>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 115: Struve vs. Volkov

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 115: Struve vs. Volkov


Data: sobota, 2 września 2017
Transmisja: Fox Sports 1, Karta wstępna: UFC Fight Pass
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: Ahoy Rotterdam - Rotterdam, Holandia
Walka wieczoru
265 lbs: Alexander Volkov (28-6-0) vs. Stefan Struve (32-8-0) | 5 rund
Karta główna (od 21:00 naszego czasu)
170 lbs: Siyar Bahadurzada (22-6-1) vs. Abu Azaitar (13-1-1, 1NC) | 3 rundy
135 lbs: Marion Reneau (7-3-1) vs. Talita Bernardo (5-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Leon Edwards (13-3-0) vs. Bryan Barberena (13-4-0) | 3 rundy
Karta wstępna (od 17:30 naszego czasu)
170 lbs: Darren Till (14-0-1) vs. Bojan Velickovic (15-4-1) | 3 rundy
155 lbs: Mairbek Taisumov (25-5-0) vs. Felipe Silva (8-0-0) | 3 rundy
155 lbs: Michel Prazeres (22-2-0) vs. Mads Burnell (8-1-0) | 3 rundy
155 lbs: Rustam Khabilov (21-3-0) vs. Desmond Green (20-5-0) | 3 rundy
205 lbs: Francimar Barroso (19-5-0, 1NC) vs. Aleksandar Rakić (8-1-0) | 3 rundy
145 lbs: Mike Santiago (21-9-0) vs. Zabit Magomedsharipov (12-1-0) | 3 rundy
205 lbs: Bojan Mihajlović (10-5-0) vs. Abdul-Kerim Edilov (16-4-0) | 3 rundy
155 lbs: Thibault Gouti (11-3-0) vs. Andrew Holbrook (12-1-0) | 3 rundy
źródło: ufc.com, mmarocks.pl
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Volkov
@1.76
LvBet✅✅
Idę odważnie w Volkova. Stefan niczym mnie nie przekonuje. Nawet dwoma ostatnimi viktoriami. Spójrzmy z kim walczył. Wrak Antek Silva oraz &quot;wielki&quot; Daniel Omielańczuk.
Dla mnie jest on kolosem na glinianych nogach. Słabe wykorzystywanie warunków fizycznych, dość sztywny i powolny.
Natomiast Volkov to przeciwieństwo plus dobre zapasy defensywne, więc Stefanowi wcale łatwo nie będzie sprowadzić walki do parteru, jeśli w stójce będzie lipa. Nawet stójka defensywna Holendra jest średnia.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bojan Mihajlovic - Abdul-Kerim Edilov
Win In Round: Abdul-Kerim Edilov Will Win In Round 1 @ 1.6 ⛔ generalnie miazga od początku, ale skońćzył w 2 rundzie
Method Of Victory: Abdul-Kerim Edilov By Submission (Including Painful Locks and Chokeholds) - Yes @ 2.1 ⛔
1xbet
Zestawienie wygląda na kompletny mismatch, Mihailovic po dwóch brutalnych nokautach w 2 walkach w UFC pokazał, że to dla niego za wysokie progi. W normalnych warunkach po takich wtopach już by rozwiązali kontrakt, ale właśnie dla tej walki się bardzo przyda. Edilov debiutuje w UFC, ale wiadomo od dawna że Czeczen to jeden z najlepszych prospektów w wadze półciężkiej i UFC widzi w nim przyszłą gwiazdę tej kategorii. I nie bez powodu. To powinien być spacerek dla Edilova, Mihailovic do fighter bez mocnej szczęki, z mocno ograniczonym repertuarem w stójce, nie mówiąc o parterze, na lokalne gale w Serbii to może wystarczy, ale tutaj to nie starczy nawet na średniaków. Scenariusz walki chyba jasny, Edilov szybko będzie dążył do skrócenia dystansu i obalenia, a tam już sobie ustawi jakieś poddanie.
L.Edwards vs B.Barberena
Wynik walki: Wygra Barberena, Bryan @ 3.22 ⛔
Marathon
Nie kumam tych kursów, ale nie muszę. Szanse dużo bardziej wyrównane niż wskazują kursy. Edwards to ciekawy fighter bazujący na urozmaiconej stójce, z precyzją bywa różnie zwłaszcza, Myślę, że Amerykanin będzie dla niego bardzo trudnym testem i duży znak zapytania nad wynikiem. Barberena ma energetyczny, agresywny styl z dużą ilością ciosów, a co ważniejsze potrafi wysokie tempo utrzymać w przez 3 rundy, zwykle nie miał problemów z cardio, więc z biegiem czasu powinien przejmować inicjatywę i karty sędziowskie.
R.Khabilov vs D.Green
Wynik walki: Wygra Green, Desmond @ 3.38 ⛔
Marathon
Mówią że styl robi walkę i wydaje mi się, że Khabilov to dla Greena idealny przeciwnik. Rusek walczy zrywami, przez większą część walk nie jest specjalnie aktywny, chyba aż nazbyt cierpliwy w czekaniu na dobrą okazję do ruszenia, a wtedy jest groźny. Z Greenem jednak może nie być o to łatwo, bo Amerykanin dobrze pracuje na nogach, jest mobilny i do tego ma ułożony jab którym może regularnie kłuć niższego rywala, zwłaszcza że jest dużo bardziej aktywny w stójce od rywala i bardziej precyzyjny co może się odzwierciedlać na kartach sędziowskich, zwłaszcza w wyrównanych rundach. Zagrożenie to oczywiście obalenia, ale Green dobrze wyglądał w defensywnych zapasach, więc może to zniwelować. Dla mnie dobra szansa dla doga w takim zestawieniu.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Typ na szybko
Edwards decyzja 1.90 lvbet ✅✅✅
Edwards Barbarena over 2.5 kurs 1.4 totolotek ✅✅✅
Ja generalnie nie wiem co Barbarena robi w półśredniej, Edwards warunkami fizycznymi go zjada. Dla mnie angol lepszy w każdej płaszczyźnie, umie utrzymać stałe tempo przez 3 rundy, bardzo twardy do skończenia zarówno jeden jak i drugi. Moim zdaniem Barbarena jest przeceniany po zwycięstwie nad przechajpowanym Sejdżem i Alvesem który zlekceważył Bambama i spompował się w 1 rundzie. Moim zdaniem przewaga siły u angola zrobi swoje i zmieni amerykanina pod siątką lub przeleży. Barbarena ciężki do skończenia dobra kondycja wola walki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom