał baty Gustaffsonowi. Arlovski zostanie tak samo rozpracowany.
U Marcina widać duży progres w tej płaszczyźnie, nie boi się wchodzić w wymiane, częste używanie kopnięć, znokautowanie Pesty przez high kick czy podłączenie front kickiem tego brazola z którym ostatnio walczył to nie jest byle co moim zdaniem.
No i na koniec Arlovski wraca po 4 porażkach w tym 3 przez ko, 19 lat w zawodowym mma, wiele osób się zastanawia czemu on na emeryturę jeszcze nie przeszedł. Tybura 6 lat w mma, cały czas widać u niego progres.
Sam nie wiem czy będę tu kogoś grał bo słaby kurs na Tyburę, jak podskoczy do 1.5-1.6 to pomyślę.
Czekam teraz na wasze argumenty pany ;)
Szczerze to widzę dwa. Doświadczenie po stronie Arlovskiego i poprzednich czterech rywali- 4 przegrane, ale z nazwiskami, z którymi Tybura może nigdy nie zawalczyć. Osobiście tego nie tknę, albo postawię na jakiś over rundowy jeśli będzie warto.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Andrej legenda , tybura sredniak.
Andrej odcinany ale przez kogo ??
Mir po decyzji, travis na rozkladzie. Gdzie tu tybur z 1.30 ktory przegrywa z puetzem czy johnsonem ?
Ps ; czemu takie spadki na covingtona ? Dong byl 2.8 a dzis 3.50. Przez staredown...?
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Arlovski vs Tybura
TYP 2
Kurs 1.4
Nie jestem w stanie pojąć, skąd w narodzie taka mała wiara w Marcina, cały świat go stawia tu w roli dość mocnego faworyta, tylko nie Polacy, no ale cóż, kto ma łeb na karku to jutro na tym zarobi.
-moim zdaniem Tybura zmiażdży jutro w oktagonie Andrzejka, zastanówmy się o co toczy się gra. Marcin ma w tej walce barrrrdzo dużo do wygrania, ta walka może mu otworzyć wielkie możliwośći i z pewnością jest jego najważniejszą w życiu, natomiast Arlovski nie walczy już o nic, przegrał 4 walki z rzędu i ta może być jego ostatnią w UFC
-no właśnie 4 przegrane walki z rzedu w tym 3 przez KO, chyba każdy wie, że szczeka Arlovskiego do najmocniejszych nie należy i jak tylko Marcin trafi czysciocha to będzie po walce, a trafi raz na pewno... ???? po za tym ostatnią walkę Arlovski wygrał już przeszło 2 lata temu! Jasne, ktoś może stwierdzić, że te 4 walki przegrał z bardzo mocnymi przeciwnikami, no ale przecież Tybura aspiruje do miana jednego z najmocniejszych w tej wadze, i kiedy ma to pokazać jak nie teraz!
-dość dominacji dziadków. No właśnie, jeśli spojrzymy na wagę ciężka to dziadkowie wiodą prym...no ale też znów ile można? Moim zdaniem jutro Marcin wyśle jednego dziadka na emeryturę , Pitbull ma już zaraz 40lat i najwyższa pora zejść ze sceny, młodość tu będzie górą.
-być może taka mała wiara rodaków w Tyburę jest spowodowana kiepskimi ostatnio wynikami naszych rodaków tj, kowalkiewicz, held, czy fonfara dali ostatnio ciała, Tybura przełamię tą serię ????
Co ciekawe na Tapology użytkownicy daja 67% szans na zwycięstwo Tybury do 33% na Arlovskigo, a już na polskim forum poświęconym stricte mma , 60% do 40% na korzyśc Arlovskiego, nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Polecam grać jako singiel, za poważniejsze pieniądze.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
To ja bym was prosił w takim razie jakie są wasze argumenty za Arlovskim jaki widzicie takie wielkie value w kursie na niego.
A jak chcecie argumenty za Tyburą to proszę bardzo
- przede wszystkim słaba szczęka Arlovskiego, wystarczy trafić i Białorusin pada na kolana i wystarczy dobić, Tybura zaś w karierze tylko 1 przegrana tko na 17 walk i to nie przez nokaut tylko doctor stoppage.
- kondycja moim zdaniem po stronie polaka, w 1 rundzie Arlovski ma zrywy i przyciska rywala, później słabnie popełnia więcej błędów, widzieliśmy jakiego fronta mu sprzedał Overeem ;)
- Stójka Tybury moim zdaniem niedoceniona, przypominam że polak trenuje pod okiem Jeleniewskiego i Złotkowskiego a w tym teamie stójka to ostatnia rzecz o którą można się przyczepić. Kto by pomysłał że pudzian znokautuje w 20 sekund 1 ciosem w stójce rywala czy Janek będzie spuszczał baty Gustaffsonowi. Arlovski zostanie tak samo rozpracowany.
U Marcina widać duży progres w tej płaszczyźnie, nie boi się wchodzić w wymiane, częste używanie kopnięć, znokautowanie Pesty przez high kick czy podłączenie front kickiem tego brazola z którym ostatnio walczył to nie jest byle co moim zdaniem.
No i na koniec Arlovski wraca po 4 porażkach w tym 3 przez ko, 19 lat w zawodowym mma, wiele osób się zastanawia czemu on na emeryturę jeszcze nie przeszedł. Tybura 6 lat w mma, cały czas widać u niego progres.
Sam nie wiem czy będę tu kogoś grał bo słaby kurs na Tyburę, jak podskoczy do 1.5-1.6 to pomyślę.
Czekam teraz na wasze argumenty pany ;)
Doświadczenie Andrzeja, Jackson-wink, Tybura nie walczył z czołówką.
Białorusin przegrał 4 ostatnie walki ale 3 z nich to walka z aktualnym Mistrzem, byłym pretendentem oraz przyszłym mistrzem. Jest to jego ostatnia szansa na utrzymanie się w UFC, więc &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.
Kurs 3.2 które można było wyłapać to mocna przesada.
Zagrałem jeszcze w bloku
Holm vs Correia - nie przetrwa do końca walki po 1.8 ✅
Askervs Harris - poniżej 1.5 rundy po 1.69 ✅
Doane vs Kwak - zwycięstwo Doane po 2.1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Andrej odcinany ale przez kogo ??
Przez Datsika ???? ????
Ogólnie zgodzę się z tym że to dla Tybury że to jakiś tam skok jeśli chodzi o poziom rywala a w takich przypadkach różnie się dzieje.
Ps ; czemu takie spadki na covingtona ? Dong byl 2.8 a dzis 3.50. Przez staredown...?
Jeśli dobrze zauważyłem to pewien typer mma zapodał typ na Covingtona i momentalnie spadło z 1.4 na 1.3
Do tej walki Arlovski przygotowywał się w AKA ponieważ chciał być bliżej rodziny

Holm vs Correia
over 1.5 kurs 1.35✅
over 2.5 kurs 1.6✅
over 3.5 kurs 1.75⛔
Fortuna
Po ostatnich wtopach miałem zrobić sobie krótką przerwe od podawania typów ale niech będzie.
Sprawa prosta już u Holly podawałem kilka razy overki. Holly to punktowiczka, co z tego że spora różnica w umiejętności u pań, Holly tu kopnie tu walnie jaba i tak sobie będzie punktować brazylijkę.
Dużo widziałem opinii że Bethe to brawlerka ale pokazała ostatnio że umie taktycznie zawalczyć, nie pchać się na chama z ciosami i tu powinno być tak samo. Zarówno jedna jak i druga jest twarda.
Myślę że zobaczymy tu nudną jak flaki z olejem 5 rundową walkę. Może pod koniec walki braki kondycyjnę dadzą znać brazylijce i za dużo tych ciosów będzie i padnie ale wątpie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie twierdze ze obaj wygraja ale kursy na Andrejka i Donga sa mega przesadzone i to trzeba pobrac z urzedu. Nie wejdzie nie bedzie lamentu, wejdzie bedzie top zysk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 74

lasoslaw

Użytkownik
Arlovski - Tybura 1 2,7 LVBET ⛔

Ja również idę w tej walce w stronę Białorusina. Przed serią porażek z czołówką prezentował się bardzo przyzwoicie. Za jego zwycięstwem z pewnością będą przemawiać większe doświadczenie i lepsze umiejętności stójkowe. Tybura nie mierzył się jeszcze z rywalem tej klasy. Kursy na Arlovskiego są mocno niedoszacowane, co stwarza okazję do zarobku. Niech wygra lepszy ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru
135 lbs: Holly Holm pok. Bethe Correię przez nokaut (Headkick i cios), runda 3, 1:09
Karta główna
265 lbs:Marcin Tybura pok. Andreia Arlovskiego przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 28-27, 29-27)
170 lbs: Colby Covington pok. Dong Hyun Kima przez jednogłośną decyzję sędziów (30-25, 30-26, 30-27)
170 lbs: Rafael dos Anjos pok. Tareca Saffiedine’a przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-27, 29-28)

Karta wstępna

155 lbs: Jon Tuck pok. Takanori Gomi przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 1:12
265 lbs: Walt Harris pok. Cyril Asker przez TKO (ciosy w parterze), runda 1, 1:44
145 lbs: Alex Caceres pok. Rolando Dy przez TKO (przerwanie walki przez lekarza), runda 2, 5:00
125 lbs: Ulka Sasaki pok. Justina Scogginsa przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 3:19
170 lbs: Jingliang Li pok. Franka Camacho przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 29-27, 28-27)
135 lbs: Russell Doane pok. Kwan Ho Kwaka przez TKO (ciosy przy siatce), runda 1, 4:09
125 lbs: Naoki Inoue pok. Carlsa Johna de Tomasa przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-26)
135 lbs: Lucie Pudilová pok. Ji Yeon Kim przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28)

http://www.mmarocks.pl/ufc/ufc-fight-night-111-wyniki-zywo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom